לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-07-2010, 13:50
  משתמש זכר agm65e agm65e אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
פיגוע
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי agm65e שמתחילה ב "הנה:"

ציטוט:
יש לך פשוט בדיסקים עוד מחיצות קטנטנות של 8MB. למערכת ההפעלה חלונות יש נטייה לא להקצות את כל הנפח שמבקשים ממנה אל הכונן, אלא 8MB פחות, ואת ה 8MB הנותרים היא יוצרת במחיצה חדשה שהשימוש היחיד שאולי יכול להיות לה (אם ננקה את המקום שמתבזבז על מערכת הקבצים NTFS, או נשתמש ב FAT32), הוא אולי לשמור כמה משחקי דוס ישנים מלפני 15 שנה, כי זה בערך מה שהמקום הזה יכול להכיל.

תודה על ההסבר, אבל שימי, אני לא רוצה עוד 8 מגה לשימוש, אני רוצה להעלים את ה "כוננים" המעצבנים האלה, למחוק אותם, לעשות להם MERGE לאיזה כונן אחר, או כל פעולה אחרת שתעלים לי אותם מה MY COMPUTER.
יש לך מושג איך???
חוץ מזה אני לפני פירמוט והתקנה מחדש של XP SP3 יש לך רעיון איך בהתקנה מחדש לדאוג שזה לא יקרה (צריך FDISK מחדש אולי??? לכל הכונן או אולי רק לאות אחת ממנו??)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-07-2010, 16:45
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי agm65e שמתחילה ב "[QUOTE] יש לך פשוט בדיסקים..."

עד כמה שאני יודע, כש XP יוצרת את הכונן, זה מה שתמיד קורה, ולא יעזור בית דין.

אתה יכול פשוט לא ליצור מחיצה על הנפח הנותר (למה מה באמת מועילים ה 8 מגה האלה), ואז לא יהיה לך כונן נוסף.

אתה גם יכול למחוק כעת את המחיצה הזו ב Disk Management, על ידי כפתור ימני עליה ו Delete Partition (רק תוודא שלא שמרת שם 2-3 מסמכי וורד חשובים או משהו )

אשר ל MERGE, אפשר לעשות את זה, עם תוכנה לעריכת פרטישנים. חלונות היא כנראה המערכת היחידה בעולם שאין בה אפשרות מובנית כזו. אם אתה רוצה, יש תוכנות מסחריות שעושות את זה, למשל: Partition Magic. מדובר בתהליך מסוכן יחסית, בייחוד אם משהו מפריע לו באמצע, שעלול לגרום לאובדן מידע; ודא שיש לך גיבוי קודם לפני שאתה מבצע משחקים עם מחיצות קיימות שעליהן מידע חשוב.

ישן 01-08-2010, 00:58
  משתמש זכר agm65e agm65e אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Shai שמתחילה ב "[QUOTE=שימי] אתה גם יכול..."

תודה לכולכם!
כמה הבהרות ועדכונים:
1. מחקתי את 2 ה PARTITIONS של ה 8MB וכרגע ברוך ה' הכל נראה מצויין!
2. לא יצרתי שום מחיצות מפגרות של 8MB. לא בהתקנה ולא ב FDISK ולא כלום.
3. היו לי מאז ומעולם 2 HD. על שניהם היו XP ותמיד העליתי את המחשב מהראשון. מעולם לא הופיעו הדיסקים האלה של ה 8MB. כרגע עברתי להעלות את המחשב מהשני (מסיבה שלא קשורה. החלפתי פשוט את הSATA בלוח אם וכך הראשון הפך לשני ולהיפך) ובשני פתאום יש את הדיסקים האלה שהראיתי.
4. לצערי, בגלל בעיה אחרת, אין לי מנוס מאשר לפרמט, וכשזה יקרה (בעוד כשבוע) אדווח לכם האם XP SP3 לאחר התקנה נורמאלית ושגרתית מראה את הדיסקים האלה שוב או (כמו תמיד) העלים אותם או משהו אחר בסגנון שפשוט גרם להם לא להופיע ב MY COPMPUTER.
5. עד אז שבוע נעים לכולכם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:54

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר