לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-07-2010, 13:13
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "תשאר עם היפניות, אבל כאשר..."

כמעט לכל חברה יש סיפור משלה, אבל בסדר תישאר בסרט שלך...
תוצרת אמריקאית... ?

ציטוט:
In September 1971 the Ford Motor Company launched the Pinto for the North American market. Through early production of this model it emerged that design flaws could result in fuel tank explosions when the vehicle was subject to a rear-end collision. Some sources even allege this safety data was available to Ford prior to production, but was ignored for economic reasons.[99] Either way, a major scandal followed with the leaking to San Francisco magazine Mother Jones of the notorious "Ford Pinto Memo", an internal Ford cost-benefit analysis showing that the cost of implementing design changes to the subcompact's fuel system was greater than the economic cost of the burn injuries and deaths that could be prevented by doing so. Subsequently some have played down[100] the importance of this case, as Pinto explosion fatality estimates range widely from 27 to 900,[99] with the lowest figures being allegedly in line with comparable fatality statistics for other car models.

In the related Ford Pinto product liability case Grimshaw v. Ford Motor Co., 119 Cal. App. 3d 757 (4th Dist. 1981) the California Court of Appeal for the Fourth Appellate District reviewed Ford's conduct and upheld compensatory damages of $2.5 million and punitive damages of $3.5 million against Ford. Of the two plaintiffs, one was killed in the collision that caused her Pinto to explode, and her passenger, 13-year old Richard Grimshaw, was badly burned and scarred for life.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-07-2010, 03:31
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב ""כי אחרת אתה גומר את הקלאץ"..."

אם נוח לך להגיע למוסך ולשלם על קלאץ, שהלך בגלל חוסר הידע שלך כיצד הרכב שלך עובד סבבה חופשי חופשי. כל עוד יש לי רכב עם קלאץ, שעובד על שמן, הגיר לא משולב, בזמן שהרכב עומד ברמזור נקודה.

כאשר אתה נוהג ברכב אתה צריך ידע בסיסי כיצד לתפעל אותו נכון למנוע תקלות, כדי לשמור עליו תקין וגיר ידני דגש על קלאץ כבר מזמן לא הכל אותו דבר ויש סוגים שונים של קלאץ לידני ולא כולם עובדים אותו דבר וכאן הטעות שלכם.
אתה לא צריך הבנה עמוקה כיצד זה עובד, אתה צריך לדעת לתפעל את זה נכון זה הכל ושום דבר לא יותר מזה. כאשר תברר איזה קלאץ יש לך ברכב, אם זה גיר ידני, אז נוכל להמשיך בדיון אחרת זה סתם מדרגות.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 27-07-2010, 15:07
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
הרבה אנשים אמרו לי ברקע את השם גטס
בתגובה להודעה מספר 90 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "יש קצת בעיה, רובן לא מגיעות..."

מבחינת ידני - אני לוקח ידני גם כי אני מאוד אוהב לנהוג, גם כי זה חסכוני יותר בדלק (ובסופו
של דבר זה הבדל גדול לאורך זמן), גם כי אם יש צורך בתיקון אז זה יותר זול.

פקקים - אני לא נמצא יותר מדי בפקקים. הנסיעות שלי לא תמיד ארוכות אבל בכל זאת אני
מעדיף ידני.

אמרו לי שהיונדאי גטס זה אוטו טוב ואמין. וכפי שכתבתי, שנתון גבוה וקילומטראז' נמוך זאת
עסקה מאוד טובה בסך הכל. כמובן שיש לכל רכב את החסרונות שלו.

אגב, מי שרוצה לקנות יונדאי גטס אז רק בשנתון של 2006 ומעלה. כי המנועים של השנתונים
הנמוכים יותר היו חלשלושים עם בעיות ואז הם שיפרו ב-2006 למנוע 1,400 יותר איכותי וחזק,
שחוסך בדלק.

וכמובן, לא לקנות את דגם GLF, כי הוא בלי כריות אוויר ובלי ABS.

ישן 27-07-2010, 20:18
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "מי יכול להמליץ לי: פולו או פג'ו 206?"

יש לי כמה חודשים פג'ו 206, שנת 2001, מנוע 1400, 2 דלתות.

היו לי הרבה תיקונים אבל זה קשור לאיך שהחזיקו אותו לפני.

מפריע לי שהיא לא מטפסת מהר במהירות (זה בעייתי בעקיפות), שהיא שותה יותר מידי דלק יחסית לשימוש בה ושאתה ממש מרגיש את הדרך, כאילו, מרגישים ממש חזק שעולים על באמפר או שיש חורים בכביש וכו' וזה לא שאני לא מאט, פשוט האוטו לא מאסיבי וזו אחת ההשלכות. יש מכוניות שאתה יכול לנסוע איתם על באמפרים במהירות 50 קמ"ש וזה כאילו אין באמפר. האוטו סופג אותו כ"כ יפה שהנהג לא מרגיש.

בכל זאת, אני אוהב אותה. למרות שלא הייתי צריך לקנות רכב עם 2 דלתות. זה כ"כ מעצבן כשאתה רוצה לזרוק משהו מאחורה או כשיש לך עוד נוסעים... !!! לא שווה את הסקסיות של ה-2 דלתות

ישן 29-07-2010, 22:49
  Spawn Spawn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "מי יכול להמליץ לי: פולו או פג'ו 206?"

כיוון קצת שונה,
חשבת על פיאט פונטו spice? אם אפשר אז מדגם HGT (שזה הדגם הספורטיבי).
במחיר הזה אתה יכול לקנות שנתון גבוה יותר מ-2002 לדעתי.

למרות שזה פיאט וישר קופצת הפיאט אונו לראש, מדובר באוטו מאוד חסכוני, מאוד זול לתחזוקה ואם תקנה אחת במצב סביר, לא תראה יותר מדי מוסך וחשוב לציין שהוא נוח וכיפי לנהיגה.
עוד אוטו שבאופן מפתיע קצת הוא די מבוקש, הדייהטסו סיריון, שגם שומר בצורה טובה על הערך שלו (למי שאמר שלא קונים אוטו במחיר מחירון, שיבדוק מה המחירון לאוטו הזה ובכמה אנשים מוכנים למכור אותו).

עצה שלי, כנס לפורום של חובבי מכונית. יש שם אנשים שזה כל החיים שלהם פחות או יותר וכנראה שהם ידעו לענות לך יותר טוב, בלי להעליב אף אחד מחברי פורום 20+

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:58

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר