לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-08-2010, 16:07
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
"התקופה היפה בחיי": חיילת מטומטמת הצטלמה עם פלסטינים כפותים והעלתה התמונות לפייסבוק

"התקופה היפה בחיי": תמונות עם פלסטיני כפות

צעירה מאשדוד פרסמה בפייסבוק תמונות מתקופת השירות הצבאי, בהן היא מדגמנת לצד
פלסטינים כפותים ומכוסי עיניים. "הכי סקסי לך ככה", כתבה לה אחת מחברותיה. צה"ל: "זו
התנהגות בוטה ומכוערת, הפרטים הועברו לידי המפקדים"

"מעניין אם יש לו פייסבוק! אני חייבת לתייג אותו בתמונה". לא, לא מדובר בחבר מהשירות הצבאי,
אלא בעציר פלסטיני כפות שעיניו מכוסות בפלנלית, שתמונתו הופצה ברשת החברתית "פייסבוק"
על-ידי צעירה שהשתחררה לא מכבר מצה"ל. את התמונות היא צילמה בעת שירותה הצבאי.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ynet.co.il/PicServer2/24012010/2714321/face_wa.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ynet.co.il/PicServer2/24012010/2714317/face1_wa.jpg]

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3937437,00.html

אין מילים. פשוט גועל נפש אנושי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-08-2010, 16:24
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
פרט לטימטומה של החיילת שהעלתה את התמונות לפייסבוק, אין כאן דבר.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב ""התקופה היפה בחיי": חיילת מטומטמת הצטלמה עם פלסטינים כפותים והעלתה התמונות לפייסבוק"

בטח שלא מדובר בהתעללות, או משהו שקרוב לכך.
לגבי טמטומה של החיילת, אני לא יודע אם על טמטום אפשר לשפוט משהו(לא ברור אם הייתה כאן עברה מפורשת על חוק צבאי כלשהו).
באם לא נעברה כאן עברה מפורשת, אין מה לעשות במקרה הזה, חוץ מלשנות את החוק הצבאי..
כך זה שחוק גיוס חובה מחייב גיוס של כל אחד, ואחת, אף אחד לא עושה מבחני IQ, מגייסים את כולם.

ציטוט:
מנכ"ל הוועד הציבורי נגד עינויים, ישי מנוחין, מסר בתגובה כי "התמונות הקשות משקפות נורמה של התייחסות לפלסטינים כאוביקט ולא כבני אנוש. זו התייחסות שמתעלמת מתחושותיהם כבני אדם ומזכויותיהם לפרטיות".

מצד שני גם לפני שממנים מנכ"לים לעמותות למיניהן, לא עושים לפני כן מבחני IQ, וממנים כל אחד מקושר, ללא יוצא מהכלל.
ישן 17-08-2010, 03:00
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
בארה"ב זה הרבה יותר גרוע, ע"ע אבו גרייב
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "ממש אין קשר בין ייעול של צה"ל לבין התנהגות אנושית"

שם חיילת (ולא רק היא) הצטלמה למזכרת בפוזה "קצת" יותר גרועה אם אסירים שבאמת עברו התעללות.
בין אם הצבא מקצועי יותר או פחות, בסופו של דבר קובעים הערכים של החיל בשטח, אבל גם המדיניות של הצבא מלמעלה .כלומר, האם הצבא מגבה התנהגויות כאלו של חייליו או מתייחס אליהם בחומרה, זה אומר העמדה לדין על התנהגות בלתי הולמת וענישה חמורה. אני לא יודע איך זה היום בצבא, אבל כשהייתי בסדיר המסר הכללי מלמעלה (היו גם מסרים סותרים לפעמים) היה שההתנהגות הבלתי הולמת נעה בין הנסלח למקובל ואף לרצוי. לכן, בסופו של דבר כל החיילים נטלו בכך חלק ברמה זו או אחרת.
ישן 16-08-2010, 22:18
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אין חטא מלבד הטיפשות
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "פרט לטימטומה של החיילת שהעלתה את התמונות לפייסבוק, אין כאן דבר."

זאת אחת האמירות הידועות של אוסקר ווילד ולדעתי יש מאחוריה הרבה אמת. בכלל, יש לאוסקר ווילד הרבה אמירות קולעות שכדאי להכיר. לא מעט מהן, בעיקר אלו הנוגעות לוטיפשות, יכולות להלום את החיילת הזאת. אין כאן התעללות, סתם טמטום לשמו, ביזוי וטעם רע ללא גבול. אם מדובר במחבלים (ספק) יש בכך גם משום לקיחת סיכון מיותר ומטופש שכן הניסיון מלמד שגם איזוק לא תמיד עוצר פגיעה אלימה. מעבר למקרים ידועים יותר ופחות מהעבר, יצא לי כבר פעם להוביל עצור, נרקומן בקריז, שלמרות שהיה כבול באזיקים כמעט ריסק שמשת ניידת וגולגולת של שוטר וזאת באמצעות ראשו בלבד...
ישן 17-08-2010, 05:05
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "זה היה מגיע לעמוד אחרון בעיתון"

אתה צודק אבל במיקרה הזה אני כיוונתי דווקא יותר לעיתונות העולמית מאשר לזו הישראלית שהעניין שלה בכל פעילות צה"לית מובן. בעולם בו יש, כרגע, אסון טבע ענק בפקיסטאן, לבנון על סף משבר פוליטי שעלול לצאת מכלל שליטה ולהתדרדר למילחמה, אירן על סף פתיחת כור גרעיני, מהלך שעלול לגלגל מרוץ חימוש גרעיני במזה"ת, ארה"ב ודר"ק בתרגיל צבאי (נוסף) על רקע מתיחות גבוהה בחצי האי הקוראני שעלול גם הוא להתדרדר למלחמה, האמריקאים על סף נסיגה מעירק וכו' וכו' ארועים שעלולים מחר להשפיע על מליוני בני אדם ולביביסי כרגע יש בעמוד הראשי שתי ידיעות חשובות נורא: שחיילת ישראלית (מטומטמת) הצתלמה בחוסר טעם עם עצירים פלשתינאים ושביה"מ קבע שהמדינה אחראית למותה של פעוטה פלשתינאית לפני שלוש שנים... אני לא אומר שהידיעות הללו אינן לגיטימיות, אני רק... המממ... תוהה בעניין סדרי העדיפויות של העורכים שלהם...

ישן 17-08-2010, 08:16
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
שתי אפשרויות כמובן: [1] לא התרחש כל מעשה רשע ואלימות אחר ברחבי הגלובוס השבוע
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "אתה צודק אבל במיקרה הזה אני..."

[2] האנטישמיות והכסף הערבי אינם מתחשבים במציאות וכל עוד יוותר ישראלי אחד חי הוא יחשב לשטן שיש להשמידו [מבחינתם אם יצליחו לפתור את בעית הישראלים יעברו ליהודים ובהמשך למומרים].

לדעתי אפשרות 2 היא הנכונה ולכן מוטב שאנו נעצב לעצמנו את המציאות ללא קשר לCNN BBC או מה יאמר ארדואן עלינו. מעבר לשיפוטה של חיילת עבריינית צריך להמשיך ולהלחם במקומות שהדבר נדרש מול האויב הערבי ולהמשיך ולבנות את הארץ הזו לפי תפיסתנו ולפי טובת המדינה [ובנושא מה טובת המדינה יש דיון ב3000 אשכולות אחרים... ]
ישן 17-08-2010, 09:29
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
מה בינה לבין ענת קם ולבין אירועי המשט!
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "שתי אפשרויות כמובן: [1] לא התרחש כל מעשה רשע ואלימות אחר ברחבי הגלובוס השבוע"

אם מדובר בשתי חיילות שעושות לנפשן מתוך מצוקה פסיכולוגית - ניתן היה להבין כי תפקידו של הקב"ן לפטור ולפתור אותן מהבעיות הללו שלא במסגרת הצבא.

אבל הבעיה היא הרבה יותר עמוקה לפחות בעידן התקשורת ההמונית והזמינות של כל אחד למצלמה ולרשת.

מה עושה הצבא במקרה כזה? טומן את ראשו בחו"ל.

בשלושת המקרים הללו (וישנם עוד רבים ואחרים שלא תמיד מגיעים לאוזנינו) חוט משותף אחד - אף אחד לא מוכן להתייחס לשום נושא ברצינות הראויה, נוח לכולנו לזרוק את הבעיה ולומר "לי זה לא יקרה".
ומשום מה מזכיר לי המשפט הזה התנהגויות במקומות אחרים.

רק חסר לנו שרולטת הרשת תחזור שוב לכותרות והפעם עם צילומים עסיסיים ביוטיוב.
ישן 17-08-2010, 18:58
צלמית המשתמש של Shai
  Shai Shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.02
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "גם אני לא רואה את חומרת..."

גם אם תיקח את החיוך שלה ותקרא לו "25% חיוך" זה לא ישנה את העובדה שלא עושים את זה. לא רואה סיבה בכלל לפרסם תמונה שלך עם עצור, ונניח והיא מתחבאת מאחורי "כיסוי תקשורתי" (שזה כשלעצמו תואנה בזויה ובלתי אמינה בעליל) הרי שעניין החיוך לא תופס. ושוב, אל לנו להיתמם. גם אני הייתי במצבים דומים לשלה, ולכולנו עוברת המחשבה בראש של להצטלם בסיטואציה הזו כשידינו על העליונה. חלקינו גם עושים את זה. מכאן ועד לפרסם את זה בריש גלי?

התקשורת נטפלת עליה כשעיר לעזאזל, עם זאת, יש כאן תופעה מכוערת בצה"ל. מאות פרופילים ברשתות החברתיות מכילים תמונות כאלו. יתרה מזו, יש חכמים שהגדילו לעשות ולהעלות סרטונים תוך שהם משתעשעים (נו באמת, זה קוף שמשתעשעים איתו? מדובר בבהשפלה ברורה) עם השב"ח. גם כאן, באשכול הזה, אם תגלגל קצת למעלה, תוכל לראות יצירת אומנות כזו.

זה מיותר, זה מוציא את כולנו רע מאוד ואל לצה"ל להתייחס בסלחנות לתופעה הזו (פרט כמובן לבעיית בטחון השדה כשלעצמה חמורה).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:12

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר