לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-08-2010, 11:33
  YAG YAG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.10
בקשה לבירור האם יש עילה לתביעה במקרה הבא: (עם אורנג')

לפני כמה חודשים אחי עשה מסלול חיילים, אני נכנסתי לאינטרנט וראיתי שלחיילים מגיע איזה מכשיר דור 2.5 חינם. אמרתי לאחי שיבקש אותו והנציגה אמרה שאין כזה דבר כבר מכשיר חינם לחיילים.
בסוף הוא לקח סוני אריקסון יארי.
טוב, התקשרתי כמה ימים אחרי לנציג שירות ונאמר לי שעדיין יש את המבצע של מכשיר חינם לחיילים ושאף באותו יום היה את המבצע הזה. טענתי שמגיע לי מכשיר חינם אבל אמרו לי שהוא כבר לקח את היארי ואם הוא רוצה לקבל את החינם אז זה יבטל לו את החיוב-זיכוי על היארי. טענתי שמגיע לו חינם, בלי ביטול של ההחזר על היארי, מאחר ובגלל טעות של הנציגה הוא לא לקח קודם כל את החינם, ואמרו לי שאני צריך לגשת למרכז שבו בוצעה העיסקה.
לקח קצת זמן (כמה סיבות שהתעכבנו בגללן) ושבוע שעבר הגענו למרכז אורנג'.

לאחר שהצגנו את טענתנו הגיע אלינו האחרי צוות/משמרת/מה שלא יהיה, ואמר לנו שאם אחי היה לוקח את המכשיר חינם אז בשביל לעשות שדרוג מכשיר ליארי הוא היה צריך לשלם קנס כלשהו.
זה היה נשמע לי מוזר ולכן התחלתי להתווכח איתו ושאלתי אותו לגבי קו נוסף של חיילים שיש לנו שלקח מכשיר חינם ועוד לא עברו 18 חודשים, אם אני רוצה לשדרג את המכשיר אם אני צריך לשלם קנס והוא אמר שכן. שאלתי אותו: "איזה קנס?" והוא אמר לי, ערך כלשהו...
טוב יצאנו משם בידיים ריקות.
מאחר והיה נשמע לי מוזר הדברים שאותו מנהל אמר התקשרתי לאורנג' ואמרתי להם שיש לי מסלול חיילים עם מכשיר חינם שעוד לא עברו 18 חודשים ושאני רוצה לשדרג מכשיר - האם אני צריך לשלם קנס כלשהו? אמרו לי שלא. המכשיר חינם הוא בחינם ורק אם אני מתנתק מאורנג' אני משלם קנס אבל אני יכול לשדרג איזה מכשיר שאני רוצה. שאלתי אם גם יום אחרי שלקחתי מכשיר חינם אני יכול לשדרג מכשיר, ואמרו לי שכן.

חזרנו למרכז שירות ואמרתי לאחראי שזה מה שנאמר לי והוא אמר לי תשמע אני האחראי פה, למי אתה שומע לנציגת שירות או לאחראי?
בקיצור לאחר דין ודברים שנית עם הנציגה שאיתה דיברנו במרכז שירות היא אמרה שהיא תברר מה לעשות... (איך זה שאחד אומר שצריך לשלם קנס ואחד אומר שלא. היא גם אמרה בפירוש שאם יתברר שאכן אין שום קנס אז יהיה מגיע לנו מכשיר ולא משנה מה כי זה היה אשמת אורנג' מה שקרה)
ביום שני השבוע ביררתי שוב עם נציגה באורנג' וביקשתי שתברר טוב עם המנהלת שלה ונאמר בדיוק אותו הדבר:
חייל שלקח מכשיר חינם יכול לשדרג גם לאחר שעה לאיזה מכשיר שהוא רוצה (בכפוף לתנאי השדרוג של כל מכשיר) ללא כל קנס או עלות בשל המכשיר חינם שלקח.

טוב, היום התקשרה אלי מנהלת מאורנג' ואמרה לי שמכשיר חינם אני לא יכול לקבל בשום מקרה והיא יכולה להציע לי פיצוי של 100 SMS או 60 דקות זמן אויר ליעדי אורנג' ל3 חודשים.
אמרתי לה, תודה רבה... גם מלכתחילה היה מגיע לי מכשיר ולא קיבלתי בגלל טעות של נציגה, גם אני מבזבז שעות ארוכות ונסיעות וגם מנהל משקר לי שקרים גסים בפנים על כל זה היא מציעה לי 100 SMS שבחשבון פשוט של 18 אג' להודעה שוות 18 ש"ח ועוד בלי לקבל את מה שהיה מגיע לי מלכתחילה??

אז מה היה לנו:
מכשיר שמגיע לנו בהתאם לתנאי החוזה - לא קיבלנו,
אחראי משקר לנו בפנים בנסיון למנוע מאיתנו את המגיע לנו, (שלולא הייתי עקשן, בשקר הזה הסיפור היה נגמר)
בזבוז של שעות המתנה וויכוחים ונסיעות ועגמת נפש בשל הטעות והשקר הנ"ל.

ומה הצעת אורנג' בעקבות הנ"ל:
פיצוי של 100 SMS, או 60 דקות זמן אויר ליעדי אורנג' ל3 חודשים, או זיכוי של 10 שקלים ל18 חודשים.
ומכשיר לא נקבל בכל מקרה (למרות הבטחה של הנציגה במרכז שירות שאם מגיע לנו אז נקבל בכל מקרה כי זה אשמת אורנג', לצערי שכחתי לציין זאת באוזני המנהלת היום)

האם מבחינה משפטית יש כאן עילה לתביעה, או לכל הפחות סיבה להתנתקות מאורנג' ללא תשלומי קנס בגלל התנהלות נפשעת שכזו ובניגוד להסכמים?

נערך לאחרונה ע"י YAG בתאריך 11-08-2010 בשעה 11:43.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר