לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-04-2005, 12:41
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
בעיה יש ידידה טובה שלי שהתבקשתי לעלות

אז ככה,יש לי ידידה טובה שגרה בארצות הברית והיא באה לפנ בקיץ הקודם,ואז הכרנו,לפי התכנונים,היא הייתה אמורה לחזור לגור פה בקיץ הקרוב כשהשליחות מסתיימת.
כשהיא חזרה לארצות הברית בסוף הקיץ הקודם,היא לא מפסיקה לחשוב על הרגע שהיא תחזור לפה,היא מתה לחזור לגור פה בגלל כל החברים,ובגלל שפה היא גלדה ויותר טוב לה פה.
הבעיה היא עם ההורים שלה,הם לא כלכך רוצים לחזור לפה,ואבא שלה מחפש שם עבודה ויש סיכוי טוב שהוא מצא והיא כנראה לא תחזור,חשוב להדגיש שאם הם חוזרים לפה ההורים שלה לא יהיו מובטלים,יש להם פה עבודה מובטחת.
עד אתמול הסיכוים שהיא חוזרת היו גבוהים,אבל היום שדיברתי איתה היא אמרה שאבא שלה כנראה מצא שם עבודה והיא כנראה נשארת,אבל זה עדיין לא סגור לגמרי.
היא אומרת שאבא שלה מבין אותה כמה שהיא רוצה לחזור ושהיא נורא מתגעגעת,אבל בנינו,פעמיים בשנה בלחץ לבוא לפה לא יפתור את הבעיה הזו,ואם הוא מוצא שם עבודה זה לא יסתיים בעוד שנה אחת שהם ישארו שם,הם ישארו שם עוד כמה שנים אני מניח.
פתרונות כמו לגור בארץ אצל סבא/סבתא/או כל קרוב משפחה אחר לא מתקבלים
איומים שהיא תברח מהבית/תתאבד/וכל השגעונות האחרים לא עוזרים
שיברך האל את כל מי שיוכל לתת רעיון טוב איך בכל זאת לשכנע את ההורים לחזור לארץ הקודש
תודה מראש לעוזרים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:56

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר