לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-08-2010, 22:09
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
לא מבין את ההיסטריה של רבים מהמגיבים כאן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מיכאל חי שמתחילה ב "עקב הרמאדן: הנחיה האוסרת על החיילים אכילה, שתיה ועישון בפרהסיה, מול הפלסטינים."

עמדתי מספיק פעמים במחסומים בשביל לדעת שלא ממש נהוג לאכול לפני הפלסטינים שמגיעים אליו. זה (מאוד) לא בטיחותי ולא חייליץ אוי ואבוי לחייל שלי שהיה מתחיל לכרסם איזה רבע עוף במחסום, או בכל פעילות מבצעית אחרת. מי שרוצה לאכול, עושה זאת בבודקה.
ומה כל כך רע בלכבד רגישות של אחרים עם ממילא אין זה מצריך מאמץ מיוחד ממך (וכן, ללגום מיים בבודקה במקום מול המגיעים למחסום זה לא מאמץ גדול)? אולי גם צריך להתרעם אם תצא הנחיה (ואני מניח שקיימת כבר היום הנחייה כזו) לנהוג בנימוס בנבדקים? נו, באמת!
אני חייב לומר, יחד עם זאת, שאני לא ממש מבין את ה"רגישות" של הצמים למיניהם (יהודים כערבים) לזה שאנשים יאכלו או ישתו לידם. אני צם מדי יום כיפור ואישתי לא. מעולם לא העלתי על דעתי לדרוש מימנה לא לאכול או לשתות בפני ובתגובה לשאלתה הבהרתי לה שאין לי בעיה עם זה. הצום לא אמור להיות קל (למרות הברכה המסורתית) וזה שאחרים אוכלים לידך לא ממש אמור להקשות ממילא. ולגבי הרמדאן זה בכלל לא ברור-הרי מותר לאכול ולשתות בלילה, ולמחסום מגיעים בדרך כלל בשעות בוקר, עד כמה בן אדם שאכל ושתה בלילה יהיה צמא או רעב בשעת בוקר מוקדמת?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-08-2010, 22:57
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אם יש דבר שהקפדתי עליו, גם בסדיר (תקופה אחרת-היסטוריה כמעט)
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Shai שמתחילה ב "רק כדי להבהיר: לא היינו..."

וגם במילואים (היסטוריה מודרנית: לפני יומיים וכמה שעות) זה לעשות כל מאמץ לנהל פעילות שאינה מבצעית נטו מחוץ לטווח הראייה של אלה שלא היו חיילים. זו לא רק חיילות (שאני לא בטוח שעלתה על דעתי) זו אפילו הגנה על השפיות: מי רוצה לראות גם בזמן האוכל את ה"קליינטים" המעצבנים האלה שכל היום משקרים לך ש"אם הילד יקרה לו משהו זה על הראש שלך אם אתה לא נותן לי לעבור" ?(מאז תחילת הקו הילד הזה נהיה משותק 200 מטר לפני המחסום). בזמן האוכל אתה טוען סוללות בכך שאתה מתנתק מהעולם המושחת של הערבים.

אגב: גם במקומות עבודה יציבים בהם רוב העובדים בשלב הקריירה (לא סטודנטים או משוחררים) הרבה פעמים מקובל שבזמן ארות הצהריים לא מדברים על עבודה.

ישן 10-08-2010, 23:01
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מיכאל חי שמתחילה ב "עקב הרמאדן: הנחיה האוסרת על החיילים אכילה, שתיה ועישון בפרהסיה, מול הפלסטינים."

החלטה של צבועים ופחדנים!

אם מישהו צריך להתנהג ברומא כרומאי, אלו הערבים האורחים במדינתנו.
אנחנו צבא של מדינה יהודית, וחוקי האיסלאם לא אמורים לחול עלינו, ואל תגידו שזו היא מחווה לפלסטינים, עדיף כבר להמשיך עם מחוות שחרור הרוצחים שמדינתנו מבצעת כבר שנים מאשר לכבד תרבות ומנהגים של עם (עלק עם, אולי אספסוף עזוב ולא רצוי) הצר עלינו.

בהתחשב בכך שבצום יום כיפור שלנו הערבים רק מתחננים לנו מלחמה ופיגועים, אני חושב שהמחווה הזאת היא מיותרת ובאה להכביד את העול שכבר נמצא על כתפי החיילים באזורים המסוכנים.

נערך לאחרונה ע"י hwarang בתאריך 10-08-2010 בשעה 23:04.
ישן 11-08-2010, 12:06
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
הבה ונערוך תרגיל מחשבתי:

דובר צה"ל מודיע כי עפ"י החלטת הרבצ"ר בגבוי הרמטכ"ל יאסר על חילים חילונים המפנים את הישוב "מעלה מירנדה" לשתות בצום י"ג בתפוז.

צהריים טובים לכם המאזינים, עושים צהריים עם יעל דן. והיום בתוכניתנו נעסוק בהחלטתו השערוריתית ומעוררת המחלוקת של הרבצ"ר בענין יבוש חילי צה"ל בשיאו של הקיץ. עימנו באולפן סגן קצין הרפואה של תזמורת צה"ל לשעבר עימו נושחח על השלכות ההחלטה על משק המלחים של חילינו. עוד בתוכניתנו נציגת ארגון עדאללה שתספר לנו על מקרה מצער בו סבל חיל מכאב ראש עקב צמא ולא בשל אבן והתיחס שלא בנימוס ל'אסיר פלשתיני' בהמשך נציג 'עמותת לרוויה' מיסודה של הקרן לישמעאל חדשה אשר יגלה לנו על מסע פרסום למען חובת שתיה לחילים בימי צום אותו יוזם ארגונו וכעת על הקו הד"ר האזרחי יו"ר המרכז לדמוקרטיה נוזלית. צהרים טובים לך הד"ר האזרחי - תהיתי מה עמדתך בנושא?...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:55

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר