לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2010, 03:26
  tinki14  
אורח

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי S N U F K I N שמתחילה ב "בכיף"

א]ל תדאג, נשמה
אצלי רק בריאות.
הכל שמחה וכיף,

הקטע הזה נאמר בציניות-אתה מכיר את זה שאתה לא רוצה לספר לכולם שכואב לך כדי שלא יחשבו שאתה תינוק מגודל, אז אתה פשוט עושה פרצוף של הכל בסדר כשהמכה שחטפת ברגל בכלל מציקה לך מאוד?
בדיוק ככה התכוונתי גם כאן...לא רציתיח לספר ל"נשמה"(שדרך אגב כשאני חושבת על זה עכשיו הכינוי נשמה שהוא כינוי חיבה פה גם נאמר בסוג של ציניות)שחרא לי וכלום לא הולך, אז סיפרתי לו מה שהוא בטוח היה רוצה לשמוע, שמרות הכל אני בסדר והמשכתי הלאה-ואז מה אם אני משקרת?הוא לא צריך לדעת מזה.....
למה לא אופטימי?הממ טוב די בכיתי כשכתבתי אותו....אבל עכשיו שאני קוראת אותו שוב בגרסא הסופית(שדרך אגב הייתי די מבסוטה מעצמי כששיכתבתי תשיר אז אולי זה מתבטא פה) אני באמת מגלה שהשיר די אופטימי-יכול להיות כי אני כזאת? ניראה לי שתמיד בסופו של דבר אני מאמינה שיהיה טוב-וגם אם אני לא מאמינה בזה, יש לי את החתימה שלי שתזכיר לי את זה...=]

ג'ונגל של אייל גולן, הוא כתב אותו לפסטיגל, הטקסט בו באמת די תת רמה אבל תודה שהשיר קליט=]

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:26

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר