לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-08-2010, 08:04
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מוטי.ד1 שמתחילה ב "סירבו להפנות אותי למיון דרך ביקור רופא - מה עושים?"

אם אתה הולך למיון ללא הפניה, ולא מאושפז - אתה תשלם מכיסך, כי יש מרפאה שאתה יכול לפנות אליה - ביקור רופא.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-09-2010, 00:36
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מוטי.ד1 שמתחילה ב "סירבו להפנות אותי למיון דרך ביקור רופא - מה עושים?"

בלי קשר לבעיה שלך עם ביקור רופא, צר לי לומר לך, אבל זאת אחת הפשלות הגדולות ביותר שהיו בישראל, לידע כללי. הרופאים ב"ביקור רופא" ואני אגיד זאת בעדינות לא צריכים להיות רופאים בחלקם הגדול.

ביקור רופא לא זיהה דלקת ריאות קשה אצל אח שלי כאשר היה חייל ולכן אחי היה מאושפז בבית חולים צבאי כמה ימים בגלל הפשלה שלהם, לא נתנו לאבא שלי הפניה למיון, כאשר היה חייב דחוף, כאשר בבוקר הרופא של הקופת חולים שלו שלח אותו מיד למיון דחוף, אצלי פעם אמרו שאין כלום וטעו ובפעמיים אחרות רשמו על הטופס מחלות אחרות בכלל, כאשר הגעתי למיון עם הפנייה שלהם באופן דחוף והייתי צריך לתקן תמיד את הרופאים במיון איזו מחלה זאת או מה הבעיה ולסיכום משרד הבריאות צריך לסגור את הביקור רופא לתמיד, לפני שמשהו ימות.

בכל מקרה אני מאחל לך רפואה שלמה ורק בריאות, יותר מזה לא אוכל לעזור לך.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:36

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר