לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-04-2005, 22:00
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
זו ממש בעיה..
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "ליצור קשר מיד עם ההורים או היועצת"

תודה על העצות...כולן יכולות להועיל אולי,אבל לא לחברה שלי...
מה שהכי מפחיד אותי שהיא אומרת לי שהיא לא מפחדת למות ושלא אכפת לה...
אתמול היא ספרה לי שדודה שלה נפטרה לה מול העיניים מאנורקסיה וזה עדיין לא מרתיע אותה...
ההורים שלה לא משפיעים עליה בכלל בשום נושא, היא תמיד חושבת שזה נגדה...וחוץ מזה הם מודעים לבעיה...
בקשר ליועצת חשבנו ויכול מאד להיות שנגש אליה, היא תוכל להביא לנו חומר ולדבר איתה...
אני לא יודעת כבר מה לעשות, אני לא מפסיקה לחשוב על זה, מאז שגיליתי את זה אני פוחדת פחד מוות, פתאום זה כל כך קרוב...
דברתי עם חברה שלי הרבה אתמול והיא שתקה, כאילו לא שומעת בכלל, בסוף אמרתי לה שזו צריכה להיות החלטה שלה שהיא רוצה לצאת מזה ואנחנו נעמוד לצידה ונעזור לה בהכל...אנחנו כבר לא יודעות מה לעשות....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-04-2005, 20:38
  ^^^lama^^^ ^^^lama^^^ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.05
אוקיי...אז קודם כל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי O.r שמתחילה ב "חברה בצרה, איך לעזור?!"

אישפוז. כמה שזה קשה חייבים.

אני עד לא מזמן הייתי עיוור בעיניין הזה של האנורקסיה ולא ידעתי על זה כלום עד שנתקלתי בבלוג מיוחד במינו שחשף אותי לדבר מפחיד מופלא, ומרגש על ילדה. החודשיים הראשונים של הבלוג הם רגילים לגמרי ואופייניים לנערה מתבגרת אבל דרך הבלוג רואים את ההתפתחות של האנורקסיה, את המחשבות שעוברות בה, והתגובות של האנשים כלפיה וששלה כלפי הסביבה.

קיבלתי את האישור שלה לפרסם את הבלוג בפורום כי היא באמת חושבת שהיא יכולה לעזור.
אני ממליץ לך לקחת פרוייקט ולקרוא את כולו מההתחלה עד הסוף.

מכירה את הספר מישהו לרוץ איתו?
כמה שזה נשמע מגוחך, הספר כמה שהוא מעניין מותח ומרגש, הוא כלום לעומת החיים שלה....

http://israblog.nana.co.il/blogread.asp?blog=29520

בהצלחה
אורי

ישן 14-05-2005, 15:36
  O.r O.r אינו מחובר  

שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
אוף...

אולי כבר אין מה להציע לי, כי הרי כבר אמרתם את כל מה שהיה לכם לומר...
אבל אני ממש לא יודעת מה לעשות. מצבה לא משתפר...
היא אומרת לנו שהיא לוקחת את התרופות כמו שהרופא אמר אבל אנחנו לא ממש מאמינות לה...
אנחנו שואלות אותה כל יום מה היא אכלה ואם בכלל, כי אמרו לה שהיא חייבת לאכול 5 פעמים ביום..וכל פעם היא אומרת שהיא לא זוכרת..
אתמול היא פתאום נתקפה בחילה ונהייתה חיוורת. היא התיישבה והנשימה שלה היתה כבדה בטרוף..נבהלתי חבל על הזמן..אחרי כמה דקות זה נרגע קצת...והמשכנו...
אני כל כך דואגת לה....לא יודעת מה לעשות..אני הרי לא יכולה לבוא ולבדוק שיא באמת לוקחת את התרופות בזמן...אני רק מקווה שהיא לא סתם אומרת כדי להרגיע אותנו...
לפני כמה ימים חברה אחרת שלנו רשמה שהיא רוצה לסיים עם החיים האלה....כל כך דאגנו לה,אבל היא לא נתנה לנו דרך להתקרב אליה, חסמה את עצמה. רק אותה חברה שמתקרבת לאנורקסיה הצליחה לדבר איתה כמו שצריך, והיא כל כך דאגה לה והתחילה לבכות לה, והיא אמרה שאם היא עושה משהו אז גם היא תעשה לעצמה משהו. ואחרי השיחה הזו היא אמרה לי שהיא ממש מבינה פתאום את הדאגה שלנו כלפיה ושהיא ממש מצטערת....
אוווווווף הכול קורה ביחד.....בעעעעעעעע איך מתמודדים עם כל זה?!

ישן 28-05-2005, 11:58
  O.r O.r אינו מחובר  

שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
:(

ה' ישמור!!!!!!!!!! אני לא יודעת מה לעשות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! היא מפחידה אותי....

מצבה מדרדר! אני ממש לא יודעת מה עושים. לא ראינו אותה שבוע בערך, והיא לא ענתה בשום מקום, תכננו ללכת אליה אחרי בצפר, כשכולנו מסיימות באותה שעה. בשיעור האחרון, לפני הבוחן בסוציאלוגיה, היא שולחת לי הודעה "אתן בבצפר? עד מתי?" עניתי לה שאנחנו לומדות עד 12 וחצי ושאחרי זה תכננו ללכת אליה ושאלתי איפה היא והיא ענתה לי "אני באה להפרד". אתם לא יודעים מה עבר עלי באותו רגע שקראתי את ההודעה הזו...התחלתי לרעוד והתמלאתי דמעות. נבהלתי שזה כבר הגיע למצב של בית חולים או משהו כזה....ביקשתי מהמורה לצאת החוצה ,התקשרתי אליה והיא נשמעה גרוע. היא לא רצתה לומר לי במה מדובר וזה עוד יותר הגביר לי את הפחד. אמרתי לה שאני לא אצליח להתרכז בבוחן והיא אמרה שהבוחן יותר חשוב...חזרתי לכיתה כולי רועדת, לא חשבתי על כלם חוץ ממנה, פחדתי בצורה משמעותית, חשבתי שיש מצב שנזכרנו מאוחר מדי....פחדתי שהמצב רציני שאין ממנו חזרה....

היא הגיעה לבית הספר, רק כדי לדבר איתנו. למזלינו, זה היה רק העניין של חבר שלה. הוא מאיים לספר להורים שלה אם היא לא תספר. ואנחנו מבינות אותו מאד. היא ניסתה לסים עם חייה ובמזל עצרו אותה...ה' אני כל כך פוחדת!!!!!!!!! נשבענו לה שלא נספר להורים שלה, כי ההורים שלה לא יעזרו בכל מקרה, אנחנו מכירות אותם. התקשרנו לכל מיני מקומות שחשבנו שיעזרו לנו. יעצו לנו כמה דברים....אמרו לנו שהמצב שהיא נמצאת בו עכשיו, בתוך כל התהליך של הטיפול זה שלב אפס....
דברנו עם חבר שלה. הוא כל כך דואג לה.....השבענו אותו לא לספר להורים ושהוא יעזור לנו בכל מה שנעשה...שינסה לריב איתה פחות...
מפחיד, אבל האור בעיניים שלה כבה...אין יותר את החברה השמחה שלי..העניים שלה כבויות לגמריי....

הלכנו לדבר עם האחות בקופת החולים שלה,, ספרנו הכול והיא הכינה דוח. היא אמרה שזה הדבר הכי נכון שהיינו יכולות לעשות. ביום ראשון תכנס לתמונה עובדת סוציאלית, נקווה שעשינו את הדבר הנכון ועוד לא מאוחר מדי!

אנשים סליחה אם אני כותבת יותר מדי, אבל זה רובץ לי על הלב והייתי חייבת לפרוק את זה.

ישן 30-05-2005, 16:28
  O.r O.r אינו מחובר  

שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
היא לא הסבירה...
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "אל איזה פרידה דיברת"

היא לא רצתה לדבר על זה....
אני לא יודעת עדיין למה היא התכוונה.

ההורים שלה לא שמו לב שבכלל קורה משהו ואין להם השפעה עליה כך ש... אבל אני בכל זאת חושבת שהם צריכים לדעת....

הרופא זימן אותה אתמול (בעקבות השיחה שלנו עם האחות) ואמר שהיא צריכה לנסוע לבית החולים לבדיקות מעמיקות. היא לא רוצה שנבוא איתה. יש מצב שמשאירים אותה לכמה ימים....
היא רוצה לנסוע עם אבא שלה ולהמציא איזה משהו כך שהוא לא יגלה..אני מקווה שכך זה כן יתגלה לו...

נקווה לטוב!!!!

תודה על כך התמיכה

ישן 21-06-2005, 11:40
  O.r O.r אינו מחובר  

שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
...

אולי זה משו שנוגד את ככלי הפורום, אבל אני חייבת, שוב, לרשום באשכול....
הכול רק מחמיר!!! זה כל כך מפחיד!

לפני שבועים פחות או יותר, חבר שלה התקשר אלינו. היא אמרה לו שלא אכפת לה למות וככה אפילו יהיה לה יותר טוב..כל כך נבהלנו...דברנו איתה, ניסינו להוציא אותה מזה ואיך שהוא, בדרך נס הצלחנו.
זהו עוד משו עבר....אבל לא לגמריי.
היא בטוחה שמוות יהיה הפתרון לכל הבעיות שיש לה. היא בכלל ויתרה על הרעיון להחלים.
היא אמרה לנו שאין לה כוח ואין לה רצון להחלים, ויהיה מה שיהיה.
היא כל כך רצינית וזה כל כך מפחיד! פשוט אדישה, שוב, בקשר להכול...

יש לה תור לבית חולים ב-28 לחודש, היא נוסעת עם הבוס שלה...חחח מצחיק אה? ההורים יודעים, והיא בכל מקרה נוסעת עם הבוס...עצוב.....
והיא אמרה שאין שום מצב שהם יצליחו להשאיר אותה שם ליותר מיום...אבל רוב הסיכויים שישאירו אותה, זה מה הרופא אמר... והיא כל כך אנטי וכל כך לא רוצה כלום שזה מפחיד!!!

אני ממש מפחדת שיקרה לה משו....היא פשוט מרימה ידיים...

ישן 21-06-2005, 18:58
  fiford fiford אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.05
מה שצריך לעשות זה לשפשף לה את העיניים יותר חזק...
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "כתבתי לך משהו"

אני בטוח שיש איזה מאמר באינטרנאט או משהו אל אנשים ששעברו את זה או עוברים את זה(לא עלינו)

הנה כמה אתרים:
http://www.about-face.org/
אתר באנגלית העוסק בכל מה שקשור לאנרוקסיה למה שאנשים חשובים על אחרים ובעיקר על דוגמניות אנורקסיות ( תראי לה את זה והיא פשוט תקבל הלם)

בעיברית:
אתר עוזר בכל מה שקשור להפרעות אכילה -מייעץ,תומך,נותן מידע מה שתרצי...
http://www.sahar.org.il/ed.asp

עמותת שחף
http://www.shahaf-ltd.co.il/
ממומלץ מאוד לכאלה שהם בתהליך האנרוקסיה (תסתכלי על זה)
בוואלה אומרים עליו ש:
הוא בא במטרה להילחם בהפרעות האכילה באמצעות הקניית ידע ומידע, פעולות מניעה, מחקר והקמת מרכז טיפולי ייחודי. באתר מידע מקיף על הנושא, וכן "קו חם" שמפעילה העמותה לשרויים במצוקה.

אתר דומה http://www.solgar.co.il/aviv/new/

תפעלי ! אסור להיות שאננים !

מקווה שעזרתי...

נ.ב
אל תשכחי את הקו חם !! תשאלי אותם הם אנשים מקצועיים !

נערך לאחרונה ע"י fiford בתאריך 21-06-2005 בשעה 19:09.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:24

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר