לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-04-2005, 19:39
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
יש כמה סוגים של מכשירים.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "אני צריך קו טלפון בבית בשביל זה ?"

ה"מכשיר" הראשון הוא פשוט ממש חיבור בין הטלפון לכרטיס הקול.
היתרון בו הוא שהוא זול ומתאים לכל מחשב, מערכת הפעלה ולכל תוכנה. החסרון הוא חוסר היכולת לשלוט על התוכנה, כלומר אתה חייב לבצע את החיוג מהמחשב עצמו (או לענות לשיחה נכנסת), אבל לאחר שהשיחה התחילה אתה יכול להסתובב בבית (אם חיברת אליו טלפון אלחוטי )., וכמו כן, אתה תשמע דרך המכשיר כל צליל שמופק דרך כרטיס הקול.

סוג נוסף של מכשיר הוא מכשיר המתממשק דרך USB. המכשיר מהווה מעין כרטיס קול ווהדרייברים שלו יכולים לשלוט על תוכנות טלפוניה שונות, כך שאני יכול חייג ישירות מהטלפון, לענות לשיחות ובכלל לא להיות ליד המחשב. המכשיר שאני קניתי יכול לשלוט על סקייפ ויכול להתחבר לרשתות SIP (פרוטוקול פתוח ל-VOIP), משמע, עם קינפוג מתאים אתה יכול להתחבר לעשרות נותני שירות.
חסרון: מחיר גבוה יותר, מתאים רק ל-PC תחת WINDOWS.

ואריאציה נוספת של המכשיר הקודם היא עם כניסת LINE של טלפון רגיל, כך שתוכל להשתמש באותו טלפון גם עם קו רגיל וגם עם קו אינטרנטי.

אגב, ברגע שאני אסיים את כמות הכסף שעומדת ברושתי בסקייפ, אני אנסה שירות של חברה אחרת בה עלות השיחה לאוסטרליה היא כ-35 אגורות לשיחה, ללא הגבלת זמן..
אותה חברה גם מציעה מספר טלפון אוסטרלי בכ-22 ש"ח לחודש. משמע, אני אקבל מספר טלפון של סידני (בעלות שיחה מקומית) וכל מי שיתקשר אליו יגיע ישירות למחשב שלי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:47

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר