לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-07-2010, 14:13
צלמית המשתמש של Echob
  Echob Echob אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.08
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי YK69 שמתחילה ב "רשום על שוגון 2 TBA..."

סביר להניח שלא תהיה לך בעיה עכשיו נשארה רק ההתלבתות איזה מהם להביא ...

לפי מה שהבנתי בנפוליאון יש לך רק יבשת אחת אבל מלא דברים חדשים ומעניינים ... כאחד שכבר משחק לא מעט באמפייר בזמן האחרון המון אני יכול להגיד שסביר להניח שהיה יורד לי מהמשחק בלי ה-Darthmod Empire מוד שמשפר את הדיפלומטיה עם ה-AI ומגדיל את מספר החיילים לכל גדוד וכו וכו . אני חייב להגיד שלפני זה הייתי משטלת למדינה על הצורה ואז לפני ההשמדה הטוטאלית הצעתי להם שלום בתמורה לכסף והם "ירקו לי בפנים " והעדיפו להיות מושמדים ... לעומת משהו שקרה לי במוד שפתחתי במלחמה עם Hannover וה-Saxony שהיו בני ברית שלהם היצטרפו למלחמה נגדי וכאשר ראו שאני דורך על הננובר והם בדרך להשמדה הם הציעו לי שלום וברית שגורלם לא יהיה דומה לבת בריתם

בקיצור המילים מיותרות המוד מצוין עם תקנה אמפייר אי אפשר בלעדיו !!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-07-2010, 16:39
צלמית המשתמש של Echob
  Echob Echob אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי YK69 שמתחילה ב "אני אחד שיש לו בעיה שאני לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי YK69
אני אחד שיש לו בעיה שאני לא מצליח להפתר ממנה. כל פעם אני אומר לעצמי אני לא אשתמש במוד כי אני רוצה לשחק במשחק כמו שהיצרנים עשו אותו
אבל אם אראה שהמשחק באמת יותר מעניין עם המוד אז אשתמש בו. אבל קודם כל אני צריך לקבל את המחשב החדש ולהזמין את המשחק

אני חושב בדיוק כמוך בגלל זה כשאני מקבל את נפוליאון דבר ראשון אני חורש ונילה בלי מודים ואז מחפש משהו גם באמפייר עשיתי כך אבל זה הפך פשוט לבדיחה ... ה-AI במשחק זה כמעט הכל וברגע שאתה נמצא עם מישהו בברית ופתאום הוא מפר לך אותה בלי שום סיבה נראית לעין ? או שאתה פותח במלחמה ובני הבריט שלך פסיבים לחלוטין אתה מבין שאתה צריך מוד .
ישן 27-07-2010, 13:46
צלמית המשתמש של Echob
  Echob Echob אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי YK69 שמתחילה ב "למה באמפייר צימצמו? אז בין..."

כרגע כן אחרי ששיחקתי בשניהם ושוב שיחקתי טיפה באמפייר התחלתי להגיד לעצמי כמה מבאס זה שאתה משמיד אומה רק במחוז אחד לדוגמא כבשתה את פריס כל צרפת נופלת ואין לך עוד מה לכבוש בקיצור זה עובד ככה כמעט בכל מדינה לעומת נפוליאון שגם נהנתי יותר מהקרבות כי הגנרל עכשיו יותר משפיע והמורל זה גם משפיע מאוד... וגם כי החלוקה של הטריטוריה עכשיו הרבה יותר הגיונית ללא ספק ....

אז כן כרגע אני משוחד לנפוליאון .

זה הגירסה שאני הזמנתי :

http://www.shopto.net/PC/VIDEO%20GA...%20Edition.html

מחיר מצוין לכל החבילה מקבל גם את תוספת היחידות המיוחדות וגדודי המלחמות הנפוליאוניאות ואם אתה קונה תיצור איתי קשר במולטיפלייר יש אפשרות לקמפיין משותף
ישן 27-07-2010, 13:56
צלמית המשתמש של Echob
  Echob Echob אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "זה לא מדויק, לצרפת יש מושבות..."

כן אבל זה חרטא אתה פשוט לא מאמין.. בין הקמפיינים שעשיתי אחד מהם היה עם הולנד ובלגיה כבר הייתה שלי עם ארמייה שמוצבת שם שלחתי RAKE לבדוק את פריס וברגע שראיתי שלא נשאר שם כוחות חוץ מהאזרחים המגנים פשוט שלחתי את הארמייה כבשתי את פריס והיה רשום לי Nation Destroy וגם אני בספק איך באמת צרפת הייתה מתמודדת בלי כל השטח וזה הקטע הדפוק שאם פריס נפלה עדיין אמור להיות לך מחוזות כמו נורמנדי וכדומה כנ"ל לגבי ספרד שמורכבת רק מ... ספרד .... ואין קטלוניה וכו דבר שבאמת חסר שמדינה מחוסרת מחוזות ואתה פשוט בא כובש את הבירה והכל מתפורר ...

וגם כל הדברים הקטנים הנחמדים של נפוליאון שאתה יכוס להכניס ארמייה למערב או לחסימה של דרך ... או לדוגמא כשאתה כובש מחוז יש לך 3 אפשרויות (1 בזיזה - מה שיגרום לשנאה והתקוממות של האזרחים במחוז כלפי הכובש , 2 כיבוש "רגוע" - ללא בזיזה או לקיחת המשאבים של המקום מה שגורם לכיבוש רגוע המדינה לא מיתקוממת נגדך לפחות בהתחלה מה שנותן מצב רגוע 3 - לא ניתן בכל מקום אבל אפשרות נתינת העצמאות - יש מקומות שכאשר אתה כובש אותם אתה יכול לתת להם את השטח בתמורה למדינה שתקום שם לדוגמא כבשתה את השטח של הונגריה ונתתה לה עצמאות אז תקום אומת הונגריה כמדינת חסות של האימפרייה שלך ... ) בקיצור אני די אהבתי יותר את נפוליאון מה שחסר לי זה עוד יבשות חוץ מאירופה למרות שבקמפיין הראשי יש לך קמפיין שכולו באיזור מצריים וגם לכבוש את יפו מהעותומנים...

נ.ב
סליחה אני קצת מקשה עליכם עם הכתיבה שלי ליקוי למידה זה לא מבחירה ואני לא מטבתא בכתב ובגלל זה השגיאות והחוסר בסימנים :S

נערך לאחרונה ע"י Echob בתאריך 27-07-2010 בשעה 14:06.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:17

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר