לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-09-2010, 05:25
  Abibu Abibu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
בעיה בהתחברות לרשת אלחוטית לאחר פירמוט

שלום רב,
לאחרונה פירמטתי את המחשב הנייד, ובין התקנת כל הדרייברים רציתי להתקין את הדרייבר לרשת האלחוטית של ביתי, בה אני גולש כבר שנים.
השתמשתי בתוכנה EVEREST, שם רשום כי כרטיס הרשת שלי הוא מסוג Broadcom 440x 10/100 Integrated Controller. הורדתי את הדרייבר ואכן האינטרנט הקווי עובד, אך לא הופיע לי שום אייקון של אינטרנט אלחוטי. התקשרתי לתמיכה הטכנית של אורנג' - ספקי האינטרנט שלי, שם מסרו לי כי כנראה אותו כרטיס רשת הוא כרטיס קווי ולא אלחוטי. בדקתי בתוך ה"Device Manager", שם יש לי את הכרטיס רשת הקווי, אך יש לי עוד נתון שנקרא "Network Controller", שמופיע בסימן שאלה צהוב יחד עם סימן קריאה. הטכנאית מסרה לי שלדעתה זהו מתאם הרשת האלחוטי אך המחשב לא מזהה אותו מסיבה מסויימת. לאחר מכן שמתי לב שבתוכנת הEVEREST מופיע לי אותו "Network Controller" ובסוגריים רשום "NODB".
לסיכום, כרגע יש לי אינטרנט קווי בלבד אך האלחוטי אינו פועל - למרות שפעל שנים (יש לי את המחשב שלוש שנים בערך). העניין הוא שמאוד חשוב לי שהאינטרנט האלחוטי יעבוד כי אני נוסע הרבה עם המחשב לחו"ל ועובד איתו רק עם אינטרנט אלחוטי שם...
צילמתי את נתוני המחשב שלי מהEVEREST אם צריך:
http://www.siz.co.il/my.php?i=jm2m0nyyz0ig.jpg
אודה מראש לעזרה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:22

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר