לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2010, 20:52
  Adun1 Adun1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.10
בעיית ניתוקים\ראוטר

היי, שלום.

דבר ראשון אני חדש בפורום, תמיד ראיתי הודעות מהפורום בחיפושים שלי בגוגל החלטתי לבוא לפה כדי לקבל עזרה בבעיה חשוכת מרפא במחשב שלי, אז שלום לכולכם, ואשמח מאוד אם תוכלו לעזור לי.

אתן לכם רקע בקצרה כדי שתקבלו תמונה כללית:

לפני חצי שנה אחי קנה מחשב נייד (HP) ולכן קנינו לבית ראוטר Edimax 6424n כדי שיוכל להנות מהאינטרנט בנייד.
לפני כמה שבועות קניתי לי מחשב נייד בשעה טובה נייד של ASUS, ומאז פחות או יותר יש בעיות ניתוק.

המודם והראוטר מחוברים למחשב נייח בבית, ועוד 2 מחשבים ניידים שמשתמשים ב WIFI.
בכל מיקרה, מה שקורה זה שיש לי סימן קריאה צהוב קטן ליד המד-קליטה של האינטרנט בנייד, וכשאני באמת מנסה להיכנס לאינטרנט זה בלתי אפשרי בכל מחשב. יש לי הודעה קטנה שכתוב "ללא גישה לאינטרנט".

איך זה מסתדר? צריך להוציא את הראוטר מהשקע, לחכות כמה שניות ואז להחזיר ושוב חוזר האינטרנט.
דיברתי עם תמיכה טכנית מכל מני מקומות וזה מה שעשיתי עד כה:

- בטלתי את האופציה של הכרטיס רשת "לאפשר למחשב לכבות את ההתקן כדי לחסוך בחשמל" בכל המחשבים.
- הגדרתי לכל המחשבים אייפי סטטי, לכל מחשב אייפי שונה, כדי שלא יהיו חפיפות באייפי.
(עשיתי הגדרות כמו שצריך, כולל אייפי של שרת חלופי DNS ששייך לחברת אינטרנט שלי וכו)
- כמובן מיותר לציין שאת ההתקנה של הראוטר עשיתי לפי ההוראות יצרן, והראוטר מעודכן בקשוחה.
- כרטיס רשת במחשבים השונים, ככל הניראה מעודכנים, אני לא בטוח.

למרות כל זה, עדיין יש לי ניתוקים אבל לעיתים רחוקות, פעם-פעמיים ביום, לפני כל מה שעשיתי הנ"ל זה היה קורה ניתוק כל חצי שעה.
המצב השתפר אבל לא מושלם...

אחי, לפי טענתו, במשך חצי שנה, לא היו לו ניתוקים וכו'...
במחשב הנייד שלי ושל אחי יש ווינדוס 7 הום 64 ביט עברית, ובמחשב נייח שאליו הכל מחובר, יש ווינדוס XP פרו עיברית 32 ביט.
במחשב נייד שלי יש נוד32 אינרטנט סקיוריטי 2011 גירסה 4.2. במחשב הנייד של אחי יש נורטון אינטרנט סקיוריטי 2010, במחשב הנייח יש נוד 32 אינטרנט סקיוריטי 2010 גירסה 4.

תאמינו לי עשיתי כל כך הרבה מאמצים לנסות ולפתור את הבעיות הללו, אפילו החליפו לי ראוטר חדש חדש מהחברה, אבל הבעיה כניראה לא בראוטר.

אני מנסה לנחש שאולי משהו בהגדרות לא תקין. אולי מישהו, לאור כל המידע שנתתי פה, יכול להכווין אותי? אולי יש באחת התוכנות סקיוריטי שמותקנות איזה הגדרה שגורמת לכל הניתוקים האלו? אני חייב לציין שאחרי שביטלתי את האופציה של לחסוך בחשמל, ה"זמן חיים" הרבה יותר ארוך, מתנתק הרבה פחות, אבל עדיין מתנתק. התשתית תקינה והכל תקין, זה משהו לא בסדר אצלנו, בתוכנה, בהגדרות, משהו כזה.

בבקשה, מישהו יכול לעזור לי??

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://images.fxp.co.il/newdesign/misc/progress.gif]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-08-2010, 21:48
  Adun1 Adun1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.10
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "כשאין אינטרנט, יש לך פינג בין..."

- אני לא יודי איך בודקים פינג בין המחשבים...
- תאמת לא בדקתי
- את הקשוחה של הראוטר לפני כמה ימים
- הקשוחה שלי דיי חדשה, עידכנתי אותה בגלל המלצה של אדימקס בישראל, הם טוענים שזאת קשוחה יציבה יותר, אני לא יודע בוודאות... (גירסה 1.21)
- כן, יש לנו טלפון אלחוטי יחסית חדש (בן חודש) למחשב נייד שלי יש לי עבר אלחוטי של מייקרוסופט 5000. חוץ מיזה, יכול להיות שמדי פעם אחי משתמש בWIFI לפלא שלו, אבל הניתוקים קוראים גם שהוא לא בבית...

האים יש באחת התוכנות סקיוריטי שנתתי איזה אפשרות של חיסכון בחשמל לכרטיסי רשת? או משהו דומה? כי לאחר שכיביתי את האפשרות של לכבות התקן כדי לחסוך בחשמל זה דיי עזר אבל אני מניח שמשהו אחר מפריע...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:06

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר