לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-09-2010, 21:05
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
אנשי ימין בראשות ח"כ בן ארי התפרצו על שחקני הקאמרי באמצע ההצגה

בהצגה בתיאטרון הקאמרי בתל אביב "אוי אלוהים" ישבו הערב (שני) גם פעילי ימין בראשות ח"כ ד"ר מיכאל בן ארי (האיחוד הלאומי).

באמצע ההצגה החלו אנשי הימין למחות נגד השחקנים על רקע עצומת אמני השמאל הקיצוני נגד העיר אריאל.

ח"כ בן ארי אמר לשחקנים בעיצומה של ההצגה "אתם לא כאלה מוצלחים זה לא הפסד גדול שבאריאל אין את ההופעות שלכם אבל אתם גזענים". במקום החלה להתפתח מהומה וההצגה הופסקה.

אחד מהשחקנים החל בדו שיח אם פעילי הימין והסביר שהוא לא חתם על העצומה אך הוא נגד אנשי הימין ונגד העיר אריאל אז ד"ר בן ארי שאל אותו "מה היה קורה אם היית אומר את הדברים כלפי ערבים? ההצגה שלכם מסיתה לא רק נגד המתנחלים אלא נגד כל היהודים במדינת ישראל", אמר והוסיף, "הצגה בשם "אוי אלוהים" יכולה לעבור רק כאן - האם הצגה בשם "אוי מוחמד" הייתה מתקבלת על הדעת?".

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/208959
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-09-2010, 07:03
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בוודאי:
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אגב, יש לך את מקור האגדה היהודית על הכלב והפריץ?"

"די האָונד פון די רבי מווסקראָווילל" מאת 'שלום עליכם'

,האם מכירים אתם את הרבי מבסקרוויל? חייכם שאינכם מכירים!, מי לא יכירנו? ואת כלבו, התכירו? הן זהו אותו כלב ששמו הולך מקצה העיירה ועד קצה וכך גם זנבו וקולו"

[מתוך 'כלבם של בני הרבי מבסקרוויל' לשלום עליכם, פרק ראשון 'זנב ואין סוף לו']

הבקורת מהללת: ,'כלבם של בני הרב מבסקרוויל', ספרו המונומנטלי של שלום עליכם בתרגומו המבריק של עמיר פרץ [י.ל בכנויו הספרותי] הינו יצירת מופת המנפצת לנגד עיני הקורא הנדהם את דמותו הגלותית של הכלב היידי בלק ומעמידה תחתיו את מיתוס הכלב הנטוע על אדמתו, זה אשר אינו יודע כי כלב נובח אינו אמור לנשוך ולא מהסס לנשוך את היד המאכילה אותו. כלבם של בני הרבי מבסקרוויל אשר שימש במשך שנים מתריע בפני גויים בפתח הישיבה מחליט לעשות מעשה ולעלות ארצה. הוא חובר לכלב מים אשר משיטו לארץ ישראל ומגיע למלון חיים ברוך ביפו. שם הוא מתגורר בתנאי מלונה וסובל מקור כלבים. את ארוחותיו הוא אוכל בבית התמחוי של 'כלבא שבוע'. חייו משתנים ביום בו הוא פוגש את פניה ברנשטיין ונדבק בסיסמה: "זה כלבנו השומר - לנו לילה טוב אומר". הוא עולה לגליל ומתגייס לקבוצת הרועים של ארגון השומר שם הוא מתמודד עם קשיי הנעורים, סופת הקומוניזם וכמובן רעב וסכנות. אט אט שוזר שלום עליכם באוירה מבדחת את גבורי המלונה זה בזה: כושי כלב קט, נבחן, פלוטו, עזית ועד כלבי מצרים שלא נבחו.
הקורא המוקסם נוסע בזמן יחד עם ידידו הטוב של האדם ויורד לעומקה של המימרה 'אדם לאדם זאב'. רוצו ורכשו - אין קורא אשר יסיים את הדף האחרון ולא יכשכש בזנבו בשמחה.

ישן 06-09-2010, 21:40
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
ובן ארי מונע את המרד באם יבוא? הוא מחזק איך שהוא את עמדת המיקוח של הימין?
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "תן לי לשאול אותך שאלה, אם..."

אני חושב שדעותי מצויות בימין הלא מתון והן מוצקות ונשענות על הרבה מחשבה, למידה ובחינה חוזרת של עמדותי. אני סבור שאיש לא מעונין לקבלנו במזה"ת, שכל עמדה שתתפנה תשמש את האויב ושערביי ישראל יחד עם ערביי יו"ש ועזה יהיו יום אחד צד פעיל מאוד במלחמה קשה כנגדנו.

כעת כולם מושכים זמן ומשפרים עמדות. לפעמים מדיניות ולפעמים בשטח.

במה תרמה ההשתוללות של בן ארי לשיפור העמדות כתפיסת הימין? האם זה ישכנע מישהו כי אסור לשחקנים להחרים את אריאל? ממש לא. להפך. הויכוח שהוכרע בראשיתו התעורר מחדש מנקודת חולשה בגלל רשעים וגסי רוח מהסוג שחושב שתפקידו כראש עיר להשתלח ברוה"מ שנרצח ועם כל הבקורת עליו אינו קשור לחרם השחקנים ומפרובוקטור שחוץ מכאפיה יש לו את כל המוטיבים של א-סנע. האם אנשי בילעין תורמים לשמאל ומחזקים את העבודה וקדימה? האם ההוא עם המסור וטלי פחימה מסייעים למרצ?

דעותי ימניות אבל אני קרוב הרבה יותר לשכנה התאורטית ממול שחושבת ההפך ממני מאשר לבריון שמפוצץ הצגות. אני כאזרח אמור לעסוק בלשכנע ולא בלהרביץ ולהשתולל. אז הבילעיניסטים והרדיקלים הם ברברים והם מהווים בעיה. נפתור אותה ביצירת בעיה שניה? טוחנת שמאל כואבת אז נעשה חור גם מימין בכדי להשיג איזון?

אומר לך כי אילו לא עמד בפני שקול כלכלי - הרי שהייתי רוכש מנוי לקאמרי דווקא בעקבות ארוע כמו שיזם בן ארי.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 06-09-2010 בשעה 21:45.
ישן 07-09-2010, 05:31
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "אני חייב לומר לך, שבחצי שנה..."

אני חייב להגיד לך שאני מעריך את זה שאתה נכנס לאשכול רק בשביל לתת ציון להודעות שלי
זה לא האשכול שמעניין אותך, זה אני, הרי לא תרמת מאומה לדיון בהודעה הבודדת הזו.
זה מרגש.
אם באותה דבקות והגנה על איכות ההודעות היית גם עומד לצדי פעם פעמיים, הייתי יכול להגיד שאתה באמת אביר הודעות כלשהו.
מתי ניסית לנהל איתי דיון ולא הצליח לך ?
או שאתה מתרשם מאלה שחוזרים ומאשימים אותי בסחר עם מחבלים, הזדהות עם האויב ואי אכפתיות מפיגועים ?
3 נקודות שאינן נכונות אבל חוזרות כמוטיב חוזר ומעצבן על ידי כותבים שנמצאים מעלי ומתחתי באשכול הנוכחי.
עכשיו בא תראה לי מה נלעג ? אם כבר אתה מחלק ציונים, לפחות תהיה ראוי.

(אחרי ההקדמה אפשר לעבור להודעה עם תוכן)

ח"כ בן ארי, פעיל ימין קיצוני, פעיל בכך לשעבר (או פעיל לשעבר בכך - ולא סתם פעיל, אלא מאד מרכזי ומחשיב עצמו לממשיכו של הרבה כהנא), מגן על קיצוני הימין, חושב שארץ ישראל שלו (מפלגתו ארץ ישראל שלנו) ועוד
קונה כרטיסים להצגה בתל אביב, מפריע באמצע ההצגה ומקיא את דעתו הפוליטית על השחקנים באמצע ההצגה יחד עם חבריו קיצוני הימין חסרי התרבות והדרך ארץ.
עכשיו ישראלה הוא זה שטען שהדוקטור הנכבד (הוא מחנך אתה קולט ? אבוי למחונכים שלו, או אבוי לנו, השאלה מאיזה צד אתה מסתכל ומגיע) הוא אויב מבפנים ואני רק חיזקתי.
ואז קפצו החכמים האחרים והפכו את דב חנין לגיבור ישראל (דב חנין תרם לארץ ישראל יותר מבן ארי, לפחות מבחינת שמירה על הארץ, איכות סביבה ואיכות של חוקים סוציאלים וכאלה, על מה חתום בן ארי ?, אתה יודע לפני שקפצת ? ) תכלס זו מילה רבגונית הניתנת לשימוש קליל ולא מחייב, או אז קפץ אדון לוקלוק המכובד והמעוטר (יהיה נכון להגיד יקיר הפורום ???!) ואמר שסדאם חוסיין הוא פעיל זכויות אדם כתגובה לתמיכת התכלס שלי בהגדרת דב חנין.

מה בדיוק נלעג ? מי בדיוק נלעג ? ולמה אתה חושב שאני זקוק להערה שלך ?
במקום לנסות להכנס לדיון אתה זורק ציון ובורח.
ואני לא זוכר שבחצי השנה האחרונה ניסית לנהל איתי דיון כלשהו, כך שההערה שלך לא רק שאינה במקומה היא סתם מתגרה ומיותרת.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 07-09-2010, 05:51
  ספייקר ספייקר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.10
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אני חייב להגיד לך שאני מעריך..."

בוא נעשה קצת סדר
הדיון העקרוני הוא כבר מזמן לא על שתי מדינות לשני עמים, הדיון העקרוני היום הוא על שתי מדינות לפלסטינאים והיהודים בים התיכון.
אני כאחד שמבלה המון זמן בחו"ל יכול לספר לך בגוף ראשון שזה הרב שיח שמתנהל היום בעולם, למדינת ישראל כבר אין היום זכות קיום כביתו של העם היהודי. בארה"ב ובבריטניה זה מאוד מאוד בולט. והחרם המונף כשוט לא מונף רק על תוצרת השטחים אלא על תוצרת ישראלית בכלל. בסיאטל הנאורה רשת סופרמרקטים מקומית הורידה את כל התוצרת הישראלית מהמדפים - אולי לך זה לא נשמע ביג דיל, אבל בשביל היהודים שרוצים לקנות אוכל כשר זה יוצר בעיה מסוימת, גם אם פתירה בטווח נסיעה של חצי שעה.
מדינת ישראל מותקפת היום בעולם עקב היותה מדינה יהודית, הרדיפות אחרי היהודים תמיד התחילו בקיעקוע זכותם להגדרה עצמית כקהילה, וזה מה שקורה היום נציגות הקהילה האולטימטיבית מותקפת.
אתה יודע מה יגיע אחרי זה ? התקפה על זכותם הפיזית של היהודים להתקיים.
בקיצור ידידי אתה מותקף היום בעולם עקב היותך יהודי, ונשארו לך שתי אופציות, את הראשונה ניסינו בהמון פוגרומים בעבר - נוריד את הראש זה יעבור. השני הוא להפוך לאומנים יותר ולעמוד על שלנו, כיוון שבגללו אנחנו נרדפים.
בן ארי עושה נזק עצום בהתנהלות שלו, אבל הוא צודק בהשקפת העולם שלו. (ואני בכלל הצבעתי מר"צ וגדלתי והתחנכתי בקיבוץ של השמו"צ)

נערך לאחרונה ע"י ספייקר בתאריך 07-09-2010 בשעה 06:07.
ישן 07-09-2010, 09:46
צלמית המשתמש של Zed3
  Zed3 Zed3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.05
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אני חייב להגיד לך שאני מעריך..."

פשוט, אני קורא הרבה יותר מאשר אני מגיב.
קראתי את התגובות שלך לפני חצי שנה ולפני שנה, ואי אפשר להשוות אותן לסגנון הכתיבה שלך עכשיו.

ציטוט:
או שאתה מתרשם מאלה שחוזרים ומאשימים אותי בסחר עם מחבלים, הזדהות עם האויב ואי אכפתיות מפיגועים ?

אני לא זוכר שכתבתי את זה. אני גם לא חושב ככה.

ציטוט:
על מה חתום בן ארי ?, אתה יודע לפני שקפצת ?

כן, אני יודע מי זה ד"ר בן ארי, עוד מימי חרות שלו.
אני חושב שהוא מתנהג כמו כל קיצוני אחר וזה לא משרת את האינטרסים של אף אחד.

לגבי שאר הקופצנים בפורום, אני לא ממש מכיר אותם, בטח שלא אישית, ולא יודע מהם מניעי הקופצנות שלהם. עם זאת, לא הייתי שולל את העובדה שאולי הם קופצנים אישית נגדך, בלי שום קשר למה שתכתוב, לפחות זה הרושם שאני מקבל.

אישית, לא הייתי מגדיר את עצמי "קפצן", בטח לא "זורק ציון ובורח" (מאין יש לי לברוח ולאן).

לגבי נושא הדיונים, אני יכול רק לומר לך לאיזו מסקנה הגעתי, והיא די עגומה.
המציאות היא, שיש בפורום X אנשים שמחזיקים בדיעות ולא יזוזו שום מילימטר.
אין מטרה כנה ואמיתית ל"דיונים" מכיוון שכל צד יודע בוודאות שלא ישכנע את הצד השני (ולעיתים אף לא יטרח לקרוא את ההודעה).
אז מראש, המטרה היא לא "לשכנע את הצד השני" אלא לומר את מה שאתה מאמין בו, ואולי גם לעקוץ מעט את הצד השני.

ישן 07-09-2010, 17:11
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "פשוט, אני קורא הרבה יותר מאשר..."

קודם כל הודעה כנה ותודה עליה.
אם קפצתי יותר מדי, אני אקפוץ אחד לאחור.

אתה צודק לחלוטין בכך שיש כאלה המגיבים לגופי ולא לגוף הודעותי, אני יכול להסכים שהם מכערים את הדיון וגורמים גם לי להתדרדר ולהראות כטוקבקיסט ולא ככותב רציני ומחושב ומיושב בדעותיו כמו שאני (וגם צנוע).

אז לא האשמתי אותך בדברים שנאמרו, אבל נושאי תפקיד מרכזי כאן בפורום (לא אזכירם מנסיון רע בהקשרים של חריגה מסמכות וחוקים לגבי) לא רק שלא העירו, אלא תמכו ועודדו אמירות שכאלה.
אני חייב לציין שיש מנהלים שאכן טרחו לנקות את הפורום מהודעות וממודעים שכאלה, ואני לא מחפש שכותבים יחסמו בגללי או בשבילי, אני בסך הכל מנסה להביע את דעותי.
הכנות שבה הצהרתי על עברי עומדת כנגדי כבר מספר שנים, אמנם לא פרסמתי תמונה ושם, אבל קריאה של קורות החיים שלי בפורום בהחלט יכולה להסגיר מי אני ומה אני ואינני מתבייש.
אני מתבייש שאנשים עלומי שם, עם כינויים לא מזוהים, הופכים אותי לאויב ישראל, שונא יהודים, תומך פיגועי טרור, משת"פ עם מחבלים, סוחר חומרי חבלה ועוד כינויים מיותרים.

מתנצל אם נפלתי דווקא עליך, אבל כאשר לפתע רק אני מואשם ברמה ירודה, אני תמיד אזדעק.
או שכולם באותה רמה, או שהרמה הכי ירודה איננה שלי.
לא אסבול השמצות חסרות ביסוס.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 07-09-2010, 06:36
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "אנשי ימין בראשות ח"כ בן ארי התפרצו על שחקני הקאמרי באמצע ההצגה"

במחשבה שנייה, יש כאן בעיה אחרת והיא כאשר השמאל עושה בדרך כלל דבר כזה על בסיס שבועי ויותר גרוע כמו הפגנה אלימה, שזורקים חומצה על חיילים ושוטרים לדוגמא בבלעין על בסיס קבוע, התקשורת לא תעשה מזה עניין גדול, אבל כאשר מחזירים לשמאל מהימין עם דבר דומה בלי אלימות בכלל כמו במקרה הזה באים אנשי שמאל ומציגים את זה באופן לא תרבותי וכו...

עכשיו מי כאן לא הוגן הימין או השמאל? אני אשאיר לכם לענות על השאלה הזאת, למרות שהתשובה ידועה כבר.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 07-09-2010, 10:19
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
טמבלים - הייתי חושד שמישהו משלם להם (משמאל)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "אנשי ימין בראשות ח"כ בן ארי התפרצו על שחקני הקאמרי באמצע ההצגה"

אבל לצערי אני יודע שהליצנים האלה אמיתיים. לחלוטין משחקים לידיים של השמאל הקיצוני, שדווקא קשר לרגלו אבן לא קטנה עם כל עניין ההחרמה המסויימת הזאת. אני בהחלט יכול להבין, וגם תומך, בניצולי שואה שיפוצצו קונצרט של הבולשביק בארנבויים, אבל "פיצוץ" מופע תרבות זו פעולה שצריכה להחשב לנשק יום הדין, ובעיקר מפני שברוב רובה של דעת הקהל היא נחשבת למעשה ברברי - כמעט כמו ירי בפארמדיק (גם אם "אנשי התרבות" הישראליים, כמו גם האמבולנסים הערביים, נוטים בעצמם לבעוט באותם ערכי מוסר שמראש יצרו להם הגנה).

בעוד שהפיאסקו של "אם תרצו" והתורמים לבן גוריון היה אקט של יהירות שובבה, כאן זה לחלוטין אמוציונליות מעורבת בבריונות. אלה אנשים שיצמאו על מה לזעוק גם אם מחר בבוקר בדרך פלא כל העולם יתיישר לפי מה שהם מאמינים בו.

בזיהום המוסרי שמחולל השמאל הקיצוני הטיפול צריך להיות מדוד יותר, ולא בשיטת חיסול חולים רק בגלל חשד לזיהום. הכוון צריך להיות יותר איתור מיזמי תרבות הקשורים באופן מובהק בכנופיית המחרימים, רצוי גם מבחינת כבלים עבים של קריירה והשקעה כספית, ולבצע בהם סיכול ממוקד בצורה של פעילות למניעת קיומם, וע"י כך אבדן הכנסות. כל גיל ססובר וכל איזה מחזאי ליגה ב' צריכים בסוף להרים הפקות, שצריכות "לבסוף" גם לשלוף מזומנים מהכיסים של מסורתיים מפתח תקווה, "כיפה לייט" מרחובות ודתיים מצפת. הם צריכים גם כספים של עוד שורה ארוכה של ישראלים, שאם יוארו עיניהם, לא ירצו לשים כסף לאנשים אלה. ומאחר ושוק התרבות/בידור בישראל ממילא מאוד מאוד "צר רווחים" "סיכול ממוקד" כזה יהיה אכזרי מאוד כלפי המעורבים.

כאשר דודו טופז, בשפל הקריירה (האחרון) שלו יצא באיזה מופע בידור, מבקר של אחד העיתונים קטל את ההופעה שלו באחד הפיילוטים, מה שהוביל להתפרצות הכתובה המפורסמת של טופז, שבה טען ש"המבקר מת להיות אשכנזי" וכל מיני הבלים דומים. זה חיסל לחלוטין את כל המיזם של טופז. ההמשך ידוע. אני ממליץ לעמיתיו של בן ארי ללמוד משהו מפרשה זו, ואחרות, לגבי כמה קל לפגוע ב"אומנים" הללו באופן חוקי, תקין ושקט. מן הרגע שבו השמאל הקיצוני החל לשלוח את נעריו חסרי הבינה המציאותית להסתער על ישראל, עם לא יותר מאשר מפתחות מנייר עיתון הארץ על הצוואר, הוא חשף אותם לחלוטין. אלה לא אילן פפה שיכולים לעבוד בבריטניה: הם צריכים את הכסף שלנו.

אין צורך לחפש את כולם: יש לאתר 4-5 פרוייקטים כאלה, שנקודתית גם חשופים מאוד מבחינת הכנסות, או קהל היעד (ילדים, דתיים, "עם ישראל שלא גר בין הירקון להבימה"), ולארגן נגדם פעולות שיפחיתו מאוד את היכולת שלהם להמכר לקהל. את זה עושים מול ועדי עובדים, קניונים, ועדת תרבות של יישוב קהילתי ומול הקהל עצמו. אי אפשר לעשות את זה לרבי מכר, אבל אפשר לעשות את זה ל"לחם" הרגיל שכל אדם בתחום חייב כדי לחיות בעשור שבין רב מכר לרב מכר.

ואז, אחרי שכמה וכמה כאלה ידשדשו בביצה של כשלון והפסדים - אחרי שבנערים השובבים שטבלו בפוליטיקה תדבק תווית של "בגללו הפסדנו" - יהיה אפקט אמיתי של "תג מחיר" למי שרוצה לשחות בזרזיף של השמאל הקיצוני.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 07-09-2010 בשעה 10:23.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:51

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר