לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-08-2010, 06:35
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
היא הייתה עדה להתחמשות מסוכנת שסיכנה את חיי חיילנו
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ספייקר שמתחילה ב "לצערי, המורה צודק. היא השתמשה..."

ולא דיווחה על כך. על כך היא צריכה לעמוד לדין ועל כך היא הייתה אף יושבת בכלא במדינות אחרות.

יש צילומים ברורים של דו"צ בה זועבי נראית ליד המחבלים האלה בזמן שהם מתחמשים ומתארגנים לעימות האלים. ומתחמשים אני מתכוון: צינורות ברזל,מברגים, גרזנים וכלים שמשמשים לרצח. זועבי ידעה שהולכים לפגוע בחיילים ואני מניח שאף ידעה שמתכוונים להרוג אותם. ובגלל שנאתה ליהודים ולמדינת ישראל הבוגדת בחרה להתעלם. ואולי אף התאכזבה קשות שאף חייל לא נהרג בפעולה בסופו של דבר.

אז אדון המורה יכול לומר עד מחר שכל חטאה היה חופש הביטוי אבל אין כך הדבר. היא שותפה לדבר עברה לנסיון רצח וחבירה לארגון טרור תוך יודעין שהוא ארגון טרור. היא לא תמימה ויודעת טוב מאוד מי היה הארגון על הספינה ומי מימן אותו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-08-2010, 06:40
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "היא הייתה עדה להתחמשות מסוכנת שסיכנה את חיי חיילנו"

אני לא ממלמל שום דבר, אני אומר בקול ברור וצלול שני דברים:

1. לקבוע שז' ניסתה לרצוח את חיילי צה"ל זו קביעה מרחיקת לכת שעל סמך מה שפורסם עד עכשיו אין לה ביסוס רציני. האם היא התאכזבה או לא מרמת הפגיעה בחיילי צה"ל זו ספקולציה פרטית שלך ועל אחריותך.

2. לא איכפת לי במיוחד מז' אבל אכפת לי מאוד ממעמדי כאזרח ישראלי (וראוי שגם לך יהיה אכפת ממעמדך). להרשיע אנשים על סמך עדויות מפוקפקות, נסיבתיות בעיקרן (וכן, אני ראיתי את הוידאו) ולשחק בשלילת אזרחויות על רקע פעילות פוליטית, אפילו אגרסיבית, זה מדרון מאוד מאוד חלקלק.

ישן 16-08-2010, 07:00
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
אל תיתמם
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "אני לא ממלמל שום דבר, אני..."

מספיק שהיא עדה להתחמשות ויודעת שהפעילים על הספינה מתכננים לפגוע ולרצוח את חיילנו ולא דיווחה על כך לרשויות הביטחון היא שותפה לעברה. כמו שאם חברך יודיע לך שהוא מתכוון לדקור את האקסית שלו בגלל שבגדה בו בעבר ואתה לא תדווח על כך אז תהייה שותף לעברה.

בבקשה, הוכחות משפטיות:

95חיפוי על עבירה (ד/5)
(א) מי שיודע כי אדם פלוני זומם לעבור עבירה או עבר עבירה לפי פרק זה שענשה מאסר חמש-עשרה שנה או עונש חמור מזה, ולא פעל באופן סביר כדי למנוע עשייתה, השלמתה או תוצאותיה, הכל לפי הענין, דינו - מאסר שבע שנים.
http://www.hov.what2do.co.il/Page20571.asp

ומכיוון שסעיף 91 מתאים למקרה המדובר כי על המרמרה היו מחבלים שכירים שנשכרו על ידי הIHH לפגוע מתוך כוונה לרצוח ביהודים. וארגון הIHH שפעל במימון ה"אחים המוסלמים" הוא ארגון טרור לכל דבר ועניין כמו גם "האחים המוסלמים". סעיף 95 הוא אכן מתאים.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 16-08-2010 בשעה 07:06.
ישן 16-08-2010, 07:15
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "אל תיתמם"

אין לך שום סיכוי להוכיח שז׳ ידעה על כוונה לרצוח את חיילי צה״ל. מה שיש לך אלו ראיות נסיבתיות. ייתכן שאנשי הקומנדו הימי שלבד מאנשים שמאוד לא אוהבים את מדינת ישראל הם היחידים שהיו על סיפון המרמרה בזמן הארועים הרלוונטים יודעים יותר וחזקה על המדינה שאם זה המיקרה יעשה במידע הזה שימוש לתבוע לז׳ תתחת, עד אז אני מעדיף, לטובת אזרחי ישראל, שהיא תהנה מהעיקרון הישן שעדיף פושעים חופשיים על ישרי דרך כלואים. מכל מקום, כל עוד לא הוכחת קשר ישיר וברור בינה לבין כוונה לפגיעה פיסית בשלוחי המדינה, על פעילות פוליטית, גם מקוממת, אני מעדיף שלא יתחילו להעניש בישראל.

ישן 16-08-2010, 13:05
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "האם היה סכוי לדעתך בארה"ב לפס"ק טטיאנה סוסקין לעבור?"

אתה יודע מה? זו שאלה מצויינת.

אני מזכיר לך שהזכות לחופש ביטוי היא זכות דיי מקודשת בארה״ב ומאחוריה מסתתרים כל מיני אידיוטים שנורא חשוב להם לצעוד במדים נאצים בכל מיני עיירות שלוות בכל מיני חורים בארה״ב והעניין הזה עבר כבר בתי משפט. מצד שני אני תוהה מה היה קורא לו ניסה איזה גזען אמריקאי להדביק כרזות שמתארות שחורים כקופים באיזה איננר סיטי...

הכוונה שלי היא שיש גם צביעות בעניין הזה, לאמריקאים כאומה אין רגשות אשם על נאציזם אז קל להם, יחסית, לדבר על חופש בטוי, כשמדובר בנאצים, מצד שני העבדות היא הכתם הגרוע ביותר בהיסטוריה שלהם אז פה הם זהירים יותר, כל מדינה, אני מניח, מציירת את הגבולות שלה גם מטעמים פרקטיים ורגשיים.

שם לב שבאירופה לעומת זאת יש, יותר בגרמניה אבל נידמה לי שלא רק, יותר רגישות לנאציזם אבל זכותם של קרקטוריסטים לתאר את מוחמד באור לא מחמיא דיי מוגנת.

המעשה של סוסקינד הוא, כמובן, מטומטם, דוחה ומסכן חיי חיילים ואזרחים ואולי היה הגיוני יותר להרשיע אותה על הפרעת וסיכון שלום הציבור.*

ישן 16-08-2010, 15:31
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
ובכך לקדש את המשוואה כי ככל שמישהו יותר פרימיטיבי ואלים כך יקודשו ויוגנו יותר ערכיו?
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "אתה יודע מה? זו שאלה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamora

המעשה של סוסקינד הוא, כמובן, מטומטם, דוחה ומסכן חיי חיילים ואזרחים ואולי היה הגיוני יותר להרשיע אותה על הפרעת וסיכון שלום הציבור.*

הרי שלושת רבעי הויכוח שלנו הוא על המרווח הלא הוגן שבין הנפנוף בזכות חופש הדת והפולחן לכל לבין איסור תפילה על בני הדת היהודית במקום המקודש להם מכל המצוי עפ"י חוק בריבונות ישראל.

מקור חלק גדול מהרע הוא באחיזת המקל הבלתי אפשרית הזו המאפרת פנסיה לבישארה ופוסלת את כהנא. המגנה על א-סענא המבזה את חללי הבדואים במערכות ישראל וכולאת לשנתיים פסיכית שוליים על מעשה שהוא ביקורת על האלימות שבאיסלאם המאיים על קיומנו.

ראה את האבסורד: מנהיג מוסלמי המסית המונים כנגד המדינה ומעודדם להפריע ולסכן את שלום הציבור יהלך חופשי ואילו מציירת קריקטורה [שדומה לה מוצגת בגאון בתערוכה רק על שר ישראלי] נכלאת לשנתיים וחצי מאחר ומשליכי האבנים וחובטי הלומים הערבים ישתמשו בה כתרוץ להתפרעותם.
ישן 16-08-2010, 06:35
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "אם מעשיה היו רק בגדר ביטוי..."

אפילו לדברי אנשי הקומנדו הימי שהיו על הספינה לא כל הפעילים היו מחבלים כך שאני הייתי נזהר עם ההכלללות הללו.

ציטוט:
There were two opposing forces, one that wanted to kill us and the other more moderate trying to pull away those trying to escalate the situation and finish us off
Captain R, Israeli commando

אני חושב שז' צבועה, אני לא מאמין לדיווח שלה על מעשיה על המרמרה, אני חושב שהיא מסריחה עד השמיים. אני מקבל את האבחנה של אנשי מכון ראות שה"שיט" היה פיגוע מדיני אבל אני גם מאמין להם שרוב ביושבים על הספינות היו לא יותר מפעילים פרו פלשתינאים, אני מניח שאפשר אולי לקרוא להם "אדיוטים מועילים" שזה עדיין לא הופך אותם לטרוריסטים.

כאמור, על עניין גבולות חופש הבטוי בישראל אנחנו, אתה ואני, לא נסכים. דעתך, כמובן, טובה בדיוק כדעתי.

ישן 16-08-2010, 10:20
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
"הזכות לאזרחות שהיא הבסיס לבלה-בלה-בלה..."
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "NFC:זועבי זועמת על היועהמ"ש וינשטיין בשל נכונותו לשקול בעתיד שלילת אזרחותה"

זו אמירה כל כך נייטיז של הטטוינטיאת' סנטורי....היענטע הערביה המזדקנת לא שמה לב שאוטוטו ימלאו עשור לסיומו של אותו עידן. כמובן שלא לשים לב שחלף עידן זה לא פשע גדול בעולמינו, אבל מה שמיוחד כאן זו העובדה שהסארצנית עצמה היא בת לדת שאמונה יותר מכל קבוצה אחרת באנושות על ריסוק ערכי העולם הישן של המאה העשרים, על שלל הקודים שלו, ובין השאר מושג ה"אזרחות". בעולם החי תחת הענן השחור של הפאשיזם האיסלאמי אין יותר קודים ברורים כאלה: ההתנהלות של אנשי המערב, או אלה שחיים בפריפריה של המערב, תחת הרושם שמונחים כמו "חופש הביטוי", "עיתונות ככלב שמירה", או "הזכות לאזרחות", מזכירה יותר ויותר את התארים הרספובליקאים המנופחים שקיסרים רומיים התהדרו בהם בימי הטיראניה הצבאית של המאה שלישית. בעוד חוליגנים גרמאניים היו קובעים בהנפת פגיון את זהות האימפרטור הבא, זה האחרון היה מתהדר בתארים כמו "טריבון העם", או "בעצת הסנאט"... ככל שמונחים מאבדים יותר מהמשמעות המעשית שלהם, כך נוטים האנשים יותר ויותר לנופף בהם.

אין שום משמעות לכל המושגים האלה בשלב זה של חיינו, ועוד תהיה פחות משמעות ככל שינקפו השנים. גם חלאות האדם שעמדו בראש הכנופיות הצ'צ'ניות עורפות הראשים, היו בעברם קצינים סוביטיים ששרו את האינטרנציונל, וגם החלאות המאיימות לערוף את ראשי ילדינו, היו בעברן מתחזים לבעלי מודעות אזרחית. חזין זועבי, עזמי בישארה וכל שאר ה made man של ארגון הפשע האידאולוגי NIF, מתיימרים להשיג לעצמם עוד כמה דקות של חסינות נעימה, מסתתרים מאחורי מושגים מעולם דתי שעבר זמנו. אני לא משלה את עצמי שהם יעלמו ביום שבו תשלל מהם הזכות להתהדר בנוצות של פלורליזם שכל כך זר לעולם המפלצתי שהם מייצגים, אבל אפילו בשביל הדמות הנשקפת אלינו כשאנו מסתכלים במראה, מוטב לנו להיות ישרים ולא להעניק חסינות לאישים ששר ההיסטוריה יכול לספר לנו שיבוא יום ומקומם יהיה איפושהו במקום שמזכיר את ספסל הנידונים בנירנברג.

ישן 16-08-2010, 14:28
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "NFC:זועבי זועמת על היועהמ"ש וינשטיין בשל נכונותו לשקול בעתיד שלילת אזרחותה"

במחשבה שנייה אני חושב שבעצם ז׳ צודקת ורודפים אותה, באמת, בלי ספין והתחכמויות.

אני לא חוזר בי ממילה שכתבתי פה עליה, אני חושב שהיא צבועה ושקרנית אבל אני חושב גם שכולם מוציאים עליה קיטור ללא שום פרופוקציה לחשיבות האמיתית של תפקידה בפרשה הזו.

אני חושב שכולנו, הישראלים, מאזרחים פשוטים ועד למקבלי החלטות בכירים, כועסים ומתוסכלים בגלל פרשת המשט. אני חושב שאנחנו מרגישים (לפחות אני מרגיש כך) שעשו לנו ״תרגיל״, מארב, ובסוף עוד כולם מאשימים אותנו.*התסכול הזה מוצדק לחלוטין.

אני סבור שטיפולה של ממשלת ישראל בפרשת המשט, לפני, במהלך ואחרי, היה כושל לחלוטין. ברור שלו ידעו שההשתלטות על המרמרה תסתיים בירי ובתשעה הרוגים תורכים היו ממשלת ישראל וצה״ל מנסים דרכים אחרות, צבאית ומדינית, לעצור את המשט.

כאילו לא דיי בכך שבמידה רבה הוסר המצור מעל עזה (ייתכן שיותר ממה שמספרים לנו) הוקמו כבר שלוש! וועדות חקירה. בנסיון להימנע מוועדה של ממש נשלח גיורא איילנד לחקור מיקצועית את ההשתלטות, כשזה לא עזר, תחת לחץ אמריקאי ובנסיון לנטרל וועדת או״מ (גולדסטון 2) הוקמה וועדת טירקל שכרגע עסוקה בבחינת האיזון המיני של הרכבה!!!! ולבסוף, על כל אלו החליט האו״מ להקים וועדה בכל זאת ונחשו מי עובדת עם הוועדה הזו (בתנאי שלא תחקור את חיילי צה״ל, אלאק, כמו שזה ניראה כרגע אם נתניהו וליברמן ידרשו לפרוץ בוואלס סוער ע״מ לכפר על חטאי המרמרה נזכה גם לראות שמן מזוקן בקרינולינה)?

אם ישראל טוענת שעל סיפון המרמרה היו מחבלים חמושים שבאו להרוג ולההרג (טענה שאני מקבל ומאמין בה) מדוע שוחררו כל פעילי המשט בתוך פחות מיומיים? כח חמוש לא חוקי עם כוונות עוינות נעצר תוך כדי קרב בדרכו לחופי ישראל, מדוע לא סוננו המחבלים מבין הפעילים הפשוטים (בהסתמך על עדויות אנשי השייטת וקטעי הוידאו שכרגע משתמשים בהם ע״מ לנגח את הז׳)? מדוע לא הובאו למשפט בישראל?מדוע הוחזר כלי רכב שניסה לחדור לישראל שלא כחוק כשהוא בשימוש ארגון שקשור לארגוני טרור (אגב, לא רק ע״פ ישראל, ארגוני מודיעין מערביים גם הם התריעו על הקשר הזה)?

ממשלת ישראל מתנהגת לא כמי שהצדק לימינו (לעצור ולתבוע פעילים אלימים, להגיש מחאה חריפה ולתבוע הסברים ממשלת תורכיה, לדרוש וועדת חקירה של האו״מ בדבר מעורבותה של ממשלה זרה בפיגוע כנגד ישראל?) אלא כפושע מגושם שנתפש: ״ראשית זה לא הייתי אני, שנית, הוא התחיל ולסיכום אני מתחנן לחסדי בית *המשפט״...

נקל לשאר לו היתה הממשלה ממשלת ליבני למשל מה היה לניכבדי הפורום הזה לומר על טיפול שהיה מסתיים בדיוק באותן התוצאות. באין ״ציפורה״ להטפל עליה נותרנו עם הז׳ ביד וכמו כל בן נעורים שקיבל סירוב ונותר לאונן (כי זה בדיוק מה שאנחנו עושים עם ז׳) אנחנו מתוסכלים.*

ישן 16-08-2010, 16:32
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אתה באמת לא רואה מה הבעיה עם..."

בוודאי שאני רואה את הבעיתיות, האם לא קראת את ההודעות שלי באשכול הזה?

אבל אני רואה גם את הבעייתיות שבהשלכת כל הצרה הזו וכשליה המרובים על כתפיה השחוחות של ז׳ שהפכה לשק החבטות הישראלי בסיפור הזה. אין לי ולו בדל סימפטיה אליה, היא ניכנסה לעניין בעיניים פקוחות ועכשיו שתחנק כפי שספייקר כתב אבל אני לא רוצה שהיא תשמש ככליא ברק להגנה על אנשים חשובים הרבה יותר שפישלו וסבור שבסופו של דבר החלק שלה בפרשה קטן ועלוב וההתמקדות בה מספקת אולי רגשי תסכול ונקם אבל גם מערפלת בחינה רצינית של הכשלים שלנו.

עדיף להתמקד במהות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:51

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר