לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-08-2010, 03:46
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
זה לא ממש באסטד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "לאטמה חושף: העתקת תכנים מלאה וזהות ניסוח בין YNET לבין אתר הגדה השמאלית"

זה כי ל-Ynet לא היה כתב במקום (חוסר מקצועיות) אז הם פונים לגורם שלדעתם הביא
עובדות בצורה הטובה ביותר. זה קורה בכל גוף תקשורת - בוחנים אתרים ובלוגים וחושפים
כל מיני דברים שקרו ואף "לוקחים" מהם.

אני אגלה לכם עוד משהו - רוב החדשות של גל"צ (ושל שאר גופי התקשורת) בשבת ובלילות
(00:00-05:00) אלה חדשות שמגיעות מאתרי אינטרנט בעולם. מאוד פשוט.

זאת אומנם פאשלה כי הם אפילו לא התאמצו לשנות קמעה את הניסוחים - אבל זאת מציאות
יומיומית. אז נכון, וויינט נתפסו מעתיקים מילה במילה מאתר שמאל קיצוני וזה מחזק את הדעה
הקדומה של אנשים על שמאלניותה של המערכת - אבל זה לא יותר מדי בעל חשיבות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-08-2010, 05:39
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
לא, לא ישדרו בגל"צ כנס של ניאו נאצים באוסטריה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "גלי צה"ל לא חשודים במקוריות יתרה"

בלילה אם לא קורים דברים חשובים (שדורשים שהכתב יתפקד) אז לוקחים את הידיעות
מסוכניות הידיעות ומאתרי האינטרנט הבינלאומיים (ניו-יורק טיימס, אל-ג'זירה וכו').

כל כלי התקשורת בישראל בודקים את המתחרים שלהם. אני למשל עוקב אחרי מה שמדובר
בקול ישראל ובודק מה מתחדש באתרים הישראלים כדי לא לפספס משהו. הם עושים אותו הדבר.

אני יכול אפילו לומר לך בוודאות שהיו פעמים ששידרתי סקופ שדווח בישראל אצלי בפעם
הראשונה ואחר כך זה שודר במשך כל היום שלאחר כך בכל הרשתות.

עוד משהו די נבזי שעושים אתרי האינטרנט הישראלים (וויינט ונרגי) זה שאם אני שידרתי משהו
ראשוני וחשוב - אז הם מעלים את זה אחרי אבל יכולים לשנות את שעת הפרסום - משמע, אם
אני פרסמתי ב01:00 בלילה והם רק ב-01:15 - אז הם ישנו את זה ל-00:50 כדי לכאורה להיות
ראשונים. קקות. (זה היתרון של האינטרנט ולא של הרדיו, אבל זאת רמאות נטו).

ישן 17-08-2010, 07:55
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אני חושש שאתה לא מגלה יותר מדי דברים חדשים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
כל מי שמאזין למבזק של גל"צ בזמן המדובר יודע שמדובר על משהו דומה לשורה הרצה של כותרות אתרי החדשות בדף הבית של פרש.

נכון באופן כללי רק צריך להחליף את המילה 'פרש' בקיר הפייסבוק של 'נוער מרצ' וזה יהיה ממש מדוייק.

בעבר ביום שבת בבוקר היו מקריאים דרך קבע בהטעמה את הודעות סוכנות הידיעות הפלשתינית ומיד אח"כ את תגובתם האובייקטיבית הח"כים של מרצ [כשעוד היו לה ח"כים]. זה חזר על עצמו שוב ושוב... עד שבצהריים היו מתעוררים המבוגרים [אומנם מבוגרים של מרצ ג"כ ובכל זאת מבוגרים יותר] וחוזרים לנושאים חדשותיים מובהקים יותר כגון שרל'ה.
ישן 17-08-2010, 08:43
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
יש למר"צ, אגב, לפחות 4 אנשים – ראיתי במו עיני!
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "[QUOTE=g.l.s.h] כל מי שמאזין..."

בשישי האחרון הלכתי בשדרות רוטשילד שבעיר הפחות אהובה עלי מבין אלה שאני נמצא בהן: כפי שאתה יודע יש בת"א כמה מסלולים לאורך כל ציר מרכזי, בשביל כל סוגי המתנייעים למיניהם שמצויים בעיר הזאת. הגעתי לרמזור בשדרה במקום שבו חוצה אותה אחד מהרחובות שניקין, או נחמני או משהו כזה. עדת בני אדם, מכל מיני סוגים, התקבצה בהמתנה לירוק כאשר הבחנתי בצד השני, ליד אחד המסלולים בשדרה, בחבורת צעירים (הכוונה לצעירים-צעירים, לא לערבים חשודים בפלילים), שלפי המראה שלהם היה ברור שהם עכשיו בשלב של לתקן את העולם, ורק עוד 2-3 שנים יהפכו לקפיטליסטים כמו אבא ואמא. אחד ניגן בגיטרה ושר במבטא אנגלו סאכסי מובהק, והאחרים היו עסוקים בלחלק איזה חומר מודפס. מאחר ועבדך, כמו שאר בני אנוש העובדים ומתפרנסים, לא אוהב שמטרידים אותו ברחוב, מייד איתר מסלול נסיעה חלופי לו, וליוצאי חלציו מי ברגל, מי ברגל ולסירוגין נתלה עם אבא, ומי ברכב של דוקטור בייבי. לפני עברו כמה וכמה אנשים, לא משנה איך נראים ומאיזו עדה, וקלטתי שהצעירים (יהודים, לא ערבים שהטביעו בצחוק ילדות בת מצווה בלונה גל) ניגשים רק לאחד מהם לכל היותר, השאר עברו בלתי מופרעים. אני אישית, כמוזכר, עברתי למסלול המרוחק, אבל אז ראיתי ששניים מהם בכל זאת חצו מין גדר קטנה, הלכו כמה מטרים, וניגשו אלי איפה שהלכתי: "אולי אתה רוצה להתפקד למר"צ, התנועה לבלה בלה בלה..." שאל אותי בחור עם תספורת שהיא מחווה לפסטיבל מונטריי הזכור לטוב בקיץ 1967, ועוד הוסיף כהנה וכהנה מה שיכל ב 12 שניות שלקחו לי כדי להחזיר נשימה. הבחור האנגלו סאכסי זייף מאחורה איזה "מדרגות לרקיע", או "הוטל קליפורניה", או משהו אחר שמנגנים חסרי כשרון שמתעקשים לנגן בשביל הבנות, והילדים האלה נראו לי פתאום כאלה מסכנים-תמימים, שהשד הרשע על כתף ימין (זה שלרוב יושב עלי כשאני כותב פה) נהיה פתאום חיובי ונתן לשד הטוב להגיד לי "אל תעליב אותם מאוד, רק קצת". עומד לו אדם בעל מראה חילוני-אשכנזי מובהק, סנדלי שורש לרגליו ואוחז בעגלת תינוק בצבעי פסטל, ופתאום מגלה שעבורו נערי הקומסומר"ץ חוצים שדרה, ולא עבור אחרים. שאלתי את הצעירים (מגזר יהודי, לא "המגזר" כשהוא בכותרת שלילית בוי.נט) ישירות "תגידו? איך זה שעוברים פה חמישה אנשים לפני, אולי לאחד אתם ניגשים באדישות ממש כשהוא לידכם, אבל כשעובר האשכנזי, אפילו לא ממש ליד, אתם פתאום רצים לדבר איתו? מר"צ נשארה אותה מר"צ". מה שיפה זה שהצעירים (יהודים, לא ערבים) עוד רצו להתחיל איתי סימפוזיון! מאחר ובשביל לקבל מלחמת התשה סביב המובן מאילו אני יכול לפתוח מחשב, פשוט המשכתי בדרכי (טוב... היתה גם שמש רצחנית), אבל אני חייב לציין שזו הייתה חוויה מרעננת.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 17-08-2010 בשעה 08:47.
ישן 17-08-2010, 09:07
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
תמרון הטעיה חביב בהתמודדות מול שכאלה [בתנאי כמובן שאין להם מידע מוקדם אודותיך] הוא
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "יש למר"צ, אגב, לפחות 4 אנשים – ראיתי במו עיני!"

האיגוף משמאל.
________

יש איזה עוזב קיבוץ מהקריות שכותב בגדה השמאלית שעדיין לא התאושש מכך שלאחר השוואה ארוכה של המתנחלים הקפיטליסטים גוזלי האדמות לנאצים ולאויבי השלום זכה במקום לתשואות למתקפה נוראית על כך שקיבוצי השמו"צ הם בגדר כובש זר על אדמת פלסטין ושאם באמת ברצונו בשלום שיפנו כל אדמה שנתפסה ב48, יחלקו את הרכוש שנצבר [לא כולל חובות בבקשה!!], ישירו את המנון הקשת המזרחית [שילוב של: בשמים ראיתי קשת/אדמה-אדמתי/צר עולמי כעולם נמלה] ויכתבו 100 פעמים רשימה של 1000 מילים בלי שגיאות כתיב ב'קדמה'. אם לימלאו כל הדרישות - לא יהיו ראויים הוא וחבריו להקרא שמאל!

אם זה מעודד אותך - העדר חוט השדרה של הטיפוסים האלה הוא לפחות עקבי והם מתרפסים כסושי מול בקורת הזויה שכזו. זה בד"כ מעורר פולמוס בפורומיהם ומשכיח מהם לרגע את הכאב שבכיבוש.

ישן 17-08-2010, 09:15
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
האמת שאיגפתי אותם משמאל (המסלול שלי היה השמאלי
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "תמרון הטעיה חביב בהתמודדות מול שכאלה [בתנאי כמובן שאין להם מידע מוקדם אודותיך] הוא"

זה שמיועד לתל אביביים על אופניים, בעוד "הם" עמדו על הימני - זה שמיועד לתל אביביים על כלבים ושקית ניילון קשורה לקולרם).... אני בכלל חשבתי שהם מחתימים על איזו עצומה למען הקמת שקתות ציבויות ע"י העירייה למען חתולי הרחוב הגוועים בצמא בימי חום אלה... מה שכן לאחד עם סנדלים, והרבה ילדים מסביב, יש האופציה לסחוב בכיס כיפל'ה קטן, כמו זו שהייתה לי עת הייתי מטייל בשומרון ונסמח על טרמפים, לשים על הראש ומיידית לעבור למחנה אלה שהקומסומר"ץ לא מטרידים את מנוחתם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:20

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר