לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-08-2010, 19:36
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה להרצל מועלם מבת ים שלא קיבל מכות בגלל החום"

1) אני עייפה טיכו! וזה פגם בהנאה ובריכוז שלי מן השיעור שהיה לי, שדווקא עוסק בנושא מרתק ביותר!
2) חם, חם, חם, כל כך חםםםםםם בחוץ!! וכן, אני יודעת שכבר פתחו אשכול על זה, אבל חםםםםםם!
כל כך חם, שהחתולים ברחו כולם אל תוך המקררים, למרות שיש בהם קור כלבים
כל כך חם, שכשאני פותחת את הברז של הקרים, יוצאים מים מספיק רותחים בשביל קפה!
כל כך חם, שהמזגן בוכה לי שהוא צריך מזגן

הערב בשיעור שהיה לי, המנחה אמר "יהיה חם יותר בעתיד", ואני עניתי "מעודד משהו"...

כל כך חם, שאין מתבקש יותר מלהקדיש לכם את השיר "בוקר של חמסין" של מני בגר...בוקר? שבועיים, חודש, 3 חודשים של חמסין גוד דאם איט!
מה שמזכיר לי (אם כבר השיר שאקדיש לכם באהבה) שהיום באוטובוס בדרך ללימודים, ישבה לא רחוק ממני ילדה קטנה ומתוקה בסנדלים ועם קוקיות, וכשאמרתי לה שלום, היא חייכה אלי בלבביות ונפנפה לי לשלום בחזרה, ומה אני אגיד לכם, בגלל דברים כאלה החיים שווים! כשהיא באה לרדת עם אמא שלה, אמרתי לה "תאשרי אותי בפייסבוק" למרות שבכלל אין לי פייסבוק ולמרות שהיא בקושי בת 4..."קיצר", תיראו למה החום (והעייפות) גורמים, ינאעל העולם...
יאללה, חבר'ה, מי בא איתי לברוח עכשיו ללאפלנד?

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-08-2010, 23:58
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה להרצל מועלם מבת ים שלא קיבל מכות בגלל החום"

1. החתונה שכתבתי עליה באשכול הדברים הטובים? היתה ב"הינומה" (לחיפאים שבינינו). נסעתי במיוחד מירושלים וחזרתי בשתיים בלילה כי הייתי צריך לקום הבוקר לעבודה.
2. הלחות שם, אוי הלחות. אחרי שתי דקות החולצה כבר נדבקה לגב, כשהחופה בכלל היתה בחוץ. מזל שכל שאר הערב היה באולם הממוזג.
3. היה כיף לראות את החבר'ה, אבל מבאס להיפרד מהם אחרי כמה שעות. הנה שוב חוזרים הגעגועים וההרהורים האם היה שווה לעזוב את אותה עבודה ולעבור לירושלים.
4. היום בצהריים הלכתי להוציא כסף מהכספומט ליד העבודה. זה היה בשעה 13:00. יצאתי מהבניין וחשבתי שאני בתוך תנור. פשוט גל חום לוהט היכה בפניי והרגשתי חסר אונים.

ישן 20-08-2010, 20:02
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04

אני מנהל בפרוייקט שנבנה מחלקים שביצעו שלושה אחרים. מתוך אלו שאמורים לחפוף אותי אחד התחלה/התפוטר ולא זמין יותר, ושני שעזר מאד אבל לא יהיה זמין לשבועיים. אני משקיע יותר שעות בתפקיד הנוכחי ביחס לתפקיד הקודם שהיה שעתי, בשביל שכר לא גבוה אבל אחריות גדולה בהרבה, מציבת כ"א גדולה פי 10 ובאתרים מפוזרים. בנוסף יש לי עוד מספר חפיפות למרכיב שונה בתפקיד שאורכות כמעט יום עבודה שלם לבצען, כאשר במקביל אני עדיין צריך לתפקד ולהיות זמין בשאר התחומים.
אתמול כמעט נרדמתי 3-4 פעמים על ההגה בנסיעה בין כמה אתרים והמשרד...

נ"ב אאלץ להפסיד מילואים עקב עבודה, בפעם הראשונה מאז שהשתחררתי

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 20-08-2010 בשעה 20:10.
ישן 21-08-2010, 13:57
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02

כל הדברים שלא אמורים לעשות בשבוע הכי חם בהיסטוריה, אבל עשיתי השבוע:
*שיפוץ של מבנה - בגדול רק צבעתי משקופים (שבדיעבד זה הרבה יותר גרוע מצביעת קירות, הייתי צריך ללכת על זה. הבעיה הייתה שהייתי צריך להכניס ולהוציא חלונות ממוגני הדף מהמסילות שלהם - זה כבד! וגם לעיתים גבוה. זה גם הפך לסוג של פזל מאוד כבד כי מסתבר שיש סוגים שונים (זה היה פאזל בין חדרים, לא רק באותו חדר)

*לדחוף אוטו - שכנה שלי הייתה צריכה להניע את האוטו, בגלל שהחנייה היא במרכז מסחרי הוצאנו את האוטו שלה ולא שלי (בכל מקרה היינו צריכים להוציא את שלה כי היא חנתה הפוך ואז היינו מאבדים את שתי החניות ואם לא היינו מצליחים להניע היינו צריכים להתחיל למצוא חנייה) אז היה צריך לדחוף כמה מטרים את האוטו, וזה לא קל שהאדם השני (לא משנה מאיזה מין) צריך הסברים על כל פעולה, הדבר הטוב שיצא מזה הוא מישהו (זר לחלוטין) שקלט אותנו מרחוק, החנה את האטו והגיע מיד לעזור - כיף לראות שיש עוד אנשים כאלו. אחרי זה גם הציע לנו עזרה אחד השוטרים בעיר (לא היה בתפקיד) אבל כבר סיימנו.

*להעביר דירה - היינו צריכים להעביר את הדברים של אח שלי, המזל הוא שאבא שלי בהברקה של רגע הציע שנעשה את זה ב23:00 וזה היה רעיון גאוני, הזענו כמו חמורים אבל רק המחשבה של איך היינו אם היינו עושים את זה בבוקר ציננה את ההרגשה הרעה, זה לא יאומן כמה חם יכול להיות אפילו ב11 בלילה.

ישן 22-08-2010, 20:12
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
הרגשה חרא והתווסף לזה חור קטלני בכיס

-זה התחיל בזה שאחותי שרפה את הכרטיס מסך של המחשב בן ה8 שלי מאחר והוא הזדקן בכבוד ויתרתי על שירותיו לטובת מיני שעלה 2000 שקלים,זאת ועוד לאחר שימוש של כמה שעות המקש אנטר כבר התפרק אררר.

-שילמתי 1000 ש"ח אגרת טסט.ולמשרד הרישוי אין תשלומים רגילים אלא קרדיט בלבד,אז בחרתי בתשלום אחד.

-נסעתי למוסך לקבל הצעת מחיר לכמה תיקונים,אז ככה התושבת מנוע גמורה כבר 600 ש"ח,נגד מהירויות למזגן 500 ש"ח,צינור משאבת הגה כוח 750 ש"ח,וקלאץ' עייף מאוד שלקראת סוף חייו 2300 ש"ח.נוסיף לזה שהמוסכניק קרא לי שאראה משהו חריג ואז אני רואה את הדוד אחורי יושב על הבולם,ישר בלי לחשוב העפתי את הדוד שחורר ע"י הבולם ונפרדתי מ1000 ש"ח.

לא מספיק זה הרגשתי כ"כ בודד אחרי שכל נסיון למערכת יחסים בזמן האחרון שקע כמו הטיטאניק.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:33

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר