לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-08-2010, 22:48
  op9090 op9090 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "צחי, אתה לא רציני. מה אתה..."

למי שקנה את Battlefield Bad Company 2 ב steam היה יכול לשחק בbeta

היו את שתי המפות שמוצגות בסרט, במפה העירונית הבלגן חגג, היתה יכול בכיף להרוג שחקנים שזה אתה הופיעו במפה, לא היה שיתוף פעולה ברור בין השחקנים, סתם בלגן שלם.

במפה הפתוחה לאומת זאת, שיתה בסגנון מגן ומתקיף ( לא זוכר את השם הרישמי מ Bad Company 2 ) שמתקדמים שלב שלב עד להרס הבסיס של המגן
במפה הזאת היה שיטוף פעולה מצויין בין השחקנים

היו כמה בעיות כמו תקיפות אלטילריה מוגזמות ( מקבלים אותם לפי רצף הריגות ) אני זוכר משחק שבו לא יכולת לזוז מטר מבלי להיפגע ממרגמה או טיל כי כל הזמן היה איזה אחד שקיבל עוד ועוד הריגות.

הנגמש לא יכול לזוז יותר מידי, הוא יותר שימש כרתק עד שפיצצו לפרייאר שנכנס אליו את הצורה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-10-2010, 12:52
  op9090 op9090 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "[QUOTE][b]בריטניה נגד MoH:..."

הטליבאן הוסר ממשחקי Medal of Honor

ניצחון לאם השכולה? חברת EA, מפתחת משחק היריות, נכנעה לדרישת הציבור; עם זאת, עדיין ניתן לשחק שחקני אויב ולהרוג חיילים אמריקאים. האם השכולה: מרגישה שאני לא לבד

חברת EA הסירה את האפשרות לשחק בתור לוחמי הטליבאן בגירסה החדשה של Medal Of Honor. להחלטה קדם מאבק ציבורי של הורים שכולים בארצות הברית ובבריטניה – אותו הובילה אם שבנה נפל בעיראק.

האפשרות לשחק כוח טאליבן אינה מובנית במשחק, אולם במצב רב משתתפים – בו אפשר לשחק גם את "הטובים" (חיילי ארצות הברית) וגם את "הרעים" (צבא טרור איסלאמי) – יכול השחקן לקרוא לצוות העוין "טליבאן". לאחר השינוי ייקרא הצבא האיסלאמי OPFOR – מונח גנרי של צבא ארצות הברית שפירושו כוח מתנגד.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3962737,00.html

ישן 22-10-2010, 01:57
  fadey fadey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.02
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אם אתה מחפש מציאות אני לא..."

אני אסביר לך:
ארמא הוא סימולטור, הוא לא נותן תחושה של קרב, נכון שיש התמקדות על ריאליזם, אך הם פיספסו שם לדעתי ובגדול.
יצא לי לשחק בארמא כמה וכמה פעמים, לאיודע, זה לא הזכיר לי שום דבר ממה שחוויתי בעצמי.. לעומת זאת moh מצליח להביא תחושות הרבה יותר חזקות, גם אם המקבץ יוצא צפוף יותר מבמציאות, (אפילו שמדובר ביחידות מובחרות של צבא ארה"ב, שלכאורה אמורים להוציא מקבצים יפים כן?) אני לא הצלחתי להבין על מה אתה מדבר, יריתי לעבר קיר עם קלאצ לדוגמא, עם כוונת מרחק של כ150 מטר והמקבץ לא היה להיט בכלל, לדעתי דווקא תואם את המציאות.

אני לא יודע על מה להצביע בדיוק, אבל הם הצליחו לעשות משהו במשחק הזה שנותן תחושה של קרב.. של חברים לקרב.. לא הצלחתי להרגיש את זה בארמא לצערי.

ישן 22-10-2010, 08:30
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי fadey שמתחילה ב "אני אסביר לך: ארמא הוא..."

תודה על ההסבר.

סימולטור בעברית הוא מדמה, הסיבה לכך הוא שסימולטר (מתיימר) להציג את הדבר אותו הוא מדמה בצורה הקרובה ביותר למציאות, ע"פ רוב עם ויתורים בתחום המשחקיות (gameplay).

ARMA הוא המשחק (כי בסופו של דבר סימולטור מסחרי הוא רק משחק) הכי קרוב למציאות בלוחמת החי"ר (שריון, מטוסים, מסוקים וכו' יש טובים ממנו).

MOH וCOD הם משחקים נטו וככאלה הם שמים דגש משמעותי הרבה יותר על משחקיות ע"פ מציאותיות (אין בזה שום פסול, בסופו של דבר הם רק משחק) נתת דוגמא של המקבצים עם הקלאץ' נגיד שניחה, אבל מה עם נגיד מדמה פגיעות? מדמה עייפות? או קריאה לסיוע אווירי? כמות הנשקים שכל אחת סוחב ומהירות ההחלפה ביניהם?בליסטיקה? באמת, יש אינסוף נקודות להעלות.

לבסוף, ARMA היא גרסא מסחרית לסימולטור שנקרא VBS (Virtual battle space) והוא נמצא בשימוש של כמה וכמה צבאות ברחבי העולם.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 22-10-2010, 10:51
  fadey fadey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.02
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "תודה על ההסבר. סימולטור..."

אני לא חולק עליך בכלל. אני אנסה להמחיש לך את כוונתי:

כשאתה רואה רובוט המחקה אדם, עם כל תכונותיו: עייפות, מצמוצים, שינה, אכילה, שתיה וכו.. אתה עדיין תצליח להבחין בינו ובין בני האדם.

אך כשאתה תראה בנאדם שלפרק זמן קצר יחסית לא שמת לב לעייפות או לצורך בשתיה שלו וכו.. אבל תנועות הגוף, הטקסטורה של העור, המרקם, כל אלה הצליחו לשכנע אותך שמדובר באדם.. עד ש.. מוכיחים לך אחרת.

אז יש עניין של חיקוי המציאות.. מדמה.. אבל יש גם מדמה תחושות.. שזה שונה לחלוטין.. ועד היום מן הסתם לא הצליחו לחבר בין שני אלה במשחקים. אז קם משחק שהצליח לתת כאן תחושות מציאותיות.. אמנם אם מסתכלים על הפרטים, מבחינים שהמציאות שונה כמובן, אך זהו בהחלט מרענן, ואף יותר מושך לדעתי מאשר מדמה עייפות, מהירות טעינת נשק \ החלפת נשק, וכו.

מבחינה חוויתית, אין מה להשוות.. arma אין בלו כלום חוויתי, לטעמי הוא אפילו משעמם.
EA לפי הידוע לי ניסו לכוון לחוויה עם עזרה של צבא ארה"ב, ואני חושב שהצליחו לעשות עבודה טובה מאד בעניין הזה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:26

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר