לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-08-2010, 12:32
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
אז בשבת הזו ניזכר בדמיס רוסוס, זמר גדול (תרתי משמע) :)

הוא היה גדול בסבנטיז, וגם שיריו (בדומה למה שאמרתי על להקת אבבא) גורמים לי לחשוב על אירופה
בקיץ...עד היום יצא לי לבקר בגרמניה בקיץ 99' (מינכן, חילופי משלחות בתיכון...אולי עוד אספר לכם פעם חוויות משם ), ויום אחד מתוך הטיול הזה נסענו גם לזלצבורג אשר באוסטריה (ראינו את הבית של מוצרט! ואם זכרוני אינני מטעני, אני והפרטנרית הגרמניה שלנו רצינו לרכב שם על כרכרה עם סוס, לא זוכרת אם עשינו זאת בסוף ) ולפני 3 שנים (אפריל 2007) - טיול מאורגן לספרד-ברצלונה וקוסטה בראווה, וזה השאיר לי טעם של עוד, ואני מרגישה שראיתי רק את קצה הקרחון של היבשת הגדולה והמדהימה הזו!
אין על אירופה! איזו ארכיטקטורה מהממת! כל בניין -ארמון! ממש כמו בימי הביניים עם טירות וארמונות אמיתיים, ומלכים ואבירים! מרכזי הערים הגדולות עם השדרות הרחבות...מה עוד אפשר לומר?
נעבור לשירים :

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

והשיר הזה נקרא "זכרונות" (כמו מה שהעליתי כאן כרגע :

ואת 2 השירים הבאים אני מניחה שאתם מכירים, מתוך התקופה שלו בהרכב "Aphrodite's Child"...
אז אמנם עכשיו השעה עדיין אינה 5, אבל...:

ונסיים בשיר אולי הכי מוכר שלו...ולמרות שיש עוד קצת זמן עד לגשם הראשון...:

נערך לאחרונה ע"י s27 בתאריך 14-08-2010 בשעה 12:54.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-08-2010, 13:05
  s27 s27 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "אז בשבת הזו ניזכר בדמיס רוסוס, זמר גדול (תרתי משמע) :)"

טוב, אז מאחר ואין כמו שבת קיצית כמו זו כדי להזכר בשירים אירופאיים ישנים קלאסיים (ודי ברור כאן שנולדתי בתקופה הלא נכונה, הא? ), מתחשק לי להביא כאן כמה בונבונים צרפתיים אמיתיים מן העבר, מאת הזמר מישל פולנארף! גם אם אתם לא דוברי צרפתית (גם אני, אגב, לא, אם כי למדתי קצת
בזכות האהבה שלי לשירים האלו), זה לא חובה כדי להתאהב בהם :
מי יודע, ייתכן ואתם כבר מכירים את הלהיט הזה שלו, שהוא אחד מהשאנסונים הצרפתיים הקלאסיים,
ובשיר הזה, מתחנן מישל בפני אהובתו, בעיקר בצרפתית אך גם קצת באנגלית: "תאהבי אותי, בבקשה, תאהבי אותי! אני משוגע בגללך!":

ובשיר הזה, הוא מבטיח: "אני אתן לך את כל הציפורים, את כל השמיים ואת כל הספינות, אל תבכי, ילדה קטנה...":

והשיר הזה נקרא באנגלית "Holidays" - חופשות...איך הכל מתחבר...:

ואגב, היום אחה"צ אולי אצפה בסרט צרפתי חדש שהורדתי! "אהבתיה" עם דניאל אוטיי, שחקן צרפתי מפורסם.

נערך לאחרונה ע"י s27 בתאריך 14-08-2010 בשעה 13:35.
ישן 21-08-2010, 10:58
  s27 s27 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "Espana moi bien"

הו, הו! חבוב, אתה לא יודע למה אתה נכנס פה, כי אם נתחיל (או יותר נכון - נמשיך) עם צרפתים, אני לא אוכל להפסיק!
אז תן לי לנחש את מי שכחנו שם...המממ...
את אנריקו?
אנריקו מסיאס הלבבי בעל קול הזהב...את האהבה אליו קיבלתי מאבא שלי, שמאזין לשיריו עוד מאז שהיה חייל, בתחילת שנות ה-60...וגם אמא שלי אוהבת אותו! השירים שלו מזכירים לי את החגים (עוד מעט, עוד מעט...)
השיר המסויים הבא, שנקרא "לא, לא שכחתי", מזכיר לי בוקר בילדות, תוך כדי התארגנות לביה"ס :

או שמא את אזנבור, המטאור מבין השאנסונרים? השיר הזה נקרא "קחי אותי" :

או אולי את אדמו (שהיה אגב, ממוצא איטלקי)? (יש לי ידיד טוב שקוראים לו אדם, ולפעמים אני קוראת לו בחיבה "אדמו" ) בשירו "השלג יורד", אחד השאנסונים הצרפתיים המפורסמים ביותר! אז אמנם עכשיו בחוץ בערך 70 מעלות (בצל ) ואין שום שלג, אבל...
http://www.malhanga.com/musicafranc...be_la_neige.htm

נערך לאחרונה ע"י s27 בתאריך 21-08-2010 בשעה 11:05.
ישן 21-08-2010, 12:17
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
ללא ספק כולם מיוחדים
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "[font=Arial]הו, הו! :) חבוב,..."

אבל היה עוד אחד מיוחד מאד ושונה מהשאר, הגיע לצרפת בקיץ 1969 בעקבות הזמנה של הזמרת Sylvie Vartan אשר הציגה אותה בפני אמרגן מקומי.
הם הבינו שיש להם מכרה זהב ביד, בינואר 1970 השיר הראשון שלו היה להיט ופירסם אותו בין לילה, השירים המשיכו לבוא ואיתם התהילה.
החבורה סחטה אותו עד כלות עם למעלה מ 250 הופעות בשנה, אף אחד לא שם לב לאיש שבסופו של דבר היה בודד ושביר, הם רצו רק כסף והרבה.
ברגע של חולשה הוא ניסה להתאבד, הגורל הציל אותו אבל לא להרבה זמן. בפעם השניה הוא הצליח.
בתעודת הזהות הישראלית שלו היה כתוב - משה ברנד מחיפה, הציבור הכיר אותו כמייק ברנט.

Donne un peu de toi - תן מעצמך

ישן 22-08-2010, 07:24
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
דמיס רוסוס...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "אז בשבת הזו ניזכר בדמיס רוסוס, זמר גדול (תרתי משמע) :)"

אחד מזכרונות הילדות שלי הנם שיריו וקולו הייחודי של הנ"ל !
דודי, אהב אותו כל כך כך שבכל מקום ניתן היה למצא "קסטות" שלו...
לימים כשבגרתי והטעם המוזיקאלי שלי די התייצב (על חומרים שונים בתכלית) תמיד היכן שהוא זכרתי לטובה את השירים "ההם"...
אני מודה ומתוודה על כך שאני אוהב אותו עד כדי כך שלפני מס' שנים רכשתי (לתדהמתם של לא מעט מידידי) את דיסק האוסף הידוע שלו ...

ראוי לציין כי החבר הנוסף בלהקת " Aphrodite's Child " היה לא אחר מהיוצר היווני המופלא ואנגליס, השירים המוכרים ביותר שההרכב הזה יצר היו RAIN AND TEARS ו ITS FIVE OCLOCועל עטיפת האלבום שלהם מופיע ציור של תינוק כעור להפליא שעשוי לשמש כהתרסה צינית אל מול יופיה של אפרודיטה...
רוסוס עצמו ביקר מס' פעמים בארץ והופיע כאן לאחרונה אי שם בתחילת - אמצע שנות התשעים...
תמיד לבוש בשרוואל גדול על פי מידתו הנדיבה...
הנה השיר המועדף עלי מבין השניים...
וואלה, כיף להתחיל ככה את השבוע...

שימו לב ללבוש הבלתי אפשרי של ואנגליס הכולל טבעות פאר וחלוק גובלן.... (ב, דגושה)....

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 22-08-2010 בשעה 07:27.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:10

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר