לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-08-2010, 16:45
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יעקב_זון שמתחילה ב "נסיעה ברכבת לחייל זה מוגבל?"

הזכאות מוגבלת לשתי נסיעות ביום. הצריכה שלך מחושבת באופן חודשי - כלומר בודקים כמה נסיעות עשית בחודש, מחלקים את המספר במספר ימי העבודה, ואם התוצאה גדולה מ-2, אתה נמצא בחריגה. המכונות ברכבת מוגבלות גם הן, אך לא לשתי נסיעות ביום אלא לשלוש (יש גם מגבלה על שליפת שני כרטיסים ברצף מאותה תחנת רכבת, אבל אני לא יודע כמה זמן דביוק צריך לחכות).
הסיבה שהנסיעות ברכבת מוגבלות, והנסיעות באוטובוס לא, היא שההסכמים של משרד הבטחון עם חברות האטובוסים אינם תלויים במספר הנסיעות שחיילים מבצעים. לא משנה כמה פעמים תיסע באוטובוס, צה"ל ישלם לאגד את אותו סכום. לרכבת ישראל, לעומת זאת, הצבא משלם לפי הכרטיס, כלומר אם אתה נוסע יותר הצבא משלם יותר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-08-2010, 08:20
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי כינוי שקר כלשהו שמתחילה ב "אני קובע שיש גם כאלו, ואני לא..."

רגלך דרכה בכלל בקריה אי פעם? כנראה שלא, כי אם הייתה דורכת היית יודע שאין דבר כזה "תג של הקריה".
בקריה משרתים אלפי חיילים וקצינים, שרבים מהם נותנים את נשמתם כדי להגן על בטחון המדינה, וממש לא יעריכו את ההכללות שלך.
איך היית מרגיש אם הייתי מכליל את כל הלוחמים כבוגדים, בגלל שיש כמה כאלה שמכרו את הנשק שלהם למחבלים?
יש חיילים שמחפשים לדפוק את הצבא?! מה אתה אומר... גם אני מכיר כמה כאלה. הרבה מהם לוחמים שמרגישים שהצבא דפק להם את החיים.

בקיצור, הדיון הזה סטה לגמרי מהנושא המקורי שלו, ולכן, לפני שמי מהמנהלים בא ונועל אותו (ובצדק), אני ממליץ לך לחשוב טוב טוב על הגישה שלך כלפי רב חיילים צה"ל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:41

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר