לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-08-2010, 12:53
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
השר ארדן בראיון על הסכסוך מצהיר נגד פינויי יישובים ואומר שעל מצרים וירדן לתת משטחן.

מתוך מוסף לשבת של עיתון ישראל היום מתאריך ה30.07 .

לדעתו של ארדן, חייב להיות פתרון אזורי כולל, לאו דווקא ישראלי. "התקבענו מחשבתית שהפתרון צריך לבוא רק על ידי מדינת ישראל, ולא היא. אם הפלשתינים רוצים עוד שטח ומתעקשים על פיצוי קרקע ברמה שקרובה למאה אחוזים, אני לא חושב שמצרים וירדן פטורות מהשתתפות בחלקן ממתן שטח משלהן לפלשתינים. לא צריך להיבהל מכל לחץ רגעי ולשנות מדיניות. אש"ף לא שינה מילימטר מהדרישות שלו. לעומת זאת אנחנו שינינו ועוד איך. ב1970 גולדה מאיר זרקה את יוסי שריד מהממשלה כי הוא תמך במדינה פלשתינית. היום, זה כבר נהייה ברור מאליו, זו נקודת הפתיחה בכל משא ומתן".
נתניהו כבר הודיע על הסכמתו למדינה פלשתינית. לדעתך זה אומר שצפוי פינוי יישובים נוסף?
"אני מסרב לחלוטין להשלים עם המנטרה הזאת. אם כתוצאה מהסכם השלום, ישראל תהייה מוכנה להמשיך להתמודד עם מיליון וחצי ערבים שחיים פה, למה שהיהודים ביהודה ושומרון לא יוכלו לחיות במקומם תחת שליטת הפלשתינים? זו גזענות. אין שום סיבה לפינוי תושבים מבתיהם, זה פתרון ישן שאבד עליו הכלח בסכסוכים הבינלאומיים העדכניים. מצד שני, אם ישראל חוששת שהעברת המתנחלים לשליטה פלשתינית תביא לרציחתם, מה פתאום לעשות איתם שלום? ככה נראה שלום אמת?"
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:58

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר