לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-09-2010, 13:22
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ככה:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "שיט ברויאל איריס של מנו ספנות"

בארוחת הבוקר מוגש מיץ תפוזים, קפה/תה וכמובן מים. בשאר הארוחות, מים. שימוש בחדר כושר ללא תשלום. הסאונה מופעלת תמורת תשלום לפי בקשה. אין מתקני ספא אחרים, פרט לחדרי טיפולים. מחירי משקאות בכל הבארים/קסינו/חדר אוכל הם זהים ודי סבירים עבור בית מלון צף:משקאות קלים 2.5 דולאר לפחית (תוססים ממשפחת פפסי) ו 4-5 דולאר לבקבוק בירה (בשעות מסויימות יש בירות בשלוש דולאר). מסאז'ים: 35 דולאר לחצי שעה, 55 לשעה. למיטב זכרוני שאר הדברים המשמעותיים לא בתשלום. הקולנוע לא בתשלום. התשלום באוניה רק דרך כרטיס מגנטי שאתה מקבל ושמוטען בסכום כסף, או שאתה נותן אישור לחייב את כרטיס האשראי שלך על מה שתשלם בכרטיס. קח בחשבון שיש בסוג זה של נופש "לחץ פיסי מתון" לתת טיפים: אפילו בערב האחרון שמים לך בשולחן ובחדרים מעטפות שמיועדות לזה. הצוות (רובם המוחלט רוסים ופיליפינים) עובדים כמו דבורים בכוורת ולכן אלא אם כן אתה בקטע של "לא חייב, לא נותן" תכין עוד איזה עשרים דולאר (לחדר/משפחה) בשביל זה.לפחות בקפריסין אין מיסי נמל לשלם כשיורדים, ובכלל המעבר בנמל הרבה יותר פשוט ומהיר מאשר כניסה לתחנות המרכזיות של ירושלים או תל אביב (ברצינות). אסור להעלות לאוניה שום סוג של שתיה והם מאוד מקפידים על זה ובודקים אותך בכניסה. גם מה שנקנה בדיוטי באוניה עצמה לא יכול להצרך באוניה אלא נשמר ונמסר לפני הירידה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-09-2010, 22:38
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אולי בקזינו אפשר להמר ממש עם כסף, לא בדקתי
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "ז"א שאין מה לעשות בכלל עם כסף מזומן שם?"

הדיוטי הוא של ג'יימס ריצ'רדסון, אז אני מניח שקונים שם בכסף/כרטיס אשראי: בסך הכל עושה רושם שהוא סביב סיגריות/משקאות/בשמים, למרות שיש קצת (מאוד) מכשירי חשמל, נעליים וכו'. חנות קטנה וצפופה: אם היו מציאות אז זה רק בתחום הבישום או המשקאות, ולא בדקתי. קשה לדעת דברים כאלה כי באוניה "הכל" סביב אוכל, קניות וכו', כך שאנשים אוכלים גם כשלא צריך, קונים גם כשלא צריך וכו': זה כמו מלון הכל כלול, אבל יותר אינטנסיבי. הדיוטי פרי באוניה נסגר כשהיא במים טריטוריאליים, כולל בזמן עגינה בנמלים, וכשפותחים אותו מחדש צפה להתנפלות כאילו מחלקים משהו בחינם. די משעשע המראה הזה. בנמל בחיפה יש דיוטי פרי שנראה כאילו הוא לפני מכירת חיסול וגם בו מוצרים די דומים. אם אתה יורד בקפריסין (ולא רודוס/כרתים, שאני לא מעודכן לגבי מה שהולך שם) אז קח בחשבון שאין שם מציאות של ממש, פרט לצעצועים ממותגים, וגם זה רק כי בישראל המחירים לא שפויים (אני חושב שאין לך ילדים...). אין בנמל בקפריסים דיוטי פרי.

עוד עצה: כשהאוניה חוזרת לחיפה, אלא אם אתה ממש בלחץ להגיע לאנשהו, קח את הזמן שלך ושב בסיפון, או בחדר האוכל אם הוא פתוח. הפריקה מהאוניה הקטנה הזאת מאוד לחוצה, המעברים וחדרי המדרגות צפופים וזה סבל למי שמנסה לצאת שלא בין האחרונים (לא צריך להיות מבין גדול באוניות כדי להבחין שבמקור זו הייתה מעבורת שעברה הסבה לאוניית קרוזים, ולכן היא לא נוחה מאוד כשכל הנוסעים בתנועה). שב על הסיפון שמעל הרציף וחכה עד שתראה שכמה מאות אנשים כבר עברו (אתה יכול לראות אותם מתגודדים בכניסה לטרמינל, בשמש). אני עוד הייתי בשיט שהרכב האוכלוסיה היה "סביר": אני לא רוצה לחשוב מה קורה באיזה "קרוז" שאבי ביטר הוא האומן אורח.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:42

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר