לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-09-2010, 16:43
  כינוי שקר כלשהו כינוי שקר כלשהו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.10
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי michal_zv שמתחילה ב "קודם כל אמרו לי שאפשר להיות..."

גם אני נמצא ביחידה

כן - אפשר להיות בקרייה, מאחר והמתפ"ש מתחלק ל-3 יחידות:
מפקדה בקרייה, מפקדה במנהל האזרחי ומפקדה במת"ק (מנהלת תיאום וקישור) בעזה, כשלמפקדה באיו"ש יש עוד יחידות קצה שנמצאות בקרבת הערים הגדולות באיו"ש.

להתמודד עם אוכלוסיה פלסטינית זה... מורכב.מעבר לסוגיות הומניטריות שתלויות בך במגע ישיר כקבלת קהל (כן, בחלק ממחנות צה"ל יש חלונות קבלת קהל לפלסטינים, גם לי זה נשמע מופרך לפני שהגעתי ליחידה הזו, זה בסדר). אני יכול להגיד לך שראיתי ועשיתי דברים שאני לא מאחל לאנשים לחוות באמת, כמו אישה שמוציאה סכין במחסום רק בשביל ללכת לכלא (כי בעלה מכה אותה, אגב).

סוג האנשים הוא הטרוגני - מגיעים אנשים מכל מקום, אני הגעתי ליחידה אחרי נפילה מתפקידי לחימה (ירד לי הפרופיל באמצע הטירונות), ויש אנשים טובים יותר ופחות, כמו בכל מקום בצבא (ושלא ישקרו לך, כי אני יודע מה הולך אצלי בבית ומה הולך ביחידות שונות).

מבחינתי - שווה להגיע למקום כזה, ולו אם את רוצה שירות משמעותי שיתרום לך כאדם (בהנחה שיצא לך תפקיד שטח) ובין השאר, כי היחידה הזו מאוד צריכה כוח אדם איכותי בקצונה (בגלל הרגישות, ביחידה הזו, רוב המשרתים הנם קצינים ואזרחים בעלי תפקידים מיוחדים, החיילים הם לא באמת כמות כוח אדם רצינית)

מוזמנת ליצור קשר.
אושרי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-09-2010, 09:55
  כינוי שקר כלשהו כינוי שקר כלשהו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.10
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי michal_zv שמתחילה ב "תודה לך אושרי"

אין מיונים לתפקיד. אני הגעתי אליו מהבקו"מ, אחרי שנפלתי מטירונות חי"ר (ושמתי את התפקיד בעדיפות שלישית בכלל). מספיק שתבקשי בלחץ להגיע לשם, ותקבלי. תשאפי לצאת לקצונה במידת האפשר (כמו שאמרתי, החשיבות של קצין ביחידה כזו עולה כמה עשרות מונים על הרבה יחידות אחרות, והתגמולים בהתאם, בין השאר כמו שירות משמעותי ותורם הרבה יותר). אל תתפשרי על תפקיד מש"ק בינוני, כי למרות שמוקצים לחיילים ביחידה הזו כמה תפקידים די "שחורים" כמו חלון קבלת קהל, יש פה די והותר עולמות להתעסק איתם (בין אם זה ארגונים בין לאומיים, בין אם זה תיאום בטחוני למול מנגננוני הבטחון הפלסטינים, סמב"צים, ענייני תשתיות שונים וכו'), אם תגיעי לתפקיד מעניין, לא תתחרטי. (למרות שאת לפעמים במצב של בין הפטיש לסדן, כי הפלסטינים שונאים אותך כי את כוח כובש לא פחות מהחייל במחסום שלא נותן להם לעבור והם מגובים בארגוני שמאל קיקיוניים שחושבים שכל דבר חוץ מזה שתתני לפלסטיני את הנשק שלך זה לא פיתרון הומני, ויש מצד שני את החיילים שרואים בזה כשמאלנות יתר, ואת המתנחלים ששונאים את גופי התיאום כי הם אינם מספיק לעזרתם בהקמת מאחזים וכיו"ב)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר