לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-09-2010, 11:00
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
רה"מ לשעבר, אולמרט: "אני מאחל לנתניהו שבמהלך השנה הזו נזכה לשמוע טובות בנושא השלום"

ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט הגיע הבוקר (ב') לבית משפט המחוזי בירושלים להמשך הדיונים במשפט המתנהל נגדו והביע תמיכה במאמצי השלום של ראש הממשלה בנימין נתניהו.

"אנחנו נמצאים על סיפה של שנה חדשה לעם ישראל ולמדינת ישראל", אמר אולמרט. "שנה שמצביעה על אפשרות של שינויים שצריכים לעורר תקווה גדולה בלב כולנו".

לדבריו, "הדבר החשוב ביותר היא העובדה שמתחיל מו"מ מדיני לשלום פעם נוספת בינינו לבין הפלסטינים. אני מאמין במו"מ, אני מאמין בשלום ובסיכוי להגיע להישגים משמעותיים".

אולמרט ביקש לחזק את ראש הממשלה ואמר: "אני מאחל לבנימין נתניהו שבמהלך השנה הזו נזכה לשמוע טובות, שיובילו אותנו לשאיפה הזו ואני מאחל גם לנו וגם לשכנינו באיזור כולו שנה טובה".

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/153/791.html
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-09-2010, 11:24
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
כתב 'דרבוקה' העביר לי תוכנה שמצליחה לקרוא גם בין השורות אז בדקתי אותה על אולמרט:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "רה"מ לשעבר, אולמרט: "אני מאחל לנתניהו שבמהלך השנה הזו נזכה לשמוע טובות בנושא השלום""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אהוד אולמרט

"אנחנו נמצאים על סיפה של שנה חדשה לעם ישראל למדינת ישראל ולאהוד אולמרט, לפרקליטיו וגם לעליזה ולקליפות הביצים", אמר אולמרט. "שנה שמצביעה על אפשרות של שינויים כגון מעבר למגורים בכלא צלמון, עישון נובלס ואכילת שעועית + דברים שהירשזון ישיג בשבילי בקנטינה. אך גם שינויים שצריכים לעורר תקווה גדולה בלב כולנו כגון עסקאות טיעון, ביטול סעיפים בכתב האישום ואם אפשר אז גם קלקול קיבה ללבני ולדן מרגלית".

לדבריו, "הדבר החשוב ביותר היא העובדה שמתחיל מו"מ מדיני לשלום פעם נוספת בינינו לבין הפלסטינים. אך הדבר החשוב עוד יותר הוא שבית המשפט ידע כי אני מאמין במו"מ, אני מאמין בשלום ולא אכפת לי אם השלום הזה יראה כמו השנה של הסכם אוסלו או שנתו הראשונה של שרון. אני מאמין בסיכוי להגיע להישגים משמעותיים לפלשתינאים וכמתפלל נאמן לדת השלומיזם ולהופעת המהדי בדמותו של שימון פרס רכוב על יונה אשר יבקע מתוך ספר של עמוס עוז - אני מקווה שבית המשפט יהיה מוכן ללכת לקראתי".

אולמרט ביקש לחזק את ראש הממשלה ואמר: "אני מאחל לבנימין נתניהו שידע לעשות עסקים כמוני, למה לא? אחרי הכל גם הוא נסיך שמגיע לו. אני מאחל לו שבמהלך השנה הזו נזכה לשמוע טובות, שיובילו אותנו לשאיפה הזו ויאפשרו לו להגיע לעיסקאות טובות אפילו לפני שלב החקירה ולטפס למעלת אתרוג. ואני מאחל גם לעם ישראל כולו שנה טובה שהרי אם חלילה יקרה משהו לעם ישראל מרוב שטויות של קברניטיו, מי יפרנס את המנהיגים ומי יאפשר את קיום הקומבינה לדורותיה?".

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/153/791.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר