לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-08-2010, 08:44
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי scheinerman1 שמתחילה ב "מבקש המלצה למחשב (ללא מעבד) עד 2500 שקל - אינטרנט"

קח בחשבון שאם אתה קונה מעבד מסדרת ה Core i7 9XX, אתה חייב לקנות גם כרטיס מסך, כי המעבדים האלו לא מגיעים עם כרטיס מסך מוכלל.
כמו כן, כיוון שאתה מוגבל ללוחות מבוססי X58 תצטרך להוציא סכום גדול יחסית על לוח האם לבדו, וכן רצוי לקנות ערכה משולשת של זכרונות (3X2GB או 3X1GB) מה שיכריח אותך לצאת מגבולות התקציב שלך.
אין טעם לקנות את ה Q9650, הוא עובד בשקע שאינטל למעשה הפסיקה לתמוך בו (היא עדיין מוציאה מעבדים זולים עבורו, אבל לא סביר שנראה מרובעי ליבות חדשים).

לדעתי נכון יותר לקנות מעבד שעובד בשקע 1156, כמו ה 760 Core i5 או ה Core i3 530, שם אפשר ללכת על לוח זול יחסית וקיט זיכרון כפול, וכך לחסוך מאוד בעלויות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-08-2010, 14:09
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי scheinerman1 שמתחילה ב "בהנחה ואין לי בעייה להוסיף......"

במשחקים ההבדל ביניהם לא גדול במיוחד, כי נכון להיום המשחקים לא מעמיסים מספיק על מעבד בשביל "למלא" 4 ליבות.
בעבודות אחרות שמתמקבלות בקלות יש יתרון גדול ל 930 הודות לתמיכה שלו ב HT, שגורמת למערכת ההפעלה להתייחס אליו כאל "מתומן ליבות".
אם זה שווה את החריגה מהתקציב - אני לא חושב, אתה מוסיף כ 700 ש"ח (400 על הלוח + 270 על הזיכרון), (תוספת של 28%) בשביל להכניס מעבד יקר יותר, שיתן לך תוספת ביצועים של אחוזים בודדים במשחקים.
מצד שני, אם:
1. יש סיכוי שתבצע עבודות עריכה/קידוד כבדות על המחשב.
2. אתה לא רואה את עצמך משדרג אותו בעתיד (מלבד כרטיס המסך).
אולי יש טעם בהשקעה הזאת.

ישן 03-08-2010, 15:30
  scheinerman1 scheinerman1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.08
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "במשחקים ההבדל ביניהם לא גדול..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rlsf
במשחקים ההבדל ביניהם לא גדול במיוחד, כי נכון להיום המשחקים לא מעמיסים מספיק על מעבד בשביל "למלא" 4 ליבות.
בעבודות אחרות שמתמקבלות בקלות יש יתרון גדול ל 930 הודות לתמיכה שלו ב HT, שגורמת למערכת ההפעלה להתייחס אליו כאל "מתומן ליבות".
אם זה שווה את החריגה מהתקציב - אני לא חושב, אתה מוסיף כ 700 ש"ח (400 על הלוח + 270 על הזיכרון), (תוספת של 28%) בשביל להכניס מעבד יקר יותר, שיתן לך תוספת ביצועים של אחוזים בודדים במשחקים.
מצד שני, אם:
1. יש סיכוי שתבצע עבודות עריכה/קידוד כבדות על המחשב.
2. אתה לא רואה את עצמך משדרג אותו בעתיד (מלבד כרטיס המסך).
אולי יש טעם בהשקעה הזאת.

אני לא רוצה לשדרג את המחשב שלי בקרוב (מתישהו אני אקנה כרטיס מסך) זאת אומרת שאני רוצה ומקווה (למרות שאי אפשר לדעת) שהוא יחזיק לי לפחות 3-4 שנים טובות.
אז לפי מה שאתה אומר כן כדאי לי ללכת על הI7...

אני צודק?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:20

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר