לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2004, 14:44
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
או שאתה דפוק בראש או שאתה פריק מפגר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shute שמתחילה ב "נגד ערסים"

בכל מקרה אני לא מבין מה יש לך נגד ערסים ומה הם עשו לך.
בטח אתה פריק הומו שכל היום שומע מטאל ואוכל עם החברים שלך בונזו וחלב ולוקח סמים ואז בגלל זה אתה שונא ערסים למה? ככה סתם אז לך לנתניה או לבת ים או לאולגה או למקום בסגנון ושים עליך שלט "אני שונא ערסים הלוואי והם ימותו" רק שההבדל בינך לבין ברוס וויליס שהוא על דבר דומה קיבל 20 מיליון דולר ואתה פשוט מאוד תמות.

ערסים הם אנשים טובים וכל עוד אתה לא פוגע בהם או שאתה לא פריק מטומטם אז הם לא ידברו איתך ולא יעשו לך שום דבר.

אז אני מציע לך ללכת לשבת בשקט בחדר שלך ולהסתכל על כל הצלבים והפוסטרים של הלהקות שלך ולשכוח מכל זה.

אהה ועוד משהו אני לא יודע אם אתה פאג או לא אבל אתה לא שפוי בכל מקרה זה בטוח.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-11-2004, 15:55
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
אני מקלל? ראית כמה קללות יש אצלך??
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Arthur שמתחילה ב "באמא שלי איזה פורום של מתרוממים!!!"

ותשמע כל מה שאמרתי זה מה שאנשים פריקים סיפרו לי שהם עושים ואני אצטט:"מרוב שאנחנו דפוקים ומשעמם לנו בחיים אז סתם אנחנו חורטים על היידים או שותים בונזו עם חלב או משתכרים עד שמקיאים אבל בגלל שאין לנו כסף אנחנו קונים וודקה זולה ושותים עד שכולם מקיאים ואז נרדמים ברחוב או משהו תלוי איפה שותים"
אהה ויש לי גם חברים ערסים וגם פריקים אז אל תזיין לי במוח.

ולא מפריע לי מוזיקה שאנשים שומעים כי אני גם שומע סיסטם אוף אדאון אבל גם יש לי כמה דיכאון אז מה אני פריק? ערס? לא אני סתם בן אדם רגיל.

ותיהיה בריא ותלמד להפסיק לקלל אני הגבתי לפותח האשכול שהוא כנראה אדם בעייתי מאוד כי הוא רוצה סתם ככה לעבור על החוק ולפגוע באנשים מסויימים רק על פי סטיגמה.

ישן 08-11-2004, 17:35
צלמית המשתמש של jointelmen
  jointelmen jointelmen אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 07.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל jointelmen
אין גיבורים....

גם הגיבורים הכי גדולים נפלו....
חוצמזה שאם אתה חושב באמת להקים פורום או אתר שיעזרו לך להרביץ לערסים אז אתה לא מבין כלום בחיים שלך יאשכנזנזון! חחחחחחחחח תאמת זה נראה לי האשכול הכי מצחיק שקראתי!! חוץ מהפריק ההוא ששם תתמונה שלו וכולם יורדים עליו... הקיצר נגיד אבל רק נגיד שהבאתה מכות לערס סבבה היה לו סכין לא אולר סכין ובאתה אליו עם מכל עם חברים וקברתה לו תראש ברצפה סבבה כל עוד לא הרגתה אותו הוא יגיע אלייך והוא יגרום לך נזק בילתי הפיך למה אלה אין להם אלוהים ואני לא מדבר על איזה טמבל שחושב שהוא ערס אני מדבר על ערס ערס אם לזה התכוונתה! הוא פשוט ישלח אותך ישששששר למיון ואז אם יהיה לך מזל אז ישלחו אותך לבית לוינשטין ברעננה איפה שכל הפראומטים והצמחים.... אז תחשוב שוב לפני שאתה פותח תפה שך יטמבל!
ישן 08-11-2004, 18:32
  sirpadon sirpadon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי jointelmen שמתחילה ב "אין גיבורים...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jointelmen
גם הגיבורים הכי גדולים נפלו....
חוצמזה שאם אתה חושב באמת להקים פורום או אתר שיעזרו לך להרביץ לערסים אז אתה לא מבין כלום בחיים שלך יאשכנזנזון! חחחחחחחחח תאמת זה נראה לי האשכול הכי מצחיק שקראתי!! חוץ מהפריק ההוא ששם תתמונה שלו וכולם יורדים עליו... הקיצר נגיד אבל רק נגיד שהבאתה מכות לערס סבבה היה לו סכין לא אולר סכין ובאתה אליו עם מכל עם חברים וקברתה לו תראש ברצפה סבבה כל עוד לא הרגתה אותו הוא יגיע אלייך והוא יגרום לך נזק בילתי הפיך למה אלה אין להם אלוהים ואני לא מדבר על איזה טמבל שחושב שהוא ערס אני מדבר על ערס ערס אם לזה התכוונתה! הוא פשוט ישלח אותך ישששששר למיון ואז אם יהיה לך מזל אז ישלחו אותך לבית לוינשטין ברעננה איפה שכל הפראומטים
והצמחים.... אז תחשוב שוב לפני שאתה פותח תפה שך יטמבל!

?אין לי מה להגיד לך , חוץ מלשאול אם אותך ראיתי אתמול במושב האחורי של ניידת המשטרה בבת ים

ישן 08-11-2004, 20:58
צלמית המשתמש של samurai
  משתמש זכר samurai samurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל samurai
כן, כבר שעה אני מנסה להסביר לך!!
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי shute שמתחילה ב "מה זאת בדיוק אומרת ? כאילו..."

יש בפרש פורום מיוחד, פורום גזענות, הוא נקרא פורום "משוב". שם מדברים על כל הנושאים של שונאים אנשים, ושם בעיקר מתאספים כל האנשים ששונאים ערסים.
אתה אפילו לא צריך להקים אתר ופורום, יש לך כבר אחד כזה מוכן, היית מאמין, מישהו חשב על זה לפניך. פנית לפורום הלא נכון, בגלל זה כולם עלו עלייך, אני מנסה להסביר לך אבל אתה עדין לא מבין!
מקווה שהבנת הפעם.
תדע, אפילו כל המנהלים בפורום משוב הם יעזרו לך, וכל אלה שיש להם שם צלש, הם גם שונאי ערסים, יש שם כבר קבוצה ענקית, הם יותר מ 80 איש.
כל מנהל בפרש מצולש שם, תחשוב כמה מנהלים יש, תראה כמה שונאי ערסים יש לך!
היום זה יום המזל שלך, ב'אמא'שך...

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

ישן 08-11-2004, 21:55
צלמית המשתמש של djDimaX
  djDimaX djDimaX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.04
............

אין דבר כזה פריק.
זה פשוט כינוי למישהו ששומע מאל או רוק כבד שהומצא ע"י ערסים.
אני לא הולך פה לקלל או משהו כזה אבל שתדעו, כל מה שהוא אמר פה זה נכון 100%!!!!!!
הם יבינו ק במכות והם לא ילכו מכות לבד לאאאא, לאאאא כל היום ידחפו עם החזה ויביאו סטירות(חחח - הומואים) אם רק הם היו הולכים מכות אחד על אחד!! וואי וויא היינו בבית הספר מכסחים אותם... חחחח
אבל הם לא אז צריך להביא איתך גם גב! אבל יש להם גם אחים(לרוב איזה 6-8 אחים +X אחיות). בקיץ-קץ, אין מה לעשות צריך להרביץ להם בחבורות.. ככה לדוגמא היה אצלי בבית הספר
אבל נפתרנו מהם.. חח אצלנו יש את המדעיות ששם יש לרוב דוברי רוסית + עוד כמה שהגיעו מהשכונה שהמחנכת שלהם המליצה עליהם למדעית למרות שהם לא מתאימים בגרוש...
ויש את הלא-מדעיות(אצלנו קוראים להם "כיתת מחשבים" כי יש להם 7 שעות משחקים בחדש מחשבים בשבוע... משחקים MARIO ועוד הם בכיתה ט'.. לא מבינים כלום במחשבים הדפוקים הללו... חחח
בקיץ קץ אצלנו ה"פריקים" הם חזקים ואצלהם הם דיי חלשים לרוב חוץ מאיזה ג'מוס אחד בשם דוד...
אז הרבצנו להם והם הפסיקו להציק.. אבל עד שתפסנו אומץ.. עברה כל כיתה ז'..
טוב זה מה שהיה לי לומר...

ישן 09-11-2004, 12:57
  Niro1985 Niro1985 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
עצה כללית ל"מחתרת לוחמי הערסים"{מ.ל.ה}...
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי Kwain שמתחילה ב "אני בפנים !"

אני מציע לכם שלפני שאתם מתחילים ללכת ביום שישי בערב ומחפשים להביא מכות לערסים,קודם תתגיסו לצבא,למובחרים מבינכם תעברו קורס לוט"ר{לוחמה בטרור}ואחרי זה תפתחו את המחתרת שלכם...

וחוץ מזה אני לא מבין מה אתם מתרגשים כל כך מערסים?
כשאני מסתובב עם ידידים וידידות שלי ואנחנו רואים ערסים אז אנחנו מתעלמים,אם הם מקללים אז אנחנו מתעלמים{מה זה קללה?כלום...זה רק מראה את הרמה הנמוכה של הערס},אם זה כבר מגיע למצב של מכות{לא שזה קרה לי מתישהוא בזמן האחרון באופן רציני}אז ברור שאנחנו מגינים על עצמנו-אבל בדר"כ אף פעם זה לא קורה,ערסים הם אנשים מסכנים שמחנכים אותם מאז שהם קטנים להיות "גברים" והכבוד זה הדבר הכי חשוב להם בעולם{כמו ערבים}והם גם כל החיים שלהם בקבוצות רק בנים{בלי בנות או שבמקרה קיצוני יש איזה 2\3 פרחות...}...

הקיצר כל ה"ערסים" ה"גברים" האלה כשיגדלו בטח הם יהיו מובטלים ומסכנים שיחיו באיזה שכונת עוני עם חובות בבנק...

ומנגד כל ה"אשכנזים" "צפונבונים"\"לבנבנים" יהיו מנהלי עבודה ויחיו בוילות מפוארות בערים הכי יוקרתיות בארץ...

אין מה לעשות,ככה זה עובד.
ישן 09-11-2004, 19:21
  chara chara אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
:\

ואז אחרי שהאשכנזי יבסס את עצמו באחד הערים היוקרתיות בארץ יבוא ערס כושל ויפרוץ לו לבית ואם הוא יתעורר כשהוא בלילה נמצא אצלו האשכנזי ימות. ערסים מספקים בידור נרחב לכל האנשים הנורמלים בעוברם ורואים אותם כי תודו - אין יותר מבדר מלראות אידיוט הולך בשיא הפוזה עם מאתיים צמידים (מוזהבים!) מזיז תיידים שלו כמו שימפנזה מסוממת. אז תתנחמו בזה שאתם הנורמליים שאתם אלה שיכולים לעבור ברחוב ואפחד לא יחשוב שומדבר רע עליכם וה"כבוד" שהערסים משיגים לעצמם בהולכם בחבורות ענק שעונות לכל שריקה ממש כמו כלבים שישר שולפים את האולרים שלהם זה ממש לא כבוד ובסופו של דבר האדם שבאמת באמת יותר מרוצה מעצמו הוא בטוח לא ערס. אני פריק אשכנזי עם שיער ארוך ואני גאה.

ישן 09-11-2004, 23:00
  טמיסלב טמיסלב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.04
בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "ונקרא לארגון "החזית העממית"? :)"

בואנה גבר מה עובר עליייך?
כמו איזה ילד בגן .. " מי בא איתי לפוצץ ערסים.. " דייייי תפוצץ אחד יבואו עוד תפוצץ 100 יבואו עוד אתה לא מבין אי אפשר לעצור את זה זה כמו נגיד שיש פריקים, ערסים, מזרחיים, אשכנזים ,צופיפניקים..
מה זה השטויות האלה? כל אחד שישתייך לאיפה שבא לו לאיפה שהוא רוצה ..
למה כמו איזה שני אידיוטים לעשות מעצמכם צחוק .... דייי אחים שלי.. מספיק עם כל החרא שאתה
שופכים פה...
חבל לכם על המאמץ.. לא ערס אחד לא שתיים. תן להם שיחיו איך שבא להם אל תתקרב אליםה הם לא יתקבו אלייך .. מה הם עשו לך רע ? סבבה אל תדאג עוד יבוא המניאק שהוא קורא לו חבר שלו .. ובאמצע קרב רחוב שלהם .. הוא יזרוק אותה איך הצל אומר "הגב תפס זנב אותו עזב ...." הוא יקבל על החרא שהוא עשה לך פי שתיים ...
אתה תהיה אתה .. בלי שטויות בלי פוזות מיותרות...
תהיה בן אדם !
כי אל תשכח כולנו עם אחד למען מטרה אחת !
לזיין תערבים!!!
חחחח סתם סתם ... אין לי בעיה עם ערבים רק עם אלו שעושים וחושים על פיגועים וזה.. ...
יאללה אנשים ביי לכם !
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:51

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר