לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-08-2010, 10:45
צלמית המשתמש של NehemiaG
  NehemiaG NehemiaG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דאגלאס שמתחילה ב "קרן סודית של משרד הביטחון"

א. זה לא חדש, אם אני זוכר נכון כבר פורסמה לפחות כתבה אחת בנושא.
ב. יש בהודעתך דמגוגיה והרדדה. "קרן סודית". ממש מדע בדיוני.
קו תקשורת אווירי, המיקום המדוייק שלו מסווג כדי שאף אחד לא יוכל להתיישב באמצע ולהרים אנטנה או לחסום אותו, הוא חשוב ומגן על החיים שלך, ואם המדינה תוציא את הכסף כדי להטמין את התקשורת בקרקע כולם ייצעקו על בזבוז כספי ציבור בגלל השפעת כרישי נדל"ן, כשיש חלופה קיימת וטובה יותר.

עוד מעט גם ידברו על נזקי קרינה של הקרן הסודית ביותר הזאת..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-08-2010, 11:02
צלמית המשתמש של NehemiaG
  NehemiaG NehemiaG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי דאגלאס שמתחילה ב "אם פרוייקטים מסויימים לא..."

א. מיקום קו התקשורת סודי כל עוד לא חושפים מפה שלו. ומי אמר לך שאין מקומות שלא מאושרים שרירותית רק כדי ליצור דיסאינפורמציה?
ב. ציוד סריקה... שיהיה בהצלחה.
ג. סביר מאוד שמדובר בציר תקשורת ששודרג כבר מאות פעמים מאז נפתח. אולי הוא התרחב, אולי הוא הוצר. זה בסך הכל ציר שמאפשר לך להעביר בו מה שאתה רוצה.
ד. אם אין לך מושג ירוק בתקשורת אלחוטית עדיף שלא תתבטא בסגנון "ולידיעתך קרני המד"ב של סלולר פשוט חודרת קירות, היית מאמין?".
הידע שלי בתקשורת הוא אמנם נמוך, אבל גם אני יודע טוב מאוד שבחדר מדרגות החירום או המעליות של גורדי שחקים ישראליים אין קליטה פעמים רבות, גם לא של תקשורת סלולרית; שאם אני ממקם אנטנה בדיוק על ציר תקשורת אני יכול להפיק מזה תוצר שעלול להוביל לביי-ביי-ישראל; שאף אזרח ישראלי לא רוצה שיכוונו על הסלון שלו "קרן סודית" שעלולה חס וחלילה לטגן לו את הביצים במקרר; ושיש מגוון רחב של תדרים ואורכי גל ולא כל מה שאפשר לעשות עם תקשורת סלולרית אפשר לעשות עם תקשורת אחרת.

אגב, בין אנטנות סלולריות רבות יש קו ראיה. תבדוק.

ישן 26-08-2010, 14:56
  אודי עציון אודי עציון אינו מחובר  
כתב הרכב של ידיעות אחרונות. עיתונאי ועורך ותיק את שירותו הצבאי עשה ככתב בביטאון חיל האוויר

חבר מתאריך: 31.10.07
למה אי אפשר להטמין את קו התקשורת, במימון הקבלנים?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דאגלאס שמתחילה ב "קרן סודית של משרד הביטחון"

ביטחון המדינה זה חשוב, אבל אין עוד פתרונות שיכולים לאפשר למערכת הביטחון לחיות בצוותא עם המערכת האזרחית?

למה לא יכולים משרד הביטחון וצה"ל לתמחר את עלות הטמנת קו הקשורת בקרקע, ואז להגיש את החשבון לקבלנים שמעוניינים לבנות במקום? זה הליך מקובל בכל הקשור, למשל, להזזת קווי מתח גבוה עליונים המונעים בנייה חברת החשמל מזיזה, היזם משלם. בניית מגדלים בתל-אביב מספיק רווחית כדי לממן שינויים כאלה.

חוץ מזה, אני מבין קטן בתקשורת, אבל אם יימצא ספונסר למימון ההטמנה, זה לא הפתרון העדיף מראש? לקו תקשורת קרקעי יותר קשר להאזין, יש פחות הפרעות, אולי גם הקיבולת גבוהה יותר.

נערך לאחרונה ע"י אודי עציון בתאריך 26-08-2010 בשעה 14:57. סיבה: הגהה
ישן 03-05-2011, 21:50
  משתמש זכר קרן-אור קרן-אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי טל ענבר שמתחילה ב "[QUOTE=NehemiaG]פתאום זה נהיה..."

נו באמת. אני לא מבין כלום- בתל אביב, משרד הביטחון יודע טוב מאוד להפעיל את קרן הלייזר שלו שמעלימה ביניינים שלמים בכל העיר, וכאן בבאר שבע אנחנו כבר שנים אוכלים לוקשים כמה שהנאוטילוס לא מתאים לארץ. למה מה- רק לאויר של ת"א הוא מתאים?! אין גבול לאטימות?!

ממליץ בחום לקרוא את הטוקבקים בכלכליסט.

איני מבין בתמסורת מיקרוגל, אבל אם יזם מעוניין לבנות בניין במסלול הקרן- האם לא די שיתקין בראש המגדל ממסר בצורת חדר שרתים+ אנטנת קליטה ושידור+ התאמה קלה בכיוון האנטנות הקיימות? אם נהדר, נוסיף מצלמות במעגל סגור+גלאי נפח שיתריעו אם מישהו מנסה להתקרב ולעמוד על רזי הקרן המסתורית.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:29

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר