לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-08-2010, 00:35
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אבולוציה זה תהליך שאי אפשר..."

שים לב להבדל בין המקרים- ג'וק גדול יותר שורד יותר, מכאן שרק הוא מוליד צאצאים, שיהיו גדולים כמוהו, וכך הלאה.

סיפור העשים- בזמנו חיו עשים על עצים עם גזע לבן, וכדי להתמזג גם צבעם היה לבן. לאחר הגברת התיעוש באזור, העצים התמלאו פיח. עשים לבנים נטרפו מהר על ידי הציפורים שראו אותם על רקע הפיח. עשים שחורים- לא. תוך מספר שנים רוב העשים היו שחורים. למה? כי רק הם שרדו.

עכשיו בהקבלה- מכל הג'וקים שחיים אצל ההורים של רומק האבא מצליח להרוג את הקטנים ולא את הגדולים. כשרומק כבר גדול, שרדו רק הגדולים והצאצאים שלהם גדולים גם כן.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-08-2010, 00:47
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "שים לב להבדל בין המקרים- ג'וק..."

אבל זה לא כמו עם הדגים ? ובגלל זה אסור לדוג עם רשתות צפופות ?
אם הורגים את הקטנים, לאורך זמן לא יהיו גדולים.
אם הורגים את הגדולים, הקטנים גדלים להיות גדולים יותר ולו רק בשביל לנקום.
כלומר צריכים להרוג את הקטנים או צריכים להרוג אותם כשהם קטנים בשביל שלא יהיו יותר גדולים.
חבל לבזבז אנרגיה על ג'וק גדול, עדיף לחפש את הנקבות ואת הצאצאים.
הכי עדיף זה לקנות חומר טוב להדברה, לרסס בבית וסביב הפתחים מבחוץ, התוצאה היא שאם כבר נכנס תיקן חוצפן, מהר מאד הוא:
זהירות - ספויילר!

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 21-08-2010, 13:15
  Vani Vani אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.10
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "לפי רמת הירידה לפרטים זה לא..."

אתה לא מבין עד כמה סבלתי. ורמת הירידה לפרטים לא מלמדת על רמת העניין שלי בנושא. פשוט ביולוגיה זה מקצוע שתמיד היה קל עבורי. זה וזיכרון טוב מאפשרים לי לרדת לפרטים גם שלוש שנים אחרי התיכון.

שתבין עד כמה זה היה משעמם בשבילי. אני וחבר היינו יושבים בכיתה ומדברים כל השיעור על רחמים עצמיים. לפני המבחן היינו לומדים מהספר ונגמר הסיפור. בפרוייקט הגמר אנחנו, שני חפשנים, לקנו את הנושא הכי פשוט עם הניסוי הכי מעפן כדי להתעסק כמה שפחות עם המקצוע המשעמם הזה. למרות זאת הבוחן החיצוני ממשרד החינוך אמר שהעבודה שלנו הכי אלגנטית ולא מתפלספת. הציון שנתן לנו היה 100 לעומת המורה הכלבה שלנו שנתנה לנו 60 על אותה העבודה בדיוק. כנראה כי אנחנו חפשנים. ככה זה עם מורים בימינו. לא יודעים להעריך תלמידים טובים אלא רק תלמידים חופרים ולקקנים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:34

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר