לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-08-2010, 19:32
  psychomatrix psychomatrix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי GaiGold שמתחילה ב "שאלה לגבי פסיכומטרי"

שלום גיא,

ברצוני לתקן כמה אי דיוקים שנפלו במידע שנמסר לך כאן, ולהשלים את המידע לכדי תמונה מלאה:

ראשית, הבחינות המותאמות לבעלי לקויות למידה נערכות 3 פעמים בשנה ולא פעם אחת, כפי שנאמר לך כאן. בחינות אלה נערכות בסמוך למועדי אפריל, יולי ודצמבר, אך תאריכיהן אינם קבועים ולכן חשוב לברר אותם מראש (לרוב הן אינן מתקיימות יחד עם המועדים הרגילים). חשוב לי מאוד להדגיש, כי הנהלים והפרוצדורות הקשורים לקבלת אישור להיבחן בבחינה מותאמת הינם מורכבים וממושכים וכרוכים בהמצאת אישורים ומילוי שאלונים, לכן אם עדיין לא ברור לך מה עליך לעשות, אני מציע לך לברר זאת בדחיפות (הייתי מפרט זאת כאן, אך זה יהיה ארוך ומסורבל מדי. אם תפנה אלי בהודעה פרטית, אשמח לספק לך מידע מפורט). כמו כן חשוב מאוד שתדע, כי אם עדיין אין בידיך אישור להיבחן בבחינה מותאמת, אין כל ודאות שתקבל אותו, גם אם אתה בטוח שהאבחונים שלך תקפים! מדיניות האישורים של המרכז הארצי שונה מאוד מזו של הבגרויות וחלק ניכר מהתלמידים המבקשים התאמות נתקלים בסירוב לבקשתם. עליך לקחת זאת בחשבון (גם אם אתה לא מת על חשבון ).

לגבי סקר השוק, אני מבטיח להמשיך בהודעה נוספת, אני פשוט חייב לצאת עכשיו.

חזרה לפורום
ישן 09-08-2010, 20:57
  psychomatrix psychomatrix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי GaiGold שמתחילה ב "שאלה לגבי פסיכומטרי"

הי שוב,

כפי שהבטחתי, אתייחס עכשיו לסוגיית סקר השוק:

אפתח דווקא בבקשה שלך להמלצות ורשמים אישיים - אם אתה רוצה למצוא את הקורס המתאים ביותר עבורך, זו כנראה הדרך הגרועה ביותר לעשות זאת. צדק fap כשאמר שרוב האנשים לא עושים קורס ביותר ממכון אחד, ואני אוסיף, שלא כל התלמידים זהים ומה שהכי טוב לאחד יכול להיות הכי גרוע לאחר (וזה עוד לפני שדיברנו על הנוהג הבזוי, אך הנפוץ, של מפרסמים הנכנסים לפורומים ומתחזים לממליצים תמימים, כדי לשכנע אותך שהקורס שלהם הכי טוב).

הדרך הטובה ביותר לבחור קורס, היא לברר עם עצמך מה חשוב לך ולבדוק איזה מהקורסים הקיימים בשוק מספק את זה בצורה הטובה ביותר. את הבדיקה עליך לבצע טלפונית מול המכונים השונים - אגב ברשימה שלך שכחת את קידום ואת EZ Way (שזה המכון בו אני מלמד, אבל אני אסלח לך ). נכון שזה ידרוש ממך קצת יותר עבודה מלשאול שאלה בפורום ולחכות להמלצות, אך זו עבודה משתלמת כיוון שהיא תבטיח לך את הערך הטוב ביותר עבור הכסף שלך (מה גם שאם אתה רוצה לקבל ציון טוב, כדאי שתתרגל כבר עכשיו לעבוד קשה!).

הגורמים שציינת כחשובים לך הם אכן חשובים ביותר לבדיקה. נושאים נוספים שאני ממליץ לבדוק: כמות ספרי התרגול (וכדאי לשאול גם כמה עמודים בספר - שלא יעבדו עליך), איכות אתר האינטרנט של המכון (רמת ומגוון התרגול שבו, האם מתבצע דרכו מעקב, האם קיים פורום תמיכה לתלמידים), יחס בין כמות תרגול אינטרנטי לתרגול בספרים (חשוב שהתרגול האינטרנטי לא יבוא על חשבון תרגול עם עיפרון), האם נעשה שימוש במצגות וסרטים (חשוב מאוד לבעלי זיכרון חזותי/חווייתי) וכמות שעות הלימוד שאתה מקבל בקורס, כולל סימולציות (בנוגע לסימולציות, ודא שמדובר בסימולציות מלאות של 8 פרקים ושלא מכלילים במספר את הסימולציות שבערכת הבחינה שאתה מקבל גם בלי הקורס). אגב, בעניין הליווי והאימון האישי, אני מציע לך לבקש לדעת מה כתוב בחוזה שאתה חותם, היות ובתחום זה יש נטייה להבטחות באוויר שגורמות להרבה מפח נפש. וודא שהליווי אינו נעשה רק דרך האינטרנט ודרוש לדעת בדיוק כמה שעות אימון אישי אתה מקבל וכיצד הן מתבצעות.

לדעתי, הנושא החשוב ביותר שאתה צריך לבדוק, הוא עניין הדיסקלקוליה. בנוסף לכך שעליך לפנות בדחיפות לקבלת האישור למבחן מותאם, מומלץ מאוד שתבחר בקורס המותאם לצרכים המיוחדים שלך, כדי שתלמד בצורה הנכונה לקראת הבחינה. בעניין הזה אני יכול לחסוך לך קצת עבודת מחקר, כיוון שזה התחום בו החברה בה אני מדריך מתמחה. אני מתנצל מראש אם אני אשמע קצת כמו פרסומת, אבל מה לעשות שזה נכון: EZ Way היא החברה הראשונה בארץ שפתחה מסלול מיוחד ללקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז ולפיכך היא בעלת הניסיון הרב ביותר בתחום זה. אשמח לתת לך את כל הפרטים בנושא, אבל כדי שההודעה הזו לא באמת תהפוך לפרסומת, אני מעדיף שנעשה את זה באופן פרטי, אז אם אתה מעוניין, שלח לי הודעה פרטית.

טוב, אני מקווה שעזרתי, אשמח לענות על שאלות נוספות כמובן.

שיהיה המון בהצלחה - תתחיל לעבוד קשה בבחירת הקורס, תמשיך לעבוד קשה בקורס עצמו ותגיע לציון הכי טוב שאתה יכול!

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:00

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר