לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2010, 11:25
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "שימי זה נלקח..."

אני מכיר את xkcd שנים רבות.

יש לי fullscreen בפלאש since ever (כלומר, מאז שיוטיוב קיים...) - גם בבית (ATi) וגם בעבודה (nVidia...)

אין ספק שמערכות ה *nix הן הדבר האחרון שמפותח לשימוש מאוד ספציפי. למעשה, אני חושב שזה בדיוק להפך: חלונות היא המערכת הפעלה היחידה בעולם שמפותחת לשימוש מאוד ספציפי... וכל דבר שחורג מהשטאנץ, גורם לך לירוק דם...

מסכים איתך שמשחקים הוא חוסר שם (למי שזה מעניין אותו. לדעתי האישית - משחקים עדיף לשחק בקונסולה...) - אבל זה לא ממש בגלל לינוקס, ואתה יודע את זה. לינוקס תומכת מצויין גם במשחקים (ובמשחקים תומכים, הם אפילו פועלים יותר טוב מאשר בגירסתם המקורית, של חלונות) - הבעייה היא ביצרני המשחקים. אין משהו ש"החבר'ה של לינוקס" יכולים לעשות בנדון. לכל היותר אפשר להרים אמולציות/מתרגמים, ואת זה כבר עושה פרוייקט Cedega...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-08-2010, 11:22
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "win action center מתריע שקספרסקי לא פועל (למרות שהוא כן)"

אני חווה את אותה הבעיה.
זה מלווה בפריזים נוראיים של המחשב ותקיעות של כל מיני אפליקציות וקריסות של האקספלורר (לא הדפדפן) ושל הפיירפוקס.
ה-AC מתריע לי שאני צריך לחפש תכנת אנטי וירוס למרות שיש לי קספרסקי, על אף שאני לא עדכנתי ל-2011, יש לי 2010 כרגע. (קנוי ומקורי כמובן)
הקספרסקי התריע לי מפני וירוסים ואמרתי לו למחוק אותם. המחשב עדיין עושה בעיות. מה זה יכול להיות? איך אפשר לטפל בזה?

ראוי לציין שבמשך שבוע לא נגעתי במחשב, על אף שהוא היה דלוק במשך כמה ימים עד שאחי השתמש בו וכיבה אותו. שאלתי אותו מה הוא עשה והוא אמר שהוא רק גלש לג'ימייל ופייסבוק ולא הוריד או התקין דברים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:54

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר