לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-08-2010, 23:14
  o1st o1st אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.07
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "אתה שם לב? שוב מסבירים לך מה..."

שוב אתה רוצה להציק לי ?
אתה לא רוצה לענות ,אל תענה .
ואם אני מפגר?אדיוט?טיפש?(אני לא) , אבל אם כן ? מה אתה מדבר בצורה הזאת?
בפעם המיליון אני לא מבין בכל נושא השרתים ,אני יודע שלפתיחת פורום צריך להתקין php ,apache,mysql .
מעבר לזה לא יודע מה צריך לשים שם , תקרא שוב ותבין למה זה נראה לך תשובה הזויה ,לא מבין בזה.
צריך הסבר כמו תינוק כי אני לא מבין בזה .
אתה יודע יש כמה סוגי חכמה , יש 2 שהם הגדולות והחשובות ביותר :
1. היכולת להיכנס לראש של השני ולהבין אותו.
2. חכמה כמו שאתה מכיר.
לפי מה שאני רואה את מספר אחד אין לך ,אחרת לא היית מדבר בצורה הזאת ,אדם שיש לו את החכמה הזאת לא יוציא מהפה שלו בחיים מושג כמו אדיוט,טיפש וכו' וכנ"ל לגבי תשובות בסגנון כמו שרשמת ,היה לי מורה למתמתיקה חכמה מאוד , אבל היא היה טיפשה מאוד שאין כדוגמתא במספר אחד ,לא הייתה יודעת להעביר את החומר והייתה מגיעה למצב שהייתה מבקש ממישהוא להעביר את החומר שלה.
חפרתי קצת שתבין .
עכשיו לעינייננו , אני לא מבין בזה בכלל ולא יודע מה לעשות , טירון שוקיסת אש .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-08-2010, 23:24
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי o1st שמתחילה ב "שוב אתה רוצה להציק לי ? אתה..."

טיפ ממני: רצוי שיהיה לך רקע כלשהוא בניהול שרתים - לפני שאתה רץ לעשות את זה בעצמך. נכון לעכשיו, נראה שאין לך מושג ירוק איך הדבר הזה עובד - וזה בסדר. אבל אם אתה מתכוון להרים שרת אינטרנט על ידי ליקוט טיפים בפורום, אחרי שאתה רואה את הדברים בפעם הראשונה בחיים שלך - דע לך מראש - יש סיכוי לא רע שיפרצו לך לאתר בצ'יק-צ'ק... בייחוד שבחרת בסביבת מיקרוסופט. תחשוב על כל הנזקים שוירוסים עושים אצלך למחשב בבית - ותבין שאתה התקנת בדיוק את אותה עם המערכת עם בדיוק אותן הבעיות, שתריץ את האתר שלך.

אני אענה פעם אחרונה על השאלות האלה, למרות שאני חושב שאתה צריך לתת את העבודה למקצוען:

1. אתה שם את האתר תחת ספריה כלשהיא בשרת. איזו - זו בעיה שלך. יש גם ברירות מחדל לשרתים הידועים. למשל ל IIS המעצבן של מיקרוסופט, ברירת המחדל היא c:\inetpub\wwwroot. לאפאצ'י (על חלונות) יש את c:\program files\apache group\apache 2\htdocs (מקווה שאני זוכר במדוייק). לאפצ'י על מערכות מבוססות יוניקס זה ב var/www/html/ בד"כ. המונח הטכני המציין את מיקום קובצי האתר ביחס להגדרת האתר בשרת ה Web נקרא Document Root או Web Root.

2. אתה מתקין את השרת ומוודא שה service שלו למעלה. אם החלטת לשים את האתר לא במקום ברירת המחדל שהשרת שלך מצפה לו, אתה משנה את ההגדרה אל המיקום שבו שמת את האתר.

3. כשניגשים ל IP של השרת שלך שלך, האתר יעלה

4. אתה מוודא שבשרתי ה DNS של הדומיין שלך, יש הפנייה משם הדומיין ל IP של השרת שלך, ואותו דבר ל www-נקודה-השם-של הדומיין.

5. איחלתי לחייל בהצלחה

ישן 03-08-2010, 00:02

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי o1st שמתחילה ב "אני מעדיף לעשות את הדברים..."

אני (ואחרים באשכול) כבר ענינו לך מה אתה צריך, ולכתוב את זה שוב, אין טעם. אני לא רואה סיבה שדברים שנאמרו ייכתבו שוב.

אם אתה רוצה לדעת מה צריך לעשות, קרא את האשכול הזה שוב.

אם זה לא הספיק לך, ואתה רוצה לשמוע פעם נוספת את מה שנאמר, אתה יכול לקרוא את האשכול שוב. ושוב. ושוב. ושוב. כמה פעמים שצריך.

עד שתעשה מה שכתוב כאן, ואז הכל יהיה בסדר.

אם אינך מסוגל לעקוב אחרי הוראות - צר לי - אך ניהול שרתים הוא פשוט לא משימה עבורך. כל אחד ומה שהוא יודע לעשות טוב, no hard feelings. פנה למומחה.

לנוחותך, קפיצה למקום באשכול שבו כבר ניתן לך הפתרון לראשונה: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...986#post3785431
לנוחותך 2: מה לעשות אחרי שביצעת מה שכתוב ב"לנוחותך" : http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...986#post3785759

ישן 03-08-2010, 03:39
  o1st o1st אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אני (ואחרים באשכול) כבר ענינו..."

מה פנה למומחה?
מה יש לפנות למומחה? אני מפעיל פצצה גרעינית?
את הדברים שאתה מדבר עליהם הם שניות הבנה . אין פה הרבה מה להבין .ואני רוצה להבין מה אני עושה .
כולה שאלתי שאלה אחת של כן או לא , כתבת לי סיפור עם קישורים .
שים לב טוב לשאלתי :
לפי מה שהבנתי מהתשובות האתר צריך תוכנות בסגנון : apache,iis וכו' ובתוכנות האלה יש תיקיות ועליהם שמים את האתר ,אני בכיוון ?
זאת הייתה השאלה שאפשר לענות עליה בכן ולא.
אתם מצד אחד עוזרים ומצד שני נותנים לי הרגשה של "אמרתי פעם אחת אני לא יחזור אל זה שנית " .
אז מה אתה כותב סיפור? כל מה ששאלתי זה שאלה של כן ולא .
אתם לא רוצים לעזור אל תעזרו.כששאלתי פה בדקתי את ההודעות וראיתי שזה פורום רציני , אני מתחיל להבין שטעיתי. יותר נכון יש פה אנשים שבאמת ותמים רוצים לעזור ועונים לשאלות בקצר ולעיניין בכמה שורות ,ויש כאלה שגם נותנים לי הרגשה שעזרו לי וגם מצד שני שולחים אותי ל"פנה למומחה" "פנה לתעסוקה " וכו' .
חלאס ,בעל האתר השקיע כספים רבים בפורום הזה , אל תהרסו את החלק היחידי והייחודי ביותר בפורום "בניית אתרים" .
אני מצטט:
"אם אינך מסוגל לעקוב אחרי הוראות - צר לי - אך ניהול שרתים הוא פשוט לא משימה עבורך."
אני עקבתי אחרי ההוראות , שאלתי שאלה פשוטה , אני לא הולך למכור עגבניות בשוק , בקשר לשרתים , תיהיה סמוך ובטוח שאני הולך ללמוד הכל על תיפעול שרתים ברמה הכי מקצועית שיש ,כרגע כל מה שאני רוצה זה להעלות כבר את האתר שלי להאוויר,מספיק הספקית שלי עשתה לי כבר צרות רבות.אז כרגע כל מה שאני צריך זה שאלות קטנות ששאלתי ,וכמו שכבר אמרתי יש 2 סוגי חכמות ,יש אנשים שישר מבינים מה האדם רוצה,בלי לחשוב פעמיים בכלל.
ובצחוק לא אשלם לאדם בפורום הזה, כי כל מה שאני רואה זה תשלם ותשלם , מעין רמיזות פנה למומחה, יש בפורום פורום תעסוקה והבנתי את הרמז, אז ככה, כף רגלי לא תנחת שם מעולם , אני יעדיף לשלם פי 100 ולא לשלם לאדם שכל דבר קטן מבקש כסף במיוחד בפורום של לעזור בחינם .
תחזור לראש האשכול , להודעתי הראשונה ותקרא את שאלתי ,3 שורות תשובה זה כל מה שצריך ,כתבתם לי סיפורים שלמים ולא את התשובה "המלאה" שביקשתי .
והמשכתי לכוון יותר את השאלה כי אוליי הבינו אותי לא נכון , אז שאלתי אם זה קשור ל apache וכו' ושוב כתבת לי סיפור ופנה למומחה ,אני יודע מה הוא כתב ,קראתי .
שימי עזוב את zed אני כבר לא מתייחס אליו,תקרא את האשכול הקודם ותבין למה . הוא נוטה לענות בתשובות ושאלות מוזרות ,אין לי בעיה אם זה כן , אבל הוא כל פעם שם בהודעה שלו עקיצה של " אני עוזר לך תשפיל את הראש ותחטוף כפה יקוף " ככה אני מבין .
בקיצור אדם אחר שיכול לעזור ויכול לענות ב-3 שורות על השאלה שלי?
כשאני אקבל תשובה אני יוכיח לכם שזה 3 שורות,אשאל מחר את הספקית שלי או מישהוא אחר ,אבל אני ישים פה את התשובה שאמורה להתקבל ,ושוב אני לא מתלונן על הטעיה , אני מתלונן פה על יחס ועל הרגשה כאילו אתם עושים לי טובה גדולה אחרי שפגעתי בכם או משהוא בסגנון . ול -zed מעבר לזה שהשרת שלי יושב על 013 וחסום פורטים אצלם ועם פייראוול ובקרה, המחשב שלי הולך לעבור מעקב 24/7 למצוא אפילו מישהוא שיעיז לדרוך במחשב שלי סתם אפילו רק כדי לראות מה יש לי ,ככה שמבחינת אבטחה ,האתר שלי יהיה הכי מאובטח שיש,ח"ו שלא יהיה אפילו פירצה קטנה.
ישן 03-08-2010, 06:03

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי o1st שמתחילה ב "מה פנה למומחה? מה יש לפנות..."

אתה לא מפעיל פצצה גרעינית - אבל אתה גם לא מסוגל לעקוב אחרי הוראות פשוטות - ולכן - כדאי שתפנה למומחה (אנשים נהיים מומחים בעיקר משום שיש להם את היכולת לקרוא הוראות והסברים בלי להתווכח שעות על גבי שעות - ולכן הם גם מצליחים לעשות עבודה - ככה זה שאתה עובד במקום להתווכח...)

חפש את המומחה שלך איפה שאתה רוצה - לא הפניתי אותך לפורום תעסוקה כאן. ממש לא מעניין אותי איפה תמצא את המומחה שלך. אני באופן אישי בכלל לא freelancer אלא שכיר בחברת הייטק, ובין תפקידי הרבים, אני גם מתחזק ובונה בדיוק את הדבר שאתה שואל עליו. אני גם עושה את זה עבור האתר שבו אתה קורא מילים אלה, בתור תחביב, מזה כבר כמעט 9 שנים. כך שאני משער שזה מעיד על כך שיש לי שמץ של מושג על מה אני מדבר...

עכשיו, אתה כבר קיבלת תשובה - ולא שלוש שורות, אלא שורה אחת (!), Zed אמר לך להתקין משהו. לא רוצה לעשות מה שהוא אמר? עזוב אותנו במנוחה ולך מפה...

ישן 03-08-2010, 07:06
צלמית המשתמש של המממ
  המממ המממ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.01
Follow me...
פצצה גרעינית
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי o1st שמתחילה ב "מה פנה למומחה? מה יש לפנות..."

אני אניח כאן כמה הנחות, תקן אותי אם אני טועה:
ראשית, על פי התשובות שלך אני מבין שהאתר שלך כתוב ב HTML סטטי ללא קוד שרץ בצד השרת
(PHP או ASP או JSP או CGI אחר כלשהו)

בבית אתה ניגש לקובץ index.html ישירות מהדפדפן.

אין לך בבית IIS או Apache ואין לך ניסיון בהגדרה שלהם ובהגדרות האבטחה המתאימות להם.

---

אם כל זה נכון - אז...
אתה לא צריך מערכת מסובכת אבל אתה צריך להתחיל לקרוא ולעשות ניסיונות בבית לפני שאתה מתחיל עם השרת ברשת.

אז קודם, תוריד אפאצ'י למחשב שלך:
http://httpd.apache.org/download.cgi

תתקין אותו על המחשב בבית לניסיון.
הוראות התקנה לחלונות תמצא כאן:
http://httpd.apache.org/docs/2.2/platform/windows.html
עבור על כל הסעיפים (כולל הבדיקה בסוף)
בדרך אתה כבר תראה איפה אתה אומר לאפאצ'י היכן לחפש את הקבצים.

שים את תיקית האתר שלך, במחשב שלך, במקום שבו השרת מחפש אותם (שרת הוא התוכנה, כל מחשב יכול להיות שרת עם התוכנה הנכונה)

נסה לגשת לאתר שלך דרך כתובת הIP (הזמנית) שיש לך מספק האינטרנט בבית
זה כנראה לא יעבוד

הגדר את הפיירוול כדי שירשה לחיבורים כאלה להתקיים (אולי תזדקק גם להגדרות NAT - אבל זה לפורום אחר)

נסה שוב.

עובד?
יופי

חזור על כל הפעולות בשרת שברשת - ותקווה לא לטעות בהגדרת אבטחה כלשהי שתאפשר לפורצים להכנס לך למחשב דרך הפורטים הפתוחים.

(שים לב שאני ממליץ על Apache משום שלמיטב זכרוני ההגדרות הבסיסיות שלו מאובטחות למדי ולא מאפשרות למישהו מבחוץ לגרום הרבה נזק)

בהצלחה.

ובנימה אישית, את הקישור לאתר של Apache נתתי לך גם קודם
אני גם מניח שלא נכנסת לשם לקרוא קצת למרות שאתה לא מכיר אותו.
חבל, סקרנות היא תכונה טובה אצל מנהלי שרתים
ואם יש כאן באשכול מושג כלשהו שאתה לא מבין היטב (ואתה צריך להבין את מה שכולם אמרו לך פה כדי לנהל אתר!)
העזר בגוגל - הוא ימצא לך חומר קריאה חשוב ללילות הקיץ החמים...

ולגבי האבטחה - כתבת שהשרת שלך יהיה מאובטח ובמעקב
האם אתה יודע על מה לעקוב? היכן נמצאים קבצי ה Log של תוכנות השרת?
אילו פורטים לפתוח? איך לבדוק עומס יתר?
חפש כאן וברשת קצת על אבטחה - יש המון מידע בפורום
(גם את מה שאני כתבתי תוכל למצוא לפחות עוד פעמיים)
תראו, אפילו החייזר נהיה ירוק מזה

נערך לאחרונה ע"י המממ בתאריך 03-08-2010 בשעה 07:13.
ישן 03-08-2010, 12:29
  o1st o1st אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי המממ שמתחילה ב "פצצה גרעינית"

אני משתמש ב js ,html ,flash.
אני יודע שהבאת את האתר apache , הבעיה היא שאני לא יכול לקחת סיכון ולהבין משהוא על האתר שלי שלמדתי באנגלית, ברור שאני יקרא ,אבל כרגע אני צריך תשובה של 100% , זה השריטה שלי אני לא רוצה שיהיה 99.9% , אני רוצה את זה ב 100% , לא רוצה אפילו אופציה קטנטנה לטעויות .
שים לב שאני גם יכולתי להריץ חיפוש בגוגל(בד"כ זה מה שאני עושה) ולמצוא מיליון תוצאות באנגלית על זה(אני מבין אנגלית ) ,אבל התוצאה לא תיהיה ב-100% .
האתר שלי בנוי מ-3 שפות תיכנות js ,html ,flash , האם אני צריך apache בשביל זה?

החלק הבא בשביל שימי ו zed :
-----------------------------
דווקא כן טרחתי לקרוא מה שכתבתי וכתבתם ,וכן עברתי אחרי ההוראות כמו ששימי טוען שלא .
פשוט אני לא מוכר עגבניות בשוק ולכן אני שאלתי שאלה ליהיות בטוח .
אני דיי בטוח ששתיהם ילדים מתחת לגיל 18 .
ושימי כל מה שלמדת בכל החיים שלך אני יכול ללמוד בחודשיים בדוק , אל תשחק אותה גאון , כן את כל ה-4 שנים שלמדת אני יכול ללמוד בחודשיים, שאלתי שאלה ,לא מדובר פה גם במשהוא שמסובך וקשה להבין . למדו לתואר תפסו ת*ת . שפת תיכנות אפשר ללמוד ב-3 ימים .
בחברת הייטק עובדים גם אנשים ללא מח כלל , הספקית שלי אמרה לי שלוקח להם 4 שעות להתקין 2 תוכנות php,apache ככה שאני לא מתרשם מ"מקצועיות" . הדבר היחידי שראיתי זה "נוכלות" .
אבל זה בסדר , יש הרבה אנשים שלמדו ,קיבלו תואר ומשוויצים באומרם בצורה מושתקת אבל ברורה " אני הגאון ואתם הטיפשים " , שים לב שגם לא מדובר בי , כי לא מדובר במשהוא מסובך להבנה , זה כמו שתלמד אותי להדליק מחשב ולעשות ריסטרט. ואם מישהוא פה עובד אצל "ברק" שלא יגיב בכלל כי אני מסוגל(יותר מרק מסוגל) לדפוק לו כדור בראש, הם עשו לי מספיק את המוות , רק חסר שעובד שלהם ייכנס לפה ויגיב לי ,ייתכן.
ישן 03-08-2010, 12:38

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי o1st שמתחילה ב "אני משתמש ב js ,html..."

אם מה שאני למדתי ב 4 שנים (איפה אמרתי שלמדתי את התחום 4 שנים? אני עוסק בו כבר 13 שנה... והדבר הראשון שעשיתי לפני 13 שנה היה... להתקין Apache ולהריץ עליו אתר..) אתה יכול ללמוד בחודשיים, כלומר פי 24 יותר מהר, אז אם אני למדתי להתקין אפאצ'י ולהריץ אתר בעשר דקות בערך, לפי היחס שלך, לך זה אמור לקחת 25 שניות. הרבה פחות מכמה שכתבת את כל ההודעות המייגעות וחסרות התוחלת שבאשכול הזה...

אשר לאיומי הרצח שלך, שאני אודיע למשטרת ישראל?

אשר ל"מוכר עגבניות בשוק" - האמת שזה נשמע שזה בדיוק מה שאתה הולך לעשות...

ישן 03-08-2010, 12:51
  o1st o1st אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אם מה שאני למדתי ב 4 שנים..."

אמרתי באופן כללי , כשאתה לומד משהוא אתה לוקח הפסקות וגם אנשים לא יודעים ללמוד את החומר .
אל תשכח ש html+css למדתי ביומיים ברמה מקצועית , לפי מה שהבנתי זה לוקח בערך חודש לא?
אם הייתי משקיע על js הייתי מצליח ללמוד ברמה מקצועית גם באותו זמן ,הבעיה היא ששפה נשכחת כשלא לומדים אותה. ושוב אני לא מאמין בכלל שאתה איש הייטק או שאתה עובד בברק נטו'יזן ,לא הייתי קורא להם הייטק.
ובקשר ל"איומים" , רק שתדע שאיימתי על שוטר ברצח, יותר נכון הודעתי לו והכנתי אותו מראש ואמרתי לו שאני לא מפחד מהמוות וכנ"ל לגבי מקובל בדת שלנו ,את שניהם הכנתי למכה הגדולה שיחטפו . תודיע למשטרת ישראל ,כמו שאתה רואה לא המקובל ולא השוטר פנו למשטרה,למה? כי אני יכול להפיל אירגון דת שלם בהינף יד ובלי להתאמץ בכלל ולהכניס אותם לכלא ולחשוף אותם לגמרי .

נערך לאחרונה ע"י o1st בתאריך 03-08-2010 בשעה 12:53.
ישן 03-08-2010, 13:29
  o1st o1st אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אני בספק שלמדת html+css ברמה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
אני בספק שלמדת html+css ברמה מקצועית. אולי ברמה *שאתה* חושב שהיא מקצועית. ולידציה של W3C הקוד שלך עובר?

אשר לאמונותיך, אתה יכול להאמין במה שאתה רוצה... למזלנו, העולם לא מתנהג לפי אמונותיך...

אני למדתי קבלה,פגשתי מקובלים וכו' . אני יודע מי האנשים האלה ואני יודע שהדת שקר ב -100% .
כמובן שיש כמה אופציות לתשובה לגבי מי האנשים האלה , אבל התורה שקר ב-100% וכבר דנתי בצורה מעמיקה והבאתי הוחכות בכמה מקומות , בפורום הזה fresh גם נתתי קצת.
הדבר שאני הכי מאמין בו מכל האופציות ע"י זה שעברתי הרבה בחיים ,זה שהעולם נברא ע"י אל אחד ולו היו בנים(האלים הראשונים -אלי מצריים) , דמות אדם הראשון נברא ע"י הנחש הגדול השר של מצריים או היה אחד הבנים של אחד האלים ,העולם הזה ירד במדרגותיו מהמדרגה הנוכחית , פעם לא היה תת מודע , כח המח היה עצום ויכולת לזכור ולהבין דברים ברמה עצומה ושנחשבת היום כ "על טבעית " .
קבוצת אלים(רעים) שלא הייתה מרוצה מבריאת האדם יצאה נגד בריאת האדם ,התאחדו וישטלתו על מ"ס אלים שאחראים על דברים בייקום והפילו את העולם לעולם הזה, יש אנשים שהם גלגול אבל לא לתיקון , זה עולם מעבר, שואבים ממך קצת קצת עד שאתה מזדקן וזה החיים שלך לנצח, למה לא עושים את זה ישר? כי יש כל כך הרבה אנשים והם לא מסוגלים להילחם לעמוד בזה .
לפני יציאה של חכמה לעולם כמו "המחשב" "הטלווזיה" " המטוס" ,יושבים קבוצת אנשים ומחליטים האם כדאי להוריד את ה"חכמה " שכבר הייתה קיימת מזמן לעולם ,ואח"כ בוחרים את האנשים להמציא את הדבר,ולפעמים נותנים בכמה אנשים את החכמה כי רואים בה חשיבות .
התוכנית מוקצבת מראש 6000 שנה, 3 שנים לפני ה-6000 מגיפה קשה ואיומה תפרוץ בעולם וזה יגרום להיכחדות המין האנושי באופן מוחלט.
זה סתם דיעה שיש לי ,דרך אגב אני לא מאמין בסיאנסים,תיקשורים עם אוטיסטים ותיקשורים וכו' , הבאתי הסבר לדברים האלה.
אני יודע בצורה וודאית שיש ייצורים בלתי נראים עם יכולת השגה מדהימה ,או לפחות ייצור אחד עם יכולת להתעבר בבני האדם .
אבל דבר אחד וודאי ב-100% הדת זה שקר מוחלט והבאתי מיליון הוחכות ,והבאתי גם הוכחות בפורום הזה fresh ,תעשה חיפוש בפורום מה שבלב.
אני למדתי את הדברים האלה , אפשר להוכיח לך כל מה שרוצים , אחרי שלמדת את הדברים אפשר להוכיח לך הכל . ודרך אגב כבר הייתי למעלה מול שופטים והדבר היחידי שראיתי זה רבנים עם זקנים ארוכים בצבע ירוק דמויי שדים, החלום הזה מציאותי כי כשקמתי קרה משהוא בחדר שאני לא יודע להסביר אותו ,אוליי התת מודע שלי המשיך לפעול מי יודע.לכל דבר אני מחפש למצוא הסבר אבל בחשיבה לאחור לא מוצא הסברים לדברים מסוימים ואני מאמין שיש משהוא מעבר ,אבל זה שקר מוחלט . גם חלום נראה מציאותי מאוד ,אתה חולם אינספור חלומות בשינה והכל מתחבר לסרט אחד למרות שאין הגיון ואתה מבין שאין הגיון רק כשאתה קם ואתה לא שואל אף פעם בחלום " אני ישן" משהוא לא נראה לי ,הכל נראה לך טבעי בלי לשאול שאלות ,גם פה אותו הדבר , בשורה התחתונה אני "יודע" שהתורה שקר .
אז אדם אחד שיעיז לפגוע בי או משהוא בסגנון והוא "מקובל " או משהוא בסגנון "מות יומת "
תתקשר למשטרה. וכן אני יכול להפיל את כל הדת עם הוכחות מוצקות וחזקות כולל שמות של אנשים חיים שהם חלק מהאירגון , ואם יוכיחו שאכן יש להם כוחות , אני יוכיח שהכל שקר מוחלט ,יש לי שמות .
תקשר למשטרה ככה תחסוך לי כסף לתביעה משפטית ובלאגנים . אתן לך את הפרטים אם אתה רוצה בפרטי . וכמו שאמרתי יש לי הוכחות מוצקות להפלת אירגון דת שלם או יותר נכון "כל 3 הדתות" .
הם משתמשים בכל מיני שיטות פסיכולוגיות ומנטליזם , אבל יש משהוא גם מעבר לזה .
טוב חפרתי מספיק ,אמרתי שאני לא נכנס יותר לנושא של הקבלה,פוגש מקובלים, ודברים בסגנון .
ישן 03-08-2010, 15:57
צלמית המשתמש של המממ
  המממ המממ אינו מחובר  

Follow me...
תשובה
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי o1st שמתחילה ב "אני לא מאמין שאתה עובד בחברת..."

ב100% אתה צריך תוכנת שרת כדי להציג דפי אינטרנט דרך הרשת.

תתקין אפאצ'י על המחשב שלך בבית
תריץ עליו את האתר דרך IP חיצוני
תקרא את הקישורים שנתתי לך באנגלית ותפעל לפי ההוראות שם (אין תרגום)

אחרי שסיימת - תחזור לכאן וננסה לעזור לך אם זה עדיין לא יעבוד.

ובגלל שהאשכול הזה כל כך ארוך - אני ממליץ שאת התגובה הבאה שלך תכתוב באשכול חדש אחרי שהתקנת אפאצ'י על המחשב שלך בבית והכל רץ (כולל הגדרות האבטחה)

עד אז אין מה לעזור לך.
זה לא ב99%
זה 100%

תתקין אפאצי' ותריץ עליו את האתר שלך בבית לפני שאתה מעלה אותו לשרת!

נערך לאחרונה ע"י המממ בתאריך 03-08-2010 בשעה 16:03.
ישן 03-08-2010, 16:14
  o1st o1st אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי המממ שמתחילה ב "תשובה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי המממ
ב100% אתה צריך תוכנת שרת כדי להציג דפי אינטרנט דרך הרשת.

תתקין אפאצ'י על המחשב שלך בבית
תריץ עליו את האתר דרך IP חיצוני
תקרא את הקישורים שנתתי לך באנגלית ותפעל לפי ההוראות שם (אין תרגום)

אחרי שסיימת - תחזור לכאן וננסה לעזור לך אם זה עדיין לא יעבוד.

ובגלל שהאשכול הזה כל כך ארוך - אני ממליץ שאת התגובה הבאה שלך תכתוב באשכול חדש אחרי שהתקנת אפאצ'י על המחשב שלך בבית והכל רץ (כולל הגדרות האבטחה)

עד אז אין מה לעזור לך.
זה לא ב99%
זה 100%

תתקין אפאצי' ותריץ עליו את האתר שלך בבית לפני שאתה מעלה אותו לשרת!

תודה זה התשובה שחיפשתי ,ותודה למי שעזר ולא ראיתי .
אני ראיתי שכבר כתבו אפאצ'י אבל תשובות לא ברורות ב-100% לאדם שהולך להקים אתר על שרת פרטי.
ישן 03-08-2010, 16:45
צלמית המשתמש של המממ
  המממ המממ אינו מחובר  

Follow me...
כבר הספקת להתקין?
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי o1st שמתחילה ב "[QUOTE=המממ]ב100% אתה צריך..."

שים לב שבדיוק את אותה התגובה כתבתי כבר קודם.
אל תעלב, אבל קראתי את הדיון כאן בפורום בינך לבין שאר הגולשים
וכצופה מהצד יש לי תחושה שאינך מודע לחוסר הידע שלך במספר תחומים
ולמורכבות של הבעיות שעומדות לפניך.

למשל, הבעת זילזול בקביעה של נציגת השירות שאמרה שיקח יומיים להתקין אפאצ'י ו PHP על השרת.
האם ניסית זאת בעצמך לפני שאמרת שזוהי רמאות?
האם לקחת בחשבון שיקולים של בקרת איכות? (כמו בדיקה שאין חורי אבטחה אחרי ההתקנה או שהחיבור בין התוכנות עובד כנדרש)

אשמח לדעת כמה זמן לקח לך להתקין הכל בפעם השניה (את הפעם הראשונה תשאיר ללימודים)

ולסיום,כלל נימוס בסיסי בפורומים באינטרנט הוא להאמין למנהלים שמצהירים על נסיונם
אם תמצא מידע סותר (כמו עצה שגויה מיסודה או חוסר ידע בסיסי) אז תוכל לפקפק
אבל לטעון שגולשים הם חסרי ידע משום שסרבו לעזור לך?
זה פשוט לא מנומס.

*עריכה*
שים לב שלאתר הבסיסי והפשוט שאתה מנסה להעלות אין צורך בPHP
מספיק אפאצ'י ללא תוספים
*עד כאן*

נערך לאחרונה ע"י המממ בתאריך 03-08-2010 בשעה 16:49.
ישן 03-08-2010, 16:59
  o1st o1st אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי המממ שמתחילה ב "כבר הספקת להתקין?"

כן אני יודע , אני פשוט שאלתי שאלה ליהיות בטוח .
זה בדיוק העיניין גם למה רציתי שמישהוא מקצוען יתקין לי את שתי התוכנות האלה php,apache . לא רציתי שחס וחלילה יהיה בעיה . אני יודע איך להתקין אותם , ואני התקנתי אותם גם . הכל ביחד + mysql לוקח 10 דק' . הם פשוט מנצלים אנשים שכביכול לא מבינים בזה , הם לא מבינים שאני מבין בזה וכבר התקנתי ופשוט רציתי מישהוא מומחה להתקין כי אני רוצה את האתר שלי מושלם , מה גם ששילמתי פי כמה ממחיר השוק רק כדי שזה יהיה בישראל , האתר שלי הוא עולמי ולא לישראל , העדפתי לשלם מחיר יקר מאוד כדי שיהיה בחברה מוכרת מאוד אבל מסתבר שטעיתי ובגדול .
בכל מקרה זה מה שהייתי צריך , תודה ,פשוט לענות לי בוודאות על השאלה ,ראיתי שכתבת אבל אני רוצה את זה מושלם . זה אחת השריטות הגדולות שלי, כל דבר שאני מתחיל בחיים במשהוא מסוים חייב ליהיות מושלם ב-100% ואסור שיהיה אפילו תקלה קטנה,באופן כללי לא איכפת לי מכלום , אבל מה שכבר איכפת לי צריך להיעשות ב-100%.
תודה.
ישן 03-08-2010, 22:12
  o1st o1st אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "[QUOTE=o1st] \ ו[b]שימי כל מה..."

ומאיפה בדיוק אני יילמד ? ייקנה ספר ב-400 שקל בשביל להתקין משהוא של 10 שניות .
חלאס מספיק עם שאלות הקיטבג, הכל התחיל עם zed באשכול הקודם שפתחתי וכולם אחריו כמו תרנגולות שאוהבות אקשן , מה אתה קשור בכלל ? בגלל זה מונה ההודעות שלכם מראה עשרות אלפים בפורום שבקושי 100 הודעות רצות בו ביום . תפסיקו עם השאלות המוזרות האלו .זה כבר מתחיל להימאס עליי, שאלתי שאלה פשוטה של כן ולא פה:
האתר שלי בנוי מ-3 שפות תיכנות js ,html ,flash , האם אני צריך apache בשביל זה?
מתשובה של כן ולא קיבלתי כבר גליון . יאללה מספיק .והשאלה הראשונה שלי הייתה מצריכה תשובה של
"אתה צריך תוכנה בשם apache שבתוכה אתה שם את האתר שלך "
פחות משורה, אז חלאס מספיק עם הספאם ,תנעלו כבר את האשכול הזה.
ישן 03-08-2010, 22:48
צלמית המשתמש של fealls
  fealls fealls אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי o1st שמתחילה ב "קישור דומיין לשרת פרטי(ייעודי )"

הנה, הכנה מראש...

לא משנה מה אתה רוצה להריץ, HTML סטטי או קוד דינאמי, עדיין תצטרך שרת שידע "להציג" את המידע לכל העולם, ופה נכנס APACHE. גם בשביל קובץ תמונה בודד תצטרך שרת.
ולא, לא שרת במובן הפיזי, במובן של תוכנה (A-P-A-C-H-E).

ומי היה מאמין? אפשר לתרגם דברים לעברית אם אתה לא בטוח ב100% באנגלית....
http://translate.google.com/transla.../&sl=auto&tl=iw

חלאס, זה לא הפורום של השכונה שלך, אז תפסיק עם הדיבור הנגוע הזה. אנשים פה קצת הרבה יותר רציניים ממך וכנראה הרבה יותר טובים, ותופתע לשמוע שגם בגיל 13 לא הייתי צריך יותר מדי תמיכה בשביל להפעיל שרת, בלי ללמוד כלום...

סתם שתדע - יש לדעת HTML ו-CSS ויש באמת לכתוב קוד בצורה נכונה, וזה יבנה לך רק בעבודה מתמשכת בתחום ובלחקור המון תחומים שלא חשבת שאי פעם תחקור, ועם כמה שזה כואב להגיד - תצטרך לעשות את זה לבד כדי להיות באמת טוב.

אגב, בשביל אנשים כמוך שרוצים instant server with zero knowledge יש חבילות בסגנון XAMPP
http://sourceforge.net/projects/xam....3.exe/download
ישן 03-08-2010, 23:23
  o1st o1st אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי fealls שמתחילה ב "|דוקר| הנה, הכנה מראש... לא..."

אני יודע שאפשר לתרגם(אני לא צריך אני מבין אנגלית וקראתי והבנתי מה כתוב שם) . שים לב שכתבתי שאני מעוניין במשהוא של 100% ולכן שאלתי שאלה לייתר ביטחון :
"האתר שלי בנוי מ-3 שפות תיכנות js ,html ,flash , האם אני צריך apache בשביל זה? "
אני יודע מה זה apache , שים לב שגם בהודעה הראשונה נמנעתי מלהזכיר שאני יודע אחרת הייתי מקבל תשובה לא ברורה כלל . השריטה שלי שאני כבר עושה משהוא הוא צריך ליהיות הכי טוב בצורה הטובה ביותר ב-100% ולכן שאלתי .
הדיבור הנגוע הוא בגלל משתמש אחד בודד בשם "zed " שהקפיץ את כל התרנגולות עליי ואת זה אתה יכול לקרוא באשכול הקודם שלי, הוא פשוט מתסיס ,הוא מגיב ואחריו כולם וככה נוצר אשכול ספאם ,שבכלל התשובה היא כמה שורות בודדות .
לא רק זה , באשכול הקודם שלי אנשים הטעו אותי ועוד גערו בי ואמרו אתה לא מקשיב לא עוזרים ,והם בכלל הטעו אותי באחד המקומות של במקום לשים src שזה מה ששמתי ,גערו בי לשים את ה id , ושוב ושוב נידנדו לי על זה באורך אשכול שלם ובסוף התברר שזה היה הטעות , פשוט בדיחה. אין לי בעיה שיעזרו ,לפעמים קורה גם שלא שמים לב ,אבל מה אתה גוער בי , וזה אותו משתמש שהיה שם והתחיל את כל הבלאגן פה "zed " ,ביקשתי ממנו יפה שלא יגיב לי בכלל.
בנוגע לשאלתי ,אם הייתי שואל את זה בצורה אחרת על apache אנשים היו עונים בתשובות לא מדוייקות ב - 100%, אז שאלתי את השאלה בצורה כללית כדי שיהיה יותר וודאי ולקבל תשובה ברורה ומלאה .
ישן 04-08-2010, 00:08
  o1st o1st אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "תקשיב לי טוב. בפעם הבאה..."

לא הבטחתי ,אמרתי כן המפקד, גם למפקדים שלי בצבא אמרתי כן המפקד ועשיתי מה שנראה לי כשלא הסכמתי בדברים מסוימים .
הסברתי לו למה וזה הכל ,ואם תשובותיך היו לעיניין בדיוק כמו המהירות הייתי מקבל תשובה על השאלות שלי בתוך כמה שניות ולא מספר ימים כמו ההודעה הזאת והקודמת. ההודעות מדברות בעד עצמן .
מה גם שביקשתי ממך להפסיק להגיב להודעותיי, לא אזכיר את שמך באף מקום , באשכול הזה כל מי שישאל או ירחיב אני יזכיר כדי להסביר . מעבר לזה אין לי מה להזכיר אותך . תאמין לי שהשם שלך לא עושה לי טוב בכלל.

עריכה:
לקח לי ללמוד 3 שפות תיכנות ,אחת ברמה מקצועית והשתיים האחרות ברמה של ספר לימוד , הקמתי אתר מקצועי . הקמת אתר+ללמוד 3 שפות תיכנות=שבוע.
2 שאלות שאלתי בפורום ,זמן תשובה =5 ימים ,אחת 3 ימים והשניייה יומיים , תשובות שיכולתי לקבל בפחות מדקה, ההודעות מדברות בעד עצמם , תראה ותבין.

נערך לאחרונה ע"י o1st בתאריך 04-08-2010 בשעה 00:14.
ישן 04-08-2010, 05:51
צלמית המשתמש של המממ
  המממ המממ אינו מחובר  

Follow me...
הקמת אתר מקצועי?
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי o1st שמתחילה ב "לא הבטחתי ,אמרתי כן המפקד, גם..."

אפשר לראות בבקשה?

עם הרקע המתאים אפשר ללמוד שפות תכנות חדשות מאוד מהר
אבל יש לי תחושה עמומה שיש לך הערכה עצמית גבוהה מעבר לרמה האמיתית שלך.

האם יש לך תיאור של פרוייקטים שכתבת בשפות התכנות שלמדת?
שים לב שכדי לדעת להשתמש בשפת תכנות ברמה גבוהה לא מספיק להכיר את כל הפקודות שלה
צריך להתנסות בכתיבה בשפה וללמוד משגיאות.

אגב, כתבת קודם שאתה יודע מה זה אפאצ'י
אתה יכול להסביר בבקשה כדי שגם מי שלא מכיר ידע?

ובסופו של דבר - האם סיימת כבר להתקין את האפאצ'י ולהריץ עליו את האתר במחשב הביתי שלך?
זה עובד?
העלת את זה כבר לאתר?

נערך לאחרונה ע"י המממ בתאריך 04-08-2010 בשעה 05:56.
ישן 04-08-2010, 12:17
צלמית המשתמש של MatiM
  משתמש זכר MatiM MatiM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.06
שלח הודעה דרך MSN אל MatiM
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי o1st שמתחילה ב "כן העלתי כבר את האתר מייד..."

אני מקווה שהבנתי את הדברים שלך נכון.
אם כן, אז -

1. אני בספק אם יש מישהו בעולם שמחשיב את HTML וCSS כשפות תכנות.
ובכל זאת, לפי איזה תקן של השפות הנ"ל כתבת?

2. בJS כבר הוכחת שאתה לא שולט.

3. אני מכיר את פלאש כתוכנת אנימציה.
אז,
אפשרות ראשונה: אם אתה מדבר על השילוב של האנימציה באתר --> זה לא ניקרא תכנות.
אפשרות שניה: אם אתה מדבר על עבודה עם ActionScript ושילובו כפלאש באתר --> האתר שלך לא יעיל כמו שאתה אומר, ובטח לא יקדם אותך לשום מקום. (לפחות לא בגוגל).

ציטוט:
הייתרון שאני בונה את האתר לבד לעומת כל האתרים האחרים הוא , שאני יודע בדיוק מה הולך בתוך האתר שלי והשינויים יכולים ליהיות מהירים מאוד, לא מדובר פה בעיניין כספי כלל .

כל בונה אתרים נורמלי - יבנה את האתר שלו לבד.
ככה שהאתר שלך הוא לא היחיד בעולם שנבנה על-ידי מישהו פרטי, ואתה לא היחיד שיודע לשנות את התוכן שלו.
(שלא לדבר על זה שכשילבת את הטיימרים באתר שלך - לא היה לך מושג קלוש איך לשנות אותם.)

חוץ מזה,
כבר ביקשו קישור לאתר שלך, כדי לתת לך ביקורת על רמתו ואיכותו.
מתי נקבל את הקישור המיוחל?

נערך לאחרונה ע"י MatiM בתאריך 04-08-2010 בשעה 12:19.
ישן 04-08-2010, 13:02
  o1st o1st אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי MatiM שמתחילה ב "אני מקווה שהבנתי את הדברים..."

לא תקבלו קישור לאתר המיוחל בגלל מיהשהוא שביקש שלא אזכיר את שמו יותר,האתר המיוחל נבנה בעוד שפות תיכנות.
כמו שכבר אמרתי ,עברתי על js , זאת אומרת לולאות ,פקודות כמו שהעכבר מעל התמונה תעשה ככה וככה וכו' , עברתי ממש מהר , אני לא צריך כלל js ולכן העדפתי חפיף ללמוד את זה.
אין הבדל אם הייתי מביא למקוצען לבנות לי את האתר או לי , ראיתי את האתרים המקצועיים , בעעע , זה ממש לא מקצועי , האתר שלי הרבה יותר מקצועי מזה . אם אכן הייתי צריך js באופן קבוע ולא רק בטבלה וכו' הייתי לומד את זה בצורה מקצועית ביותר , זה לא משנה גם ככה אני יישכח את כל מה שלמדתי ב js , אם לא חוזרים על החומר באופן קבוע הוא עף ונשכח וכיוון שאין לי מה לעשות עם השפה אז אין טעם ללמוד אותה בצורה יסודית .
שים לב שאנשים שעזרו לי באשכול הקודם התווכחו איתי ,יותר נכון גערו בי ,הפצירו בי , צעקו עליי שאשנה משהוא שצדקתי בו ,ובגלל שהקשבתי להם בסופו של דבר הקוד נדפק ולקח כמה ימים עד שקיבלתי תשובה מוזרה . השינוי היחידי היה שלא שיניתי בתוך הקוד לקריאה שונה.
כנ"ל לגבי פלאש, מה שהייתי צריך שמתי באתר , אם הייתי צריך טיל גרעיני לאתר ,הייתי הופך הכל כדי להביא טיל גרעיני לאתר . כל מה שהייתי צריך הבאתי , לא חסכתי ואמרתי ,טוב את זה אני לא יודע אני לא שם . מה גם שכבר דיברתי עם בונה אתרים מקצועיים ואכזבה גדולה הייתה לי בעיניים וראיתי איך בונים אתרים , לא מקצועי בכלל ועצוב מאוד . כל אחד שלמד קצת flash שם מצגת באתר שלו ולוקח סכומים גדולים על זה.
מבחינתי האתר שלי זה כמו הבן שאין לי , רק שהוא מקבל הכל , כל מה שהוא רוצה הוא מקבל .
כמו שדימיינתי את האתר שלי לפני בכלל שהתעסקתי עם התיכנות כך בניתי את האתר שלי, מבחינתי זה הישג הכי גבוהה שיכול ליהיות . כל דבר שאני רוצה להכניס לאתר שלי , אני פשוט מכניס בלי לחשוב פעמיים .
יכולתי לוותר על flash , אבל אמרתי לעצמי שכל מה שאצטרך וארצה לשים באתר שלי ,אשים .
ככה שאין הבדל ביני לבין בונה האתרים המקצועי בעולם , כי אם הייתי מבקש ממנו שיבנה לי אתר בדיוק בצורה שאני רוצה הוא פשוט היה בונה לי את האתר שלי .
זה שלמדתי מהר זה לא אומר כלום , זה גם לא מעיד על חכמה , פשוט מצאתי שיטת לימוד וקיצרתי את הדרך פי עשרות מהדרך המקובלת ,ראיתי איך מלמדים אנשים שפות תיכנות.

עריכה:
ככה למדתי את שפות התיכנות מאוד מהר, עברתי על כל הספר פעם אחת , וכשבניתי את האתר שהרי בניתי אותו מגוון עם כל החלקים למשל של html+css , אז בעצם זה חזרת ריענון , כשעברתי על הספר לא כתבתי מילה , רק עברתי על הספר ובסוף זה הפרוייקט בעצם שמכיל הכל .
ככה אתה יכול ללמוד 10 שפות תיכנות בחודש!! שפת תיכנות תוך 3 ימים בצורה המקצועית ביותר . תבנה אתר שמכיל את כל 10 שפות התיכנות בצורה המקצועית ביותר .
כל החיים שלי הכנתי לי שיטות לימוד, עוד לפני שקניתי את הספר " סוד הזיכרון המצויין " זה היה אחד השיטות שהמצאתי לבד לעצמי לזיכרון .
בקיצור לכל דבר יש שיטת לימוד ,תמצא את השיטה הכי נוחה והכי מהירה.

נערך לאחרונה ע"י o1st בתאריך 04-08-2010 בשעה 13:15.
ישן 04-08-2010, 14:25
  fadey fadey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.02
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי o1st שמתחילה ב "לא תקבלו קישור לאתר המיוחל..."

וואו, אתה אדם קשה מאד לעיכול, ובכל זאת, אני מרגיש צורך לנסות להסביר לך משהו באופן כללי בהתנהלות אל מול חבריך בני האדם: שים לב, שאתה פנית על מנת לקבל עזרה, וכמו שאמרת, קיבלת המון תשומת לב והמון תגובות (לא רלבנטי אם הצליחו לעזור לך כפי שאתה ציפית או לא) ואז אתה בחוצפה שקשה לי לעכל אותה התחלת להתלהם בצורה שגובלת עם פסיכוזה - זה פשוט לא לעניין! הרי יש כאן המון אנשים שמבקשים עזרה ממש כמוך והם לא נתקלים בהתקטשות הזו, והסיבה לכך היא פשוטה: להם אין אגו מפוצץ.
אני מקווה שתצליח להפנים את הדברים לטובתך, ללא תלות באמונה (המאד שנויה במחלוקת שלך).

בהיבט המקצועי, תן לי להסביר לך כמו אל תינוק כמו שביקשת כ"כ הרבה פעמים.
לא HTML ו CSS הן לא שפות תכנות בשום צורה ובשום הסתכלות! ואני יכול להבטיח לך במאה מיליון אחוז, שרוב הקוד שלך לא עובד ולידיציה, ויותר מכך, שלפחות 60% מהתגיות אתה בכלל לא מכיר, שלא נדבר על סלקרטורים ב CSS.

ועכשיו לניפוץ כמה מהאשליות שיצרת לעצמך: לא ניתן ללמוד שפת תכנות על בוריה בשלושה ימים, לא לא לא!
ואני אתן לך הוכחה פשוטה מאד, קרא ספר רפרנס של C# לצורך העניין משהו כמו 700 עמודים בצורה המקוצרת שלו, אז אתה טוען שניתן ללמוד בשלושה ימים: הממ, בוא נראה, נגיד יום אחד לקרוא הכל כאשר אדם ממוצע קורא כ20 עמודים בשעה, מדובר על כ-35 שעות קריאה, מתוך 72 שעות זה מותיר לנו37 שעות, יש טוענה מדעית שאומרת שעל כל שעה של לימודים יש לבצע חזרה של כ-4 שעות על מנת להיות משונן היטב, שזה אומר 35*4 שזה יוצא כ - 140 שעות, אבל אני מניח שבעולם שלך ניתן לדחוס 140 שעות איכשהו בתוך ב-37 שעות. וגם אז, חסר נסיון וחסרים הרבה דברים מסביב שהופכים אותך למשהו שהוא נחשב לכמעט טוב אם בכלל.

אני יכול להעיד על עצמי שאני מכיר את C כשנתיים (ש PHP היא מן C מחופשת) ואני יכול להגיד לך באופן וודאי שאני לא מצויין ויש לי עוד המון להשתפר, ועוד יותר מכך, גם אדם שמכיר את השפה כ-13 שנה כדוגמאת שימי יוכל להעיד שתמיד יש מה ללמוד.

אז במשפט סיכום כמו שאתה אוהב: ת-ת-ע-ו-ר-ר-! אף אחד לא בא לצער אותך, אף אחד לא בא להרע לך, ההיפך הוא הנכון. אך על מנת שבאמת תוכל להנות מההטבה שהאנשים הללו מציעים לך, עליך להיות מסוגל לקבל אותה ברצון.

בהצלחה בהמשך

נערך לאחרונה ע"י fadey בתאריך 04-08-2010 בשעה 14:51.
ישן 04-08-2010, 14:51
  o1st o1st אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי fadey שמתחילה ב "וואו, אתה אדם קשה מאד לעיכול,..."

טוב ,אין לי כח לקרוא את כל ההודעה שלך.
יותר קל לקריאה ספר תיכנות מאשר ספר רגיל , את כל החלקים של התגיות אתה יכול לדלג , יש לך כל מיני תגיות ופירוט על הקוד שלא צריך שאתה יכול לדלג . ואתה אמרת :
כאשר אדם ממוצע קורא כ20 עמודים בשעה - נו .... זה 20 שעות 400 עמודים שזה שווה לספר לימוד .
תחשוב טוב ותחזור אליי .
גם כשהייתי קטן הייתי הכי טוב בספורט ,בכל ענף בספורט , הייתי הכי חכם , היה מבחן ארצי שאני היחדי שקיבלתי ציון 100 על אינלגנציה וכו' . אתה יודע איזה סבל עברתי מזה ? תמיד קינאו בי . ניסו להכשיל אותי בכל דבר אפילו גנבו לי את דף מבחן של האינטלגנציה. (אני אומר את זה כי יש מנהל אחד שכשאמרתי את זה כנראה קינא בי או משהוא ופשוט התחיל להפציץ בתשובות כאלו,לא מפתיע )
מה שאתה מדבר עליו שלמדת שנים , פה מדובר בחשיבה, לא מדובר בלימוד השפה עצמה , אם תגיד למי שרק למד שפת "c" c++" לבנות לך תוכנה מקצועית בוודאי שלא יצליח . אבל אם תגיד לו ללמוד את התגיות וכו' , הוא ילמד את זה ב-3 ימים . ושפת c וכל שפת תיכנות בסגנון שונה לגמרי מבניית אתרים , בניית אתרים זה הרבה יותר פשוט משפות כמו c , כי זה צורך תיכנות ברמה בסיסית ,גם אם אתה בונה פרוייקט גדול זה לא מצריך חשיבה גדולה כמו שאתה בונה תוכנה כבדה.
גם הבחורות ששכבתי איתם ועשיתי את זה במשך כמה זמן שרציתי ,אמרו שזה לא הגיוני שמבחינה ביולוגית הז*ן לא יכול לעמוד ברצף אחרי גמ*רה ואף יכולת לשלוט בגמ*רות הבאות .
סלח לי על הביטוי ,אבל רק לסבר לך את האוזן , זה שאתה לא יכול זה לא אומר שאחרים לא . ואני לא אומר ומחשיב את עצמי לחכם . פשוט אני יודע ללמוד .
גם עברתי על כל כרכי הזוהר ולמדתי הקדמות בזמן שאפילו אני לא מעז לכתוב פה כי אתה כבר תתחיל לקלל ולא להאמין . לכל דבר יש שיטה , כשאני קורא ספרים ואני לא רוצה לזכור את החלקים הלא חשובים ,אני פשוט נותן למח שלי לקלוט במהירות את הכתב ולסנן מה שלא צריך .
הרבה אנשים לא לומדים נכון ואף פעם לא יודו בזה , שיטות הלימוד שלי שונות לגמרי .
ובקשר לזה שאמרת יש לבצע חזרה , יש לי זיכרון של דג , הזיכרון שלי ממש מנוון (חוץ מזיכרון חזותי) , הזיכרון שלי מאוד חלש ומצאתי שיטה ועובדה שבניתי אתר . אני לא אומר שאני יותר חכם ממך , ממש ממש לא .
אני אומר שאם לוקח לך יותר זמן סימן שאתה לא יודע ללמוד נכון , אני הייתי בבית ספר וראיתי איך מלמדים ,עזוב את זה שבשלב מסוים זילזלתי בלימודים ולא רק בלימודים , אבל אני יכול לקפל את כל ה-3 שנות לימוד שלי לפחות מחודש אחד בתחום הריאלי ,בתחום האומני אני אפילו לא יתאמץ , לא נראה לי שאני ייזכור מילה אם אני ייפתח ספר היסטוריה בעעע.
בכל מקרה ,עובדה שיש לי אתר ,אתר שכמו שדיימינתי אותו ככה בניתי אותו . מעבר לזה אין מה להרחיב , פשוט ישבתי שעות ולמדתי וקרעתי את הת*ת כי ממש לא היה בא לי על החומר הזה .
ומה שאמרתי לך זה עוד טבעי , ברגיל זה ללמוד שפת תיכנות ב-3 ימים ,כל אדם שהוא!! אם אני יכול ,כולם יכולים .
ויש אוטיסט שעליו עשו את הסרט איש הגשם , הבן אדם יכול ללמוד לך ביום מה שאתה ואני וכל חברי הבלוג ביחד לא ילמדו במשך כל החיים שלהם , הוא קורא דף ב-3 שניות , זיכרון צילומי , אבל למרבה הפלא ,הוא לא שוכח מילה ,הוא זוכר את כל הספר טלפונים של כל המדינות אחרי שעבר עליהם פעם אחת בלבד , אל תשכח שזה פוטנציאל שחבוי בכל אחד מאיתנו , פשוט המח שלנו שרוט מדיי והגביל את הזיכרון שלנו כדי שחלק מהזיכרון יועבר לחשיבה , מה גם שיש זיכרון שנמצא בתת מודע ואתה לא יכול להוציא אותו.
" ברגיל זה ללמוד שפת תיכנות ב-3 ימים ,כל אדם שהוא!! אם אני יכול ,כולם יכולים . "
אין בי שום יכולת מוזרה כמו של איש הגשם או משהוא בסגנון , אני בדיוק כמוך ואוליי פחות עם יכול זיכרון של דג , אם אני יכול גם אתה יכול .
ישן 04-08-2010, 15:32
  o1st o1st אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי fadey שמתחילה ב "אני ממליץ לך בחום רב לקרוא את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי fadey
אני ממליץ לך בחום רב לקרוא את ההודעה שלי שוב, והפעם בצורה יסודית, ניכר שאתה כנראה לא לומד כ"כ טוב כפי שאתה טוען.

בקשר לכל שאר הסיפורים שאתה כותב (מבחן אינטילגציה?! אתה צוחק עליי???? לא, כי אם אתה מתכוון לIQ אז סתם ש100 שמאה הוא בהחלט ציון לא מספיק טוב לאדם נבון), לדעתי אתה חייב טיפול בנאדם.. בחיי, זו מידה מאד רעה השחצנות הזו שלך.

התאפקתי נורא, באמת שהתאפקתי, בפעם הבאה, מן הסתם, לא תקבל תגובה ממני אם לא תראה שאתה מבין עברית.

אני לא משתחצן ,אין לי במה, אם תדע מה עבר עליי תדע שאני לא משתחצן .
חחחחחחחחחחחח וכשאני אומר מבחן אינלגנציה ,אני מדבר על מבחן לכיתה ד' ,אני אמרתי לך את זה להראות לך שיש אנשים קנאים בעולם . ממה אני ישתחצן על זה שהייתי טוב בכיתה ד'? חחחחחח.
ועובדה שיש לי אתר שרץ אחרי שבוע ימים , עכשיו זה מתעכב בגלל דברים שלא תלויים בי , האתר עצמו מוכן ועלה .
כל מי שמכיר אותי יודע שאני לא שחצן , יש לי בגדים בארון ויש לי גוף שרירי ואני מסתובב עם גופיות לבנות קצרות ,שחצנות זאת מידה שירדה לי מזמן , זה לא מעניין אותי , בכל מקרה זה רק לתת לך דוגמאות ובגלל זה לקחתי דוגמאות מכיתה ד' ולא לאחר מכן .
ישן 04-08-2010, 19:02
צלמית המשתמש של המממ
  המממ המממ אינו מחובר  

Follow me...
טוב, איך שאתה רוצה
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי o1st שמתחילה ב "לא , אמרתי את זה כבר ,אני לא..."

אז לפחות תוכל אולי לתת לי את שמות החברות שבדקו לך את האתר - אולי אוכל להעזר בבדיקה שלהם בעצמי בעתיד?

בנתיים, עוד טיפ קטן - נסה להריץ על האתר שלך את בדיקת התאימות של C3W בעזרת הכלי הזה:
http://validator.w3.org/
(שים לב שזה הכלי הרשמי של האירגון שקובע את תקני ה HTML וה CSS)

הכלי הזה יעזור לך למצוא בעיות תאימות לתקן באתר שלך שעלולות לגרום לו לא לעבוד כנדרש בדפדפנים שונים.
ובכלל יעזור לך לעבוד לפי התקנים המעודכנים ביותר...

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:02

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר