לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-09-2010, 22:44
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
גרפיקה אשכול הדברים הטובים בהקדשה לרומק

מי ייתן ויהיה שבוע ובו הכל יהיה בשבילו מושלם!

ומה אצלי?
טוב, נפגשתי עם חברה מלא פעמים, ולמרות שכמעט נשרו לי הרגליים זה ממש כיף להיות ביחד ולצחוק כמו משוגעות
-קניתי מכנסי 3\4 שעושים לי תחת אלוהי והם היו ממש ממש זולים (בסביבות 50 שקל למכנס).
-כנראה אקבל בונוס מהעבודה החודש
-מחר בערב אני נפגשת עם כמה חברות וידידים, וחברה שלי רוצה לשדך לי מישהו מהם.
אני לא כל כך בעניין כי אני מעדיפה להכיר לבד ואני לא כל כך פנויה בכל מקרה, אבל הולך להיות מצחיק על בטוח. ואני אוהבת לצחוק!

ראיתי עכשיו ארמגדון גם נוסטלגיה וגם ברוס וויליס הצעיר.

מה אצלכם?

09.07.00-16.07.12

נערך לאחרונה ע"י Samantha בתאריך 02-09-2010 בשעה 22:48.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-09-2010, 23:08
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אשכול הדברים הטובים בהקדשה לרומק"

-אני בבית ל-5 (!) ימים רצופים..
-פגשתי ידיד שלי שלא דיברתי איתו בערך שנה ודי התגעגעתי
-הרגע חזרתי מפגישה עם אנשים שמאד יקרים ללבי..
-זה בערך הסופ"ש הראשון שאני יכולה להפגש עם חברימים (בעצם השני, אבל אחרי חודשיים שלא פגשתי אף אחד בגלל מעבר דירה וסגירות בבסיס, סוף סוף אני מרגישה חופשייה..)
-מחרתיים אני נוסעת לים עם חברה שלי, ואח"כ אולי חברה נוספת חוגגת יום הולדת.. וגם אם שני הדברים האלו לא יצאו לפועל, יש לי תוכנית ב' מוצלחת באותה המידה, ככה שהשבת הקרובה הולכת להיות נ-פ-ל-א-ה! (טפו טפו טפו. שמעת אותי עין רעה? טפו!!)
-מחר אני קמה מתי שבא לי!!
-זו התגובה החוקית הראשונה שלי כאן.. אז תהנו..

ישן 02-09-2010, 23:41
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "נתת לי אותם? P:"

לא.. מאז שאתה לא רכז, אין לי אינטרס לתת לך כספים יותר
סיפור ממש יפה אבל, לפחות בעיניי, והוא גם די טרי.

היום היינו בג'ם סשן עם הבחור מאוסטרליה (ראה הודעה למעלה) שהיה איתי בלהקה בתיכון,
בקיצור היה אצלי מפגש של כל מיני חברים חדשים וישנים יאדה יאדה יאדה, ושעה לפני זה מצאתי 100 שקל.
החלטנו להזמין פיצה, על הדלת דפק שליח שנראה בן 10 אולי, מבולבל נבוך ומגמגם,
ניסה לעשות סדר בין עוד 3 מגשים וזה וזה.. טוב נו חליק, "הכל בסדר?" והוא מהתנצלות מגומגמת אחת לשניה
מנסה להסביר שהוא התחיל רק היום, וזו העבודה הראשונה שלו וכו' וכו'...
על הדרך גם נתן לי עודף שגוי לטובתי של 20 שקל יותר.. נו פה כבר יצר החמלה התעורר,
אחרי שתיקנתי את החישוב הלא נכון שלו, אמרתי לו לחכות... הלכתי ושחזרתי נתתי לו את ה 100 כטיפ ו"איחלתי לשליח בהצלחה"
זה היה שווה כל שקל לראות אותו בהלם כזה, אני אולי המשלוח השלישי או הרביעי שלו, היה רגע מקסים וכוסאומו זה כולה כסף, וממילא לא שלי.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 02-09-2010 בשעה 23:43.
ישן 04-09-2010, 21:41
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
אכן שבוע טוב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אשכול הדברים הטובים בהקדשה לרומק"

אחרי שסגרתי שבועיים ומהם שבוע בשטח עקב "שבוע מלחמה" אצלנו של מרץ 10 , בזמן השהייה בשטח קיבלתי מהמשקית עלייה שלנו את הבשורה שהתקבלתי לקורס להשלמת בגרות ארבע יחידות. ממש שמחתי כי הסיכויים לא היו גבוהים במיוחד מכיוון שהקורס מיועד בעיקרון ללוחמים ולתומכי לחימה הרבה יותר קשה להתקבל. כנראה שהלך לי טוב במבחני המיון.
ההבנה באותו רגע שבעצם אתה תופס חמ"ל ליום יומיים אחרונים לא נתפסת לאחר שנתיים וחצי בתפקיד.

לי חסרה בגרות במתמתיקה ולצערי אין לי אפילו יחידה אחת. את כל שאר הבגרויות עשיתי ורובם עם ציונים טובים, אבל עקב העובדה שמתמתיקה נחשב מקצוע חובה אז בעצם אין לי זכאות לבגרות כרגע.

זהו. לאחר שנתיים וחצי באותו בסיס ובאותו תפקיד אני השבוע הולך פעם אחרונה לעשות טופס טיולים יוצא וביום ראשון הבא אני מתחיל את הקורס שלמעשה יימשך עד השיחרור. עם לא פחות מ90 אחוזי הצלחה בכל מחזור אני סמוך ובטוח שיהייה בסדר. חודשיים אינטנסיביות שבהם אתה לומד משמונה בבוקר ועד שבע וחצי בערב. וזה לא מסתיים בזה - ומשבע וחצי ועד אחד עשרה בלילה אתה מתרגל את החומר עם חונכת.
אני שמח שהצבא נותן לנו את האפשרות לצאת בקו ישר לאזרחות. לא היה לי בכלל קל להתקבל. היו גורמים בבסיס שניסו למנוע זאת ממני.
ישן 07-09-2010, 00:06
צלמית המשתמש של fealls
  fealls fealls אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.07

טוב אני חייב להחיות את הדיון כי זה עדיין רלוונטי לשבוע הנוכחי - השבוע (מוצ"ש) ראיתי את הבחורה הכי יפה אי פעם. ואני לא מדבר בסגנון של הדוגמניות הרזות הגבוהות (שלא כזה עושה לי את זה בכל מקרה), אבל אני מדבר על כזאת שהייתה ב-ד-י-ו-ק הטעם שלי.
ישבתי עם ידידה בסוטרא ברעננה והיא הייתה המלצרית שלנו... קצת יותר נמוכה ממני, רזה אבל לא מדי, רגליים מדהימות וארוכות, בלונדינית (האמת שזה לא משנה לי אם היא בלונדינית או לא, אבל אני אציין בשביל שאר המין הגברי השטחי...) והכי חשוב - משקפיים.
יש משהו בבנות עם משקפיים שעושה לי את זה... וואו.

זהו, הייתי חייב לפרוק. עכשיו בתקווה לחזור לשם שוב בסופ"ש הקרוב...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:53

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר