לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-09-2010, 22:44
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Shai שמתחילה ב "[i][b]הפורום הוא פורום..."

...you don't say מה אתה אומר...

חמוד, אל תעודד אותי גם להביא תמונות של עירום גברי מלא (עד עכשיו הן לא היו כאלו...מהסיבה הפשוטה
שאני לא הרגשתי בנוח...מה לעשות שהאיבר עצמו מעורר רתיעה הרבה יותר מזוג שדיים)!! למען השם, למה רק לכם מותר?! ...אז ראה הוזהרת:
שלא יתחילו "פתאום" לצוץ כאן "טוטושים" חמודים, זקורים או לא זקורים למיניהם (מכיוון שאין לי היכרות אמיתית "איתם" במציאות, תמונות יכולות להוות תחליף לא רע...) רק כי אתה מתגרה בי ומעודד אותי לעשות זאת...וכשאני חושבת על זה, בעצם, למה לא? זה יכול להיות דווקא מעניין, נדבר כאן
על הגודל, על מה נחשב לגדול ומה נחשב לקטן...אבל מצד שלישי, באמת בואו לא נהפוך את זה לפורום פורנו/סקס, כי זו ממש לא מהותו to begin with.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-09-2010, 10:35
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "להגנתה: "הרבה יותר מזוג..."

אני חושבת שלא הבנתם אותי נכון מתוך הקונטקסט של דברי: לא אמרתי שבי אישית הוא מעורר רתיעה... מה, אני בת שש?
אני לא כ"כ חושבת שזה העניין...
התכוונתי לאותו רעיון שכבר הזכרתי בפורום זה, שלמרות שאנחנו כבר בשנת 2010, הצגת תמונות של עירום נשי היא עדיין יותר מקובלת מהצגה של תמונות של עירום גברי, כאילו מעין מוסכמה בחברה, או לפחות בפורום הזה...והתגובה של שי (שי הבן) באשכול הזה רק מוכיחה את דבריי ביתר שאת...
נ.ב: אגב, שימו לב שגם התמונה ש"פאקטשלי" הביאה בהודעה הראשונה שלה כאן, היא לא עירום מלא - אלא עם תחתונים, אז זה אומר משהו, לא? ושוב, לא שבאמת יש לי בכלל כוונה להראות כאן תמונות כאלו מתישהו, ממש לא, אלא סתם בשביל הדיון ובשביל הרעיון...
ישן 04-09-2010, 13:02
  Scattered mind Scattered mind אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.08
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "...you don't say |בננה| ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
...you don't say מה אתה אומר...

חמוד, אל תעודד אותי גם להביא תמונות של עירום גברי מלא (עד עכשיו הן לא היו כאלו...מהסיבה הפשוטה
שאני לא הרגשתי בנוח...מה לעשות שהאיבר עצמו מעורר רתיעה הרבה יותר מזוג שדיים)!! למען השם, למה רק לכם מותר?! ...אז ראה הוזהרת:
שלא יתחילו "פתאום" לצוץ כאן "טוטושים" חמודים, זקורים או לא זקורים למיניהם (מכיוון שאין לי היכרות אמיתית "איתם" במציאות, תמונות יכולות להוות תחליף לא רע...) רק כי אתה מתגרה בי ומעודד אותי לעשות זאת...וכשאני חושבת על זה, בעצם, למה לא? זה יכול להיות דווקא מעניין, נדבר כאן
על הגודל, על מה נחשב לגדול ומה נחשב לקטן...אבל מצד שלישי, באמת בואו לא נהפוך את זה לפורום פורנו/סקס, כי זו ממש לא מהותו to begin with.

go for it.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:56

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר