לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-08-2010, 11:57
  moozes moozes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אין לי מושג מה ההגדרה שלך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
אין לי מושג מה ההגדרה שלך לבעיית חוץ, אבל אני לא מצליח להבין איך אתה יכול לראות בחוסר הסכמה עם האזרחים הערבים שגרים בארץ בעיית חוץ. אני גם לא מבין למה אתה הולך סחור סחור ומנסה להתחמק מלענות על השאלה הפשוטה שהוא שאל אותך. מצד שני שתי התגובות האחרונות שלך הן דוגמה טובה לבעייתיות במוסר כפול.

בעיית חוץ זה אומר בעיות מול עמים אחרים,
הערבים אינם שיכים לעם היהודי, אמנם יש להם תעודת זהות אבל הם מאד רחוקים מלהיות אזרחים כמו היהודים ולו מהסיבה שבהינתן להם ההזדמנות יחסלו אותנו ללא השתהות.

שאלתו אינה קשורה לעובדה שהפגנה לביטול פטור מול בתים של אנשים זה התרסה ופרובוקציה מול דיירי אותו מקום, הכתובת להפגנות לשינוי חוקים צריכה להיות ביתם של נציגיהם לכנסת ולממשלה.

לגבי הצרוך בהפגנות מול הערבים אז זה נושא אחר,
במלחמה על הבית צריך לעשות הכל כדי לנצח.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-08-2010, 09:17
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
איפה אמרתי שהפגנה לא לגיטימית? ההפך! ודאי שהיא לגיטימית.
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "אני חושב שהחרדים מתאימים כמו כפפה ליד לקריטריון שהעלת, במיוחד לאור העובדה שהם חלק"

זה לא סותר את זה שהיא הפגנה פרובוקטיבית שמטרתה לנגח את החרדים ולא להשיג שיוויון בנטל מהסיבה שהזכרתי.

לגבי הצעירים שהיינו או לא היינו צריכים לגרש - בינתיים הם אזרחים והם כאן. וכל עוד הם כאן מן הראוי שישתתפו בנטל ולא יזכו ל"פטור" מצידך מנימוקים היפר ציוניים..

אם הפורום לשיוויון בנטל היה דואג לשיוויון ולנטל הוא היה מתחיל להפגין מול משרדי התנועה האסלאמית.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 23-08-2010, 14:50
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "אויש, באמת. פרסום תאריכי יעד להפגנות עיתידות באותו נושא למגזרים שונים זה מה שמפריד"

אם "ארגון חברתי" למען שבויי ונעדרי צה"ל יפגין רק רון ארד ולעולם לא בעד שליט, זה יעורר את אותה התנגדות. אם "ארגון חברתי" למען כלל 'השכבות החלשות' יפגין תמיד רק בעד זכויות הנכים, ולעולם לא בעד זכויות העולים החדשים, המובטלים, חסרי הבית, או החולים, זה יעורר את אותה התנגדות.

לעומת זאת, אם הפורום למען שחרור גלעד שליט יפגין רק בעד שחרור שליט, ניתן יהיה להתווכח על הדבר עצמו (איך לשחרר את גלעד שליט, באיזה מחיר, וכו'), אבל אי-אפשר יהיה לטעון שהארגון עושה אחרת מכפי שהוא מצהיר.

וכעת אמור לנו אתה (מומלץ בצרוף "הוכחות מדעיות" מהסוג שאתה כל-כך אוהב), האם מדובר בפורום למען שיוויון בנטל, או בפורום למען שיוויון של החרדים בנטל?
ישן 23-08-2010, 08:51
  אורי.צ. אורי.צ. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.07.06
אין ספק שמדובר בניסיון לייצר כותרת, אבל
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "לא. זאת פרובוקציה כי לא באמת אכפת להם משיוויון בנטל."

אבל זה לא הופך את זה ללא לגיטימי, ההפגנה היא הפגנת מחאה שקטה שמעוניינת להתקיים בלב הבעייה ופונה לקהל אותו היא מגנה.

ול LOOKLOOK וחבריו-
כל ארגון היה רוצה לירות בכל הכיוונים, ביום ראשון הפגנה באום אל פאחם וביום שני בבני ברק, המציאות היא שונה, זהו גוף בהתנדבות שמנסה להרים את עצמו על הרגלים, אתה צודק שצריך לפעול גם בכיוונים אחרים כמו הנושא של ערבי ישראל, אבל לפחות בהתנהלות אל מול התקשורת אסטרטגית עדיף לשמור על כיוון אחד ולהלחם בו בכל הכוח. מאוחרי הקלעים מתנהלים גם עבודות בנושא של ערבי ישראל, משתמטים מהשמאל הקיצוני וכדומה.
ישן 23-08-2010, 09:23
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
והנה - הוכחת שאני צודק. ממליץ ל - stoned לקרוא את ההודעה.
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי אורי.צ. שמתחילה ב "אין ספק שמדובר בניסיון לייצר כותרת, אבל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אורי.צ.
אבל זה לא הופך את זה ללא לגיטימי, ההפגנה היא הפגנת מחאה שקטה שמעוניינת להתקיים בלב הבעייה ופונה לקהל אותו היא מגנה.

אני מסכים שהפגנה פרובוקטיבית (או כלשונך "כדי לתפוס כותרת") היא לגיטימית, אבל מי שיוזם אותה לא יכול להתהדר בנוצות של "שיוויון".

ול LOOKLOOK וחבריו-
כל ארגון היה רוצה לירות בכל הכיוונים, ביום ראשון הפגנה באום אל פאחם וביום שני בבני ברק, המציאות היא שונה, זהו גוף בהתנדבות שמנסה להרים את עצמו על הרגלים,

מוסכם שארגון מתחיל צריך בהתחלה להתמקד בכיוון אחד. הבעייה היא שהוא מתמקד בכיוון הנוח ולא בכיוון הדחוף, הוא מתמקד באלה שתורמים פחות במקום באלה שאינם תורמים.

אתה צודק שצריך לפעול גם בכיוונים אחרים כמו הנושא של ערבי ישראל, אבל לפחות בהתנהלות אל מול התקשורת אסטרטגית עדיף לשמור על כיוון אחד ולהלחם בו בכל הכוח. מאוחרי הקלעים מתנהלים גם עבודות בנושא של ערבי ישראל, משתמטים מהשמאל הקיצוני וכדומה.

מכיוון שדרך הפעולה לוקחת בחשבון אסטרטגיה תקשורתית (או בלשונך לתפוס כותרות, או בלשוני פרובוקציה) תרשה לי להציג מניע אחר לאסטרטגיה המדוברת - להטפל לחרדים זה קל, להטפל לערביי ישראל או לשמאל הקיצוני - זה בלתי אפשרי תקשורתית משום שמייד תואשם במקרתיזם, פאשיזם, מיליטריזם ודרדסיזם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 23-08-2010, 09:47
  אורי.צ. אורי.צ. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.07.06
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "והנה - הוכחת שאני צודק. ממליץ ל - stoned לקרוא את ההודעה."

אז אנחנו מסכימים שמחאה פרובקטיבית היא לא בהכרח "לא לגיטמית". אני עדיין טוען שהיא מאוד לגיטימית.

בנושא הכיוון הנוח ולא בכיוון הדחוף -
נושא החרידים וחוסר ההתגייסות שלהם הוא נושא מאוד בוער בימים אילו, חוק טל שמגיע לישורת האחרונה שלו בבג"צ והחוק החדש שנותן פתור לחרידים מעל גיל 22 הם נושאים דחופים. ולכאן ההפגנות מכוונות.

המחשבה היא שברגע שיצליחו לטפל בחוקים הללו יוכלו להתפנות לשאר הגורמים. כאמור החוקים הללו נמצאים על סף צומת דרכים ברגעים אילו ממש ולכן עיקר העשייה היא בכיוון הזה.

כמובן שאני מסכים עם האמירה שיש לכוון גם משאבים לשאר הכיוונים.

לגבי הסעיף האחרון שרשמת- לא שאני אומר שזה נכון, אבל אם זה אכן נכון למה אתה מפנה את הביקורת כלפי הארגון ולא כלפי התקשורת?
ישן 23-08-2010, 19:20
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "[QUOTE=hwarang]איזה דרכים..."

אפשר להפגין יובל שלם מול ביתם של אנשים אלה, למרות שאני לא אהיה בטוח שיהיה מקום לכל סוגי המפגינים, אלה של גלעד,נכי צה"ל וכו'... זה רק מלמד שמדובר באנשים אטומים שדעת הקהל כנראה רק מדגדגת ומצחיקה אותם.
אולי "פרובוקציה" תעורר את המדינה הזאת, אז שהחרדים יצאו לרחובות שוב ויבעירו פחים ויאיימו בטרור שלהם כמו כל פעם, אולי הפעם המשטרה תעשה את העבודה האמתית שלה אם נכריח אותם לפעול.

בגלל שאנחנו מפחדים מהטרור של מיעוט מתעלק ואנטי דמוקרטי אנחנו צריכים להדחיק את הבעיות שלנו?
כל הכבוד לאלו שהרימו הכפפה והחליטו להלחם בפשיעת המשטרה שדוגלת בחוסר מעש, אחריות ושוויון,וכך גם בפשיעת הממשלה הזאת המחוקקת חוקים אנטי דמוקרטים, וכמובן כמובן כנגד ציבור אוכלי החינם המאיים בטרור ה"סמוי" שלו וע"י כך משפיע על חקיקת החוקים.*
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:22

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר