לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-07-2010, 21:32
  o1st o1st אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Eran שמתחילה ב "אחרי חיפוש בגוגל אחר js..."

אני למדתי html+css ורפרוף על הספר של javascript .
אני בקיא ב html+css .
אין לי מושג ב javascript ,גם מה שטחנתי במהירות נשכח כלא היה , אני בקושי זוכר משהוא ,אני לא יודע להוציא מזה טיימר בתוך טבלה , זה רחוק ממני .
ללמוד javascript זה יהיה מיותר כי אני יילמד משהוא שאני לא אשתמש בו בעתיד והשפה גם ככה תשכח אם לא אשתמש בה באופן קבוע . אני שונא כל מה שקשור ללימודים,כך שאני מעדיף את המח שלי עם עכבר שרץ על גלגל ומפעיל את הדברים הבסיסיים של המח , זה ממש עינוי .
אני למדתי לבנות אתרים כי רציתי לתפעל אתר לבד, אבל אני לא משתמש ב javascript חוץ משני דברים שאחד פתרתי והשני זה הטיימר. תחשוב על זה שאני לא אוהב את זה ואני יושב ומכריח את עצמי .
קניתי ספר והייתי חדור מוטיבציה ללמוד מהר , אבל כמעט הקאתי את החומר כשלמדתי javascript .
השעון זה התחלה מצוינת ,אבל אין לי מושג מעבר לזה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-07-2010, 06:26
  o1st o1st אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.07
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי fealls שמתחילה ב "עזוב, אני כבר ויתרתי באשכול..."

מה ויתרת ? תפסיק כבר להספים .
אני לא נלחם איתו , אני מסביר לו שאני לא ברמה של להבין משעון לטיימר ב js .
המשפט"אם אין אני לי מי לי" זה לא עקיצה בכלל ל eran . פשוט הייתי צריך לסמוך על עצמי יותר ולהאמין בעצמי יותר.
מה ויתרת? הדבר היחידי שכתבת זה "תחפש בגוגל ,תתאמץ ,תשבור את הראש" על מה? אין לי מושג מה לחפש בכלל,חיפוש של פילטר בטבלה לא נתן תוצאות .
היה מישהוא שנתן לי 3 מילים וזה מה שהייתי צריך , הוא כתב הרבה פחות מילים ממה שאתה כותב.
עכשיו אני מבין מאיפה אתה משיג את כל ההודעות שלך "ספאם " .
אני מבין שלא יעזור לי כלום , אני תמיד אתקל באנשים כמוך שיעלו לראש שלי את הרע הרדום שבי . אני מסביר לך יפה , לא מבין את זה,תגיד לי איפה טעיתי ואיפה אני לא צודק , אני מתחרפן מאנשים כמוך :\
ישן 25-07-2010, 08:35
צלמית המשתמש של fealls
  fealls fealls אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.07
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי o1st שמתחילה ב "מה ויתרת ? תפסיק כבר להספים ...."

אתה מדבר כאילו JavaScript והחיים שלך זה מבוכים ודרקונים.
זה לא.
זה שחור ולבן, או שאתה יודע, או שאתה לא, ואם לא, אז כנראה שמישהו הסביר את זה איפשהו שם בחוף בשבילך להבין. במקום לכתוב סיפורים על מה ואיך אתה יודע או לא יודע, תלמד את זה, תחפש דוגמאות מוכנות לגמרי ותערוך אותם לצרכים שלך.
אתה צריך שעון? תחפש javascript clock
אתה צריך טיימר? תחפש javascript timer
זה לא מדע טילים, זה לא קווסט מטורף למרכז כדור הארץ, ואל תהיה כל כך ריגשי.

אתה לא יודע איפה אתה טועה כי אתה לא יודע מה אתה עושה, אתה מנסה ליצור דברים בלי להבין מה אתה עושה. שוב, תחפש דוגמאות מוכנות _לגמרי_, תראה שהן עובדות, ואז תערוך אותם לאט לאט לאט למה שאתה רוצה.
בכל שלב תרענן את העמוד ותראה שהכל עדיין עובד ושלא הרסת כלום.
כשמשהו כן נדפק ופתאום הכל לא עובד, אתה תדע בדיוק מה עשית שהרס את זה ותוכל לחפש באינטרנט למה זה קרה ומשם להמשיך הלאה.

זה טוב ויפה שאתה בא לשאול אותנו דברים כאלה, אבל אתה כותב המון סיפורים על זה שניסית והתאמצת אבל אתה ממש לא מסוגל להבין את הדבר המטורף הזה וש"חבל על הזמן של כולנו ופשוט ניתן לך את הקוד המלא כשהוא כבר עובד לפי הצרכים שלך".
לא ככה דברים עובדים.

נתקעת במשהו?
תראה לנו מה עשית, ואנחנו נשמח להסביר לך מה הטעויות ואיפה לא הבנת בכלל למה התכוונו, וככה באמת תלמד.
ישן 25-07-2010, 13:23
  fadey fadey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.02
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי o1st שמתחילה ב "ואתה לא חושב שחיפשתי כבר..."

תסלח לי חבר, אבל אתה כנראה לא מבין מה אומרים לך..
פשוט מאד, תדביק כאן את הקוד שלך שלא עובד ואז יהיה לך מענה במקום לקרקר מסביב להתנהלות הבאמת מוזרה שלך..
ואם כבר זרקת פתגמים לאוויר, אז הנה בשבילך: "אם שניים אומרים שאתה ברווז, תתחיל לגעגע". - אם לא הבנת, זה לא נורא, זה לא באמת חשוב.

מה שחשוב, מה שאתה שוכח, שענו לך כאן כ"כ הרבה אנשים בנסיון לעזור לך ואתה פשוט לא שמת לב לזה והתעסקת בלמה לא מבינים מה שאתה רוצה, אז בפעם השנייה אני אסביר לך שוב:
הדרך הכי פשוטה לקבל עזרה כאן היא להדביק את הקוד שאתה כתבת/העתקת/שינית שלא עובד לך.

אגב, על מה אתה מדבר כשאתה אומר שהוא ממשיך להספים?! זה מאד לא ברור לי.

מקווה שהצלחת להבין, ושתצליח ליישם להבא.
בהצלחה בהמשך

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר