לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2010, 16:54
  vitalik1912 vitalik1912 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.10
אני עני-מה ההשפעה על המילואים??

שלום לכולם.
בעוד מספר ימים אני משתחרר משירות של 5 שנים,כאשר שנתיים מתוכם בקבע.
שירתתי ביחידה התנדבותית אשר אנשיה נחשבים לוחמים אף על פי רובאי 02(אין כאן שימוש ב M16).
בכל זמן השירות גרתי ועודני גר בבסיס וכמו כן קיבלתי פלאפון מירס מהצבא לשימושי.
ברגע שאני משתחרר אין לי מקום מגורים ואת הפלאפון כבר החזרתי לחברה במהלך ה"טופס טיולים".
כול מה שיש לי הוא רכב עם חצי מיכל דלק שישמש אותי להגיע לבקו"ם ביום השחרור.
תא המטען של הרכב משמש אותי כארון בגדים וכלי רחצה.
את המשכורת מהשירות דעגתי להעביר למשפחתי בחו"ל שמצבה הכלכלי בכי רע.
אין לי קשר עם הורי אשר גרתי איתם עד גיל 17 בארץ ואז ניתקתי את הקשר עקב סכסוך ממושך איתם.
השאלה היא:אם אין לי כתובת ולא פלאפון ובקושי כסף כול שהוא-איך יצרו עימי קשר לזימון למילואים?ומה קורה אם אין לי כסף להגיע למילואים ואני צריך שיבואו
לאסוף אותי?אני אשמח לתשובה אם מישהו יודע ותודה מראש!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-09-2010, 08:56
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי vitalik1912 שמתחילה ב "היי-אני רציני לגמריי.הקשר..."

שנה ראשונה, יש סבירות נמוכה שתקרא למילואים - בחצי השנה הראשונה אתה אמור רק להקרא לשיבוץ (שבד"כ נעשה עם השחרור שלך). מה שאתה יכול לעשות, אם לא שובצת, הוא ללכת לקצין העיר ולבקש את הפרטים של היחידה שלך ולדבר איתם על המצב שלך ועל הבעיה שלך. חשוב שאתה תיזום את המגע עם היחידה שלך במילואים - אם אפשר עוד לפני השחרור.

אני משער שאחרי השחרור אתה תנסה למצוא עבודה ומגורים בשותפות, נכון? ברגע שתתיצב, תעדכן את יחידת המילואים שלך.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 06-09-2010, 15:41

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "שנה ראשונה, יש סבירות נמוכה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ביטיס
שנה ראשונה, יש סבירות נמוכה שתקרא למילואים - בחצי השנה הראשונה אתה אמור רק להקרא לשיבוץ (שבד"כ נעשה עם השחרור שלך). מה שאתה יכול לעשות, אם לא שובצת, הוא ללכת לקצין העיר ולבקש את הפרטים של היחידה שלך ולדבר איתם על המצב שלך ועל הבעיה שלך. חשוב שאתה תיזום את המגע עם היחידה שלך במילואים - אם אפשר עוד לפני השחרור.

אני משער שאחרי השחרור אתה תנסה למצוא עבודה ומגורים בשותפות, נכון? ברגע שתתיצב, תעדכן את יחידת המילואים שלך.

תודה רבה על העזרה-לגבי השאלה:קשה לי לענות כרגע מה הכיוון שלי לגביי מגורים ועבודה:-\ אוליי זה ישמע מוזר אבל כבר זמן מה שאני משתמש ברכב למגורים והאמת שאני ממש נענה מזה!מאין תחושת חופש מוחלת ופשטות שכרגע מונעת ממני כול רצון להתחיל להתרגל למצב של מקום מגורים נורמאלי ושכר דירה...לגביי פלאפון:כבר כמה שנים שאני מת להיפטר מהמכשיר המעצבן הזה!אני מרגיש כאילו יש לי קופסת סרטן קטנה בכיס והתחושה על הפנים.ברור שחוסר בפלאפון משפיע על המון דברים בחיים שאני מניח שאתה יכול לחשוב עליהם לבד.אבל כרגע אני מרגיש ששום דבר לא יעשה אותי יותר מאושר מאשר להצליח לחיות את חיי ללא מכשיר ארור זה...מגורים בשוטפות זאת לא ממש אפשרות כרגע כי בטח כבר ניחשת-אין כמעט אנשים בחיי ובטח שלא קבועים מספיק כדי לחיות איתם...אני פשוט נתתי המון מעצמי עבור המדינה הזאת שבה אני רוצה לנהל את אורח חיי המוזר משהו אני מניח-ואני לא רוצה שיחריזו עלי עריק בזמן שאני עושה זאת בלא ידיעתי בכלל...:-\
ישן 06-09-2010, 15:52

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "יש לך חברים שמוכנים להיות..."

שוב שלום!כרגע אין לי קשר עם אנשים שלא היו סביבי בזמן השרות שלי וכמה שאני מת עליהם-אני לא הולך לשמור איתם על קשר כי אין לי אפשרות כזאת-הבנתי כבר מזמן שעלי לבחור בין חופש מוחלט מהכול או לא ועשיתי את הבחירה שלי והם לא חלק ממנה(הם יודעים ולא כועסים עלי:-)אחרי חויית הצבא שלי שנמשכה 5 שנים-פשוט קיבלתי פרספקטיבה שונה...לפחות כרגע...יש המון שיגידו שנדפק אצלי משהו בראש(מפקדים לשעבר...)אבל אני מאושר וזה מה שחשוב לא?ברגע שלא יהיה לי שקל גם כדי לאכול יכול להיות שהמצב ישתנה אבל כרגע...הכול טוב ואני לא אוכל כול כך הרבה:-)ואם יש מצב חירום?ואני מעוניין להתייצב כדי להרתם ללחימה או כול דבר-מה אני עושה?קצין העיר?שוב תודה לכול העונים...אגב תאריך השחרור מתקרב ולצערי לא אוכל לראות את התשובות לאחר מכן כי לא תיהיה לי גישה למועדון אינטרנט:-\ אשמח לעזרה בהקדם רבותיי:-)
ישן 06-09-2010, 16:59

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי FiReBall שמתחילה ב "בקיצור עם כמה שהסיפור נשמע..."

אולי אתה צודק והייתי צריך לחסוך יותר אבל החלטתי לשים בראש סדר העדיפויות שלי את דודה שלי וסבתא שלי בלטביה ששניהן חולות והיו צריכות את עזרתי...הן עדיין צריכות את עזרתי אבל וואלה עשיתי כול מה שהייתי יכול במיטב שנותיי ואם אף אחד אחר מהמשפחה לא נרתם אז אני לא מתכוון להמשיך להיות כבול אליהן...כול עוד אין לי כלום אני גם לא מרגיש שאני חייב להן משהו.
ה"סיפור" לדעתי אמין כי אני חיי אותו.ולכן אני מסיק שכוונתך הייתה שאני לא אמין.עם כול הכבוד לא ברור לי למה בחרת לפסוק שמישהו שקרן רק כי הסיטואציה לא סטנדרטית...אבל גם לך אני מודה כי סביר להניח שאתה מאין כמו פרומו לדברים שאני יתקל בהם ביום השיחרור-אנשים יגידו שאני מטורף ושאני שקרן ולי לא יהיה משהו יותר טוב לומר חוץ מהאמת...מקווה לטוב:-\
ישן 30-09-2010, 23:09
  קוני קוני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.10.06
האמת שאני מבין את רוח הדברים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי vitalik1912 שמתחילה ב "אני עני-מה ההשפעה על המילואים??"

בסוף שנות השבעים היו לי כמה חברים מהקיבוץ והאיזור,, בוגרי הבלימה ב73 שנפוצו לכל עבר לאחר השיחרור, רובם העבירו את הזמן בסיני והתפרנסו מעבודות מזדמנות.
מאחר וההיתי מה"יציבים יחסית שבחבורה" וגרתי בקיבוץ , היו נציגי היחידות שחיפשו את "החברה" מגיעים אלי כדי להעביר מסרים ואזהרות.
כבר אז נשמעו התמיהות ש"איך זה יכול להיות שאין קשר וכתובת לבחור" - לך תסביר לקצין שלישות את אוירת הדרור ששררה באותם שנים ואת תחושתם של מי ששרדו את הבלימה.
האמת שדי התחשבו בהם אז ורובם לא נשפטו גם לאחר שנים של "עריקות", לאחר שחזרו לחיק החברה המסודרת אבל אני מניח שהיום המצב שונה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:58

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר