לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-08-2010, 15:35
  המכון הטכנולוגי HIT המכון הטכנולוגי HIT אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.03.10
תשובה לשאלתך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zoya220 שמתחילה ב "לקראת השחרור, עלות השלמת בגרויות"

שלום,

המכון הטכנולוגי חולון .H.I.T מציע השלמת ושיפור בגרויות בתחומים רבים ומגוונים במסגרת המכינה הקדם אקדמית. המכינה פועלת בפיקוח משרד החינוך ומשרד הבטחון, רמת הלימודים גבוהה במיוחד ואחוז שיפור הציונים הוא מהגבוהים ביותר בארץ. הסטודנטים יכולים לבנות, בסיוע היועצות , מערכת לימודים אישית בהתאם לצרכיהם ויכולותיהם. רכזי המכינה קשובים לצרכיהם של הסטודנטים השונים וניתן לפנות אליהם במקרים של קשיי לימודים, כך למשל במתמטיקה ואנגלית, מופעלת מערכת תגבורים באמצעות חונכים.

לשאלת העלויות: מרבית הסטודנטים במכינה מקבלים מימון ללימודים באמצעות מלגה, (בהתאם לקריטריונים) וחלקם אף זכאים למלגת קיום. בכדי לקבל את כל המידע הרלוונטי לך, אתה מוזמן לפגישת יעוץ ללא תשלום וללא התחייבות.
לקביעת פגישה שלח את פרטיך לכתובת המייל –mechina@hit.ac.il. ואנו נשיב בהקדם.

בהצלחה,
טליה, נציגת H.I.T, המכון הטכנולוגי חולון
http://www.hit.ac.il
חזרה לפורום
ישן 29-08-2010, 15:43
צלמית המשתמש של Shai
  Shai Shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zoya220 שמתחילה ב "לקראת השחרור, עלות השלמת בגרויות"

הגישה לא נכונה.
זה מזכיר לי תלמידים שלי, כששאלתי אותם "איזה ציון פסיכומטרי הם צריכים", הם ענו "מעל 700".
"למה?" שאלתי, "כי זה גבוה...".

אכן, 700 זה גבוה ביחס ל650.
ברם, 700 זה נמוך ביחס ל750.

כלומר, הכל שאלה של מה אתה רוצה ללמוד, איפה, ומהם תנאי הקבלה.
אם אתה שואל על בגרות מינימלית, ואני בספק שאתה שואל על כך כיוון שבגרות מינימלית (עובר בכל מקצועות החובה, ללא הרחבות מיוחדות עם מספר מינימלי של יחידות שיקנו לך זכאות) לא תפתח לך דלת של 99% מהמכללות, קל וחומר אוניברסיטאות וטכניון.

כדי לסבר את האוזן אומר שאם תרצה ללמוד בטכניון, ודאי שתצטרך לעשות 5 יחידות בפיסיקה (שלתלמיד הממוצע, אלו לימודים קשים יותר שלפעמים דורשים יותר מנסיון אחד...), ואולי 5 יחידות מתמטיקה ואנגלית (שודאי שיקרות יותר מ3 יחידות במקצועות המתאימים).

ועצה כללית: יש לא מעט מכינות מסובסדות של האוניברסיטאות המובילות בארץ שאם תלמד אצלן, תקבל עדיפות בקבלה ללימודי התואר הראשון באותו המוסד.

חזרה לפורום
ישן 07-09-2010, 16:28
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Shai שמתחילה ב "הגישה לא נכונה. זה מזכיר לי..."

מעניין...
ציטוט:
ודאי שתצטרך לעשות 5 יחידות בפיסיקה

ממתי זה המצב.. או שטכניון זה מקום מאוד מיוחד, או שאתה סתם טועה.

בכל אונברסיטה\מכללה פשוט יש קורס מבוא לפיסיקה, שאותו חייבים לעבור בסמסטר הראשון(אם הלמודים שלך קשורים לפיסיקה). ז"א 5 יחידות פיסיקה=קורס אחד, בדיוק כמו עשרות אחרים, שאתה עושה במהלך התואר.

למעשה עכשיו מצאתי אחרי חיפוש, בטכניון צריך לעשות בחינת מעבר, לכל אלו שאין להם בגרות(ב90% את הבחינה עושים אחרי הקבלה ללמודים), כך שאני מאמין שגם בטכניון, יש איזה קורס מבוא שאפשר לקחת.
ובכל מקרה אין שום חובה ב5 יחידות פיסיקה, בכדי להתקבל למחלקה כלשהי בטכניון.
*למעשה בהחלט יש קורסים כאלה, הם מצויינים בלינק.
פיסיקה 1ל+פיסיקה 2ל. (אכן טכניון זה מקום מיוחד... 2 קורסים בשביל 5 יחידות, שבוספם אתה כנראה יודע "קצת" יותר מ5 יחידות.., אחרת פשוט אין לי הסבר מדוע אי אפשר היה להסתפק בקורס אחד)

http://ug.technion.ac.il/GeneralInfo/sivug/m.pdf

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 07-09-2010 בשעה 16:43.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:57

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר