לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-07-2010, 14:30
  מיכאל חי מיכאל חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.10
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "משהו באמת דפוק אצל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamora
משהו באמת דפוק אצל השב״כניקים האלה.

איך זה שעם הערבים הם רחמנים בני רחמנים ורק עם היהודים הם אכזריים כל כך?

(ולמען הסר ספק, אולי תעצור ותבדוק מידי פעם את השטויות שאתה מביא לפה?)
מה בדיוק כואב לך? המציאות לא מתאימה לך? http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/...1&loc=1&tmp=885 חשודה בריגול שסיכנה את חיילי צה"ל אוכלת גלידות במעצר בית,אנרכיסיטים מבילעין שהוציאו לחייל עין אפילו לא מחפשים אחריהם,והמחלקה היהודית והמיותרת בשב"כ רודפת יהודים ועוצרת אנשים על ימין ועל שמאל במקרה זה רק על ימין על מנת להצדיק את קיומה מישהו זוכר כמה אנשים נעצרו בחשד שהציתו את המסגד?מישהו זוכר כמה אנשים נעצרו על אותם חשדות שפלרמן נחקר עליהן כעת?מישהו זוכר מה היו התוצאות של אותן חקירות?אם יש לך בעיה עם הידיעות שאני מביא לפורום ממליץ לך לפנות למנהלים,האמן לי שאני פניתי כמה פעמים אליהם ואני חייב לציין שהם אנשים שמבינים עניין,ואם יש לך בעיה עם האמת שאני מביא ואותה אמת לא נראת לך או לא מתאימה להשקפת עולמך עם כל הכבוד זה לא מזיז לי את קצה הזרת,האמת כואבת?תתמודד.ואם אתה מרגיש שאתה לא מסוגל נפשית להתמודד אל תכנס לאשכולות שאני פותח,שבת שלום ומבורך מתוקי.

נערך לאחרונה ע"י מיכאל חי בתאריך 23-07-2010 בשעה 14:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-07-2010, 18:41
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "הערה לא לעניין. הוא כתב בכותרת שמדובר בטענות ההגנה."

סטנדרט כפול של ראשויות החוק? תעשה לי טובה לוקלוק, מה בדבר טענות מניפולטיביות של עו״ד?

תראה, אין לי ספק שפרלמן לא מקבל קראוסונים חמים ומשקה שוקולד חם כל בוקר לתא אבל כבר נימאס לי שכל פעם שהוא מתעטש והחוקרים שוכחים להגיד לו ״לבריאות״ אנחנו מקבלים דיווחים על ״אכזריותם״ הנוראה של קלגסי השב״כ, ארגון, אני מזכיר לך, שהישראלים חוים המון מבטחונם האישי לעבודתו.

כבר אמרתי לך בעבר לוקלוק, בתור איש ימין יש לך אינטרס להתנער מכל מיני תימהונים וקיצונים שרק מכתימים את המחנה שלך (בדיוק כפי שאתה מצפה מאנשי שמאל להתנער מקיצונים בצד שלהם) וכשהקיצונים הללו פוגעים גם בשמו הטוב של ארגון שאזרחי המדינה חוים לו כל כך הרבה זה כבר הופך את כל העניין להרסני בשבילך.

(זה לא שהשב״כ הוא מעל לביקורת ושלא חטא בעבר בטעויות וגם בשקרים אבל באמת, בשביל השטויות של פרלמן אתה בוחר במלחמה הזו? תחשוב בנאדם).

ישן 23-07-2010, 18:51
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בחייאת זומזום.
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "סטנדרט כפול של ראשויות החוק?..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamora
סטנדרט כפול של ראשויות החוק? תעשה לי טובה לוקלוק, מה בדבר טענות מניפולטיביות של עו״ד?

הדברים אינם סותרים. יש פה כנראה גם מזה וגם מזה.

תראה, אין לי ספק שפרלמן לא מקבל קראוסונים חמים ומשקה שוקולד חם כל בוקר לתא אבל כבר נימאס לי שכל פעם שהוא מתעטש והחוקרים שוכחים להגיד לו ״לבריאות״ אנחנו מקבלים דיווחים על ״אכזריותם״ הנוראה של קלגסי השב״כ, ארגון, אני מזכיר לך, שהישראלים חוים המון מבטחונם האישי לעבודתו.

להזכירך, אנחנו מדברים על החטיבה היהודית בשב"כ, ארגון שלא חווינו ממנו רוב נחת בשנים האחרונות, ארגון שמרבה לפשל, לביים, לסלף ולעבוד בשיטות נלוזות ושאין לו שום קשר לבטחונם האישי של תושבי המדינה.

כבר אמרתי לך בעבר לוקלוק, בתור איש ימין יש לך אינטרס להתנער מכל מיני תימהונים וקיצונים שרק מכתימים את המחנה שלך (בדיוק כפי שאתה מצפה מאנשי שמאל להתנער מקיצונים בצד שלהם) וכשהקיצונים הללו פוגעים גם בשמו הטוב של ארגון שאזרחי המדינה חוים לו כל כך הרבה זה כבר הופך את כל העניין להרסני בשבילך.

מי הקיצוני שפוגע ב"שמה הטוב" של החטיבה היהודית? "אבישי רביב"? "דדה"? או אולי מיכאל, שרגע לפני שהתנפלת עליו יכולת לקרוא את הכותרת ולראות שהוא הגון מספיק לכתוב שאלה הן טענות. אתה מבין את ההבדל בין טענות לבין עובדות כן?

(זה לא שהשב״כ הוא מעל לביקורת ושלא חטא בעבר בטעויות וגם בשקרים אבל באמת, בשביל השטויות של פרלמן אתה בוחר במלחמה הזו? תחשוב בנאדם).

לא הגנתי על פרלמן אלא על מיכאל, אני מקווה שמה שמיכאל עשה לא קיצוני מספיק על מנת שתמליץ לשב"כ לחקור גם אותו "בלי קפה ועוגה". לגבי פרלמן, לפחות בעבר הוא היה כהניסט, מה שהופך אותו כבר לחשוד במעשים לא נחמדים במיוחד אבל עדיין לא מספק שום הוכחה להיותו הרוצח. בדוק את היחס בין הרשעות לזיכוים של נחקרי החטיבה היהודית. הוא לא מלהיב.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 23-07-2010, 15:14
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
טענות לטיעון כה צפוי מצד עורך דין.....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מיכאל חי שמתחילה ב "טענות להתעללות אכזרית של השב"כ בפלרמן"

אין לי בכלל ספק שאחד הקריטריונים להתקבל לשב"כ זה סף טמטום נמוך במיוחד....
מדהים בכל פעם מחדש שיהיה גם מי שיקבל את טיעוני עורכי הדין כדברי אלוהים חיים.
אין לי ספק שעינו אותו קשות...
החל מצינון גופו לטמפרטורה של שש מעלות (שהרי כך החלה המסכת)....
בשלב מסויים בטח עברו למכות חשמל והמשיכו בהצלפות באמצעות שוט ייחודי שלא מותיר צלקות למעט נפשיות...
ובכלל, הרי ברור שסתם נטפלו אליו כי הוא חובש כיפה לא?
שהרי ידוע כי לטיפוסים המעורערים שמאיישים את המחלקה היהודית המיותרת שבשב"כ יש חיבה מיוחדת לכל מי שכיפה וציצית הם חלק ממלבושיו...

רחמנות....

ישן 23-07-2010, 22:25
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
שנינו לא חשודים בתמימות לגבי שכננו בארץ הזו אבל שנינו מפרידים בין מלחמה באויב מול רצח
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב ""עושה את עבודתו נאמנה" זו קלישאה."

השב"כ בין היתר תפקידו למנוע טרור. רוב הטרור ערבי ואני מניח כי כך גם רוב משאבי השב"כ הולכים לכיוון זה. למרבה המזל קבוצות השוליים היהודיות משמאל ומימין בד"כ אינן אוחזות נשק אבל הן מצריכות פיקוח מתמיד. פעילות חתרנית פוליטית גלויה היא מתפקידה הלא מבוצע כל כך של הפרקליטות ולא הזנחה של השב"כ.

לגבי איש המחלקה היהודית - היעד הוא החתרן/האלים היהודי. מניפולציות הם חלק מכלי המלחמה באנשים אלה שמסכנים גם אותי ואותך.

ומכאן לדוגמא שאתה עצמך העלת בענין העצור החשוד לפני מספר ימים: קוקו או לא, אם הו א 'התגאה' באוזני מפעיל או מדובב כלשהו בבצוע סדרת רציחות - הרי שחובה לחוקרו. מי שעשה דבר שכזה עלול לעשותו שוב ואין זה תלוש להתיחס אליו כאל פצצה מתקתקת ולקבל היתר ענוי ולחץ.

בטווח שנים שכזה - אין לחוקרים כלים רבים להגיע לאמת או למנוע את הרצח הבא בהנחה כי זו האמת למעט שימוש בכלים השמורים בד"כ לטרור הערבי.

תשאל האם זו צריכה להיות דרך הבדיקה בכל אדם שיתרברב [בהנחה שכך היה כפי השערתך] בבצוע רצח סדרתי לא מפוענח? לדעתי התשובה היא שכן. תאר לך שהיה מזומן לחקירה, מופגש מיד עם עו"ד מתושאל בעדינות ומשולח לביתו בחוסר הוכחות וחודש אח"כ מבצע רצח נוסף ונלכד במהלכו. מה נאמר אזי לקורבן?

ישן 25-07-2010, 23:57
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "שנינו לא חשודים בתמימות לגבי שכננו בארץ הזו אבל שנינו מפרידים בין מלחמה באויב מול רצח"

זו סתם שטות. אין דרכים להגיע לאמת "למעט שימוש בכלים השמורים בד"כ לטרור הערבי"?
זה בדיוק הטיעון שיצדיק "עינויים קלים" מטעם המשטרה נגד כל עבריין ובכל פשע, ובלבד
שמדובר "בטווח שנים שכזה".

מה שהשב"כ עושה עם רוב הנחקרים הערבים הוא עניין אחד, אבל לאזרחי המדינה, כולל הערבים
שבהם, יש זכות לחקירה ולמשפט הוגנים, להתייעצות עם עורך-דין, לביקורים סדירים, וכו'.

"מה נאמר אזי לקרבן" היא עוד ססמה שחוקה, מגוכחת ובו-זמנית מפחידה שניתן להפעיל למען
כל שיטה שהייתה בשימוש באינקוויזיציה. יש כאלה שאומרים שעדיף שילכו לחופשי עשרה אשמים
משיורשע שלא בצדק אשם אחד, ויש כאלה שאומרים שעדיף שייכלאו עשרה חפים מפשע ובלבד
שאף אשם לא יצא לחופשי. אתה את הצד שלך כאן בחרת...
ישן 26-07-2010, 14:51
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "ערבים אזרחים או ערבים שאינם..."

כמה דוגמאות אתה רוצה?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי moozes
צריך לבטל למגזר הערבי את כל הקצבאות ולהעביר הכסף לדתים/חרדים.

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...%ED#post3745812

ציטוט:
במקור נכתב על ידי moozes
עד שלא יעברו הרבה שנים של שלום פורח ואוהב הערבים וגם אלו בעלי אזרחות ישראלית הם האוייב ואין דינם כדין אזרח.

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...%E9#post3756051

ציטוט:
במקור נכתב על ידי student1
יש לי העדפה ליהודים, אני גם לא אסתיר את זה. וחוץ מזה, מי אתה שתגיד לי, למי להחזיר מכה חזקה יותר(אם בכלל), כאשר שני אנשים מתנפלים עליי? אני עושה את השיקולים שלי:ליהודי אני עושה הנחה.

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...%E9#post3713157
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:03

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר