לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-07-2010, 23:08
  Tomc Tomc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.10
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "תקציב? ההתניידות שלך היא, כך..."

בנוגע לתקציב: בוא נגיד שאני יחיה סטנדרטי, לא כמו רוטשילד ומצד שני לא ישן על שק"ש באמצע ספסל בפארק או באיזה חושה. אני מניח שכמה אלפי שקלים(2-3) ילכו על מלונות, לדעתי זה עדיף מאשר לשכור חדר באכסנייה ולהיאלץ להסתובב עם התיק שלי לכל מקום מהפחד שיגנבו לי אותו. ועוד כמה אלפים כנראה על שאר האטרקציות, אוכל, מתנות ומזכרות.
התניידות: א)אני לא יודע אם יתנו לי לשכור רכב שם. יש לי רישון בסביבות החצי שנה. וגם אם כן, לא בטוח שזו הדרך הנוחה ביותר לנווט עם הרכב בערים שאני לא מכיר. אז כן, תחבורה ציבורית.
עונה: מתכוון לצאת באמצע חודש אוגוסט עד השליש הראשון של ספטמבר. משהו כזה.
חברים\מכרים: לא באירופה. ארה"ב,אוסטרליה. כך שזה לא ממש עוזר לי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-07-2010, 23:14
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Tomc שמתחילה ב "בנוגע ל[b]תקציב[/b]: בוא נגיד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Tomc
בנוגע לתקציב: בוא נגיד שאני יחיה סטנדרטי, לא כמו רוטשילד ומצד שני לא ישן על שק"ש באמצע ספסל בפארק או באיזה חושה. אני מניח שכמה אלפי שקלים(2-3) ילכו על מלונות, לדעתי זה עדיף מאשר לשכור חדר באכסנייה ולהיאלץ להסתובב עם התיק שלי לכל מקום מהפחד שיגנבו לי אותו. ועוד כמה אלפים כנראה על שאר האטרקציות, אוכל, מתנות ומזכרות..

טיפ אישי - תישן באכסניות. חוץ מהחיסכון בכסף, ככה אתה תזכה להכיר הרבה יותר אנשים, רובם בגילך, ולדעתי תהנה הרבה יותר (בהנחה ואתה מחפש להתחבר לאנשים...).
מבחינת הביטחון, אני מניח שברוב האכסניות יש תאים גדולים שאפשר לאכסן את התיק במקרה ואתה דואג מגניבות, ככה שזה לא צריך להטריד אותך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:24

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר