לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-09-2010, 20:12
  gad12 gad12 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.03
לא נראה לי שאף אחד הבין אותי פה,
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "לגבי הדבר הראשון ששאלת"

קורס קמ"מ (קורס מש"קי מודיעין,קורס שאני אמור לצאת אליו בדצמ') הוא "קורס דמה" (כפי שהמפקד שלי,קמ"ן גדודי לשעבר בחרוב,קורא לו) שנועד בשביל שתהיה הסמכה פיקודית לחיילים ש"נפלו" (מסיבות כאלו ואחרות) מקרבי אך עדיין נשאר להם הפרופיל והם עדיין יכולים לעשות קורס להב...
הסיבה שרוצים לעשות קק"צ להב במסלול של קמ"נים גדודיים היא בשביל שהם יהיו בכושר הקרבי הטוב ביותר בשביל לרוץ עם המג"ד שלהם... (ככה אמרה לי המפקדת שלי לשעבר,שהייתה בעברה הקמ"נית הגדודית של גדוד דרקון בתותחנים)
מה שאני רוצה לדעת הוא:
א.אילו שבועות עושים בלהב?
ב.מה אורך קק"צ להב?
ג.מהי רמת הכושר הנדרשת? (גם בשביל מי שלא בא ישר מ"היחידה" שלו)
אשמח אם תענו לי בהקדם האפשרי...

גד...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-09-2010, 09:02
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי gad12 שמתחילה ב "לא נראה לי שאף אחד הבין אותי פה,"

כואב שגם ברמות האלה מנפיצים...ועוד כאלה בלבולי מוח...

הסיבה שקמ"נים עושים "להב" היא מכיוון שכקציני מטה דרושה להם ההבנה של מרחב הלחימה והממשקים הגדודיים, הם חייבים להכיר את הקרב הגדודי ואת הנפשות הפועלות בו, הם צריכים יכולת התמצאות במרחב, ניתוח שטח והבנת ההשלכות שלו וכו' וכו' וכו'.

"להב", כמו כל קורס אחר, הוא רף, מעין גושפנקא לתפקידים מסוימים שדורשים הכשרות מסוימות ותו לא.

אם אתה חושב ש"להב" יקנה לך את היכולת לרוץ אחרי המג"ד שלך (שגם היא מדשדשת אי שם בתחתית דרישות התפקיד של הקמ"ן הגדודי) אתה טועה מאוד...

אגב, תשאל את המפקדת שלך אם היא עשתה "להב" שהיא מנפיצה בגזרתה ככה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 11-09-2010, 21:16
  gad12 gad12 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אני לא מכיר אף קמ"ן רגיל שעשה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
אני לא מכיר אף קמ"ן רגיל שעשה מעוז. זה סתם בזבוז הקצאה לקורס ארוך יותר...
אני כן מכיר כמה קמ"נים גדודיים שמסיבות בריאותיות לא יכלו לעשות להב, ואפשרו להם לעשות מעוז, אבל להבנתי הפסיקו עם זה, ועכשיו כל מי שמיועד להיות קמ"ן גדודי חייב לעשות להב.

אצלי כל הקמ"נים באגף עשו מעוז... אחד מהם אמר לי שרק לאחרונה החלו לעשו קמ"נים נחשון...
אצלנו הקמ"ן הנדסה (מאגף ההנדסה) עשה קמ"נים גדודיים (הוא החל בכלל בתור לוחם בח"יר והמשיך בתור מ"כ באיזה בא"פ),אבל חוץ ממנו-אף אחד מהקמ"נים אצלי בבסיס עשו להב...

סתם שאלה,המסלול שעושים קמ"נים גדודיים מבה"ד 1 דרך השלמה החיילית הוא כמו שהראו בסדרה "בה"ד 1" או שהם שכחו בדרך לעדכן אותנו שמ-להב הם עברו לגפן?
ישן 17-09-2010, 13:59
  222222 222222 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.06
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי gad12 שמתחילה ב "[QUOTE=benny.zhit]אני לא מכיר..."

"אצלי כל הקמ"נים באגף עשו מעוז... אחד מהם אמר לי שרק לאחרונה החלו לעשו קמ"נים נחשון...
אצלנו הקמ"ן הנדסה (מאגף ההנדסה) עשה קמ"נים גדודיים (הוא החל בכלל בתור לוחם בח"יר והמשיך בתור מ"כ באיזה בא"פ),אבל חוץ ממנו-אף אחד מהקמ"נים אצלי בבסיס עשו להב..."

בנוגע לעניין של רק לאחרונה התחילו לעשות נחשון זה לא נכון בעליל.
מה שכן, בוגרי מגמת מעוז (שברוב המקרים מגיעים להיות קמ"נים בדרגי החטיבה-אוגדה-פיקוד) יכולים להגיע להיות קמ"נים גדודיים (על אף שהעדיפות היא בדר"כ מן הסתם למי שסיים השלמת קמ"נים גדודיים).

אגב, הקמ"ן הנדסה שלכם (שלפי התיאור שנתת כאן, אני גם מכיר אותו במקרה) עושה כרגע תפקיד שהוא לא כ"כ אופייני לקמ"נים גדודיים, אז אל תיקח את זה כסימן מעיד לתפקידי קמ"נים גדודיים.
ישן 23-09-2010, 22:34
  gad12 gad12 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי 222222 שמתחילה ב ""אצלי כל הקמ"נים באגף עשו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי 222222
"אצלי כל הקמ"נים באגף עשו מעוז... אחד מהם אמר לי שרק לאחרונה החלו לעשו קמ"נים נחשון...
אצלנו הקמ"ן הנדסה (מאגף ההנדסה) עשה קמ"נים גדודיים (הוא החל בכלל בתור לוחם בח"יר והמשיך בתור מ"כ באיזה בא"פ),אבל חוץ ממנו-אף אחד מהקמ"נים אצלי בבסיס עשו להב..."

בנוגע לעניין של רק לאחרונה התחילו לעשות נחשון זה לא נכון בעליל.
מה שכן, בוגרי מגמת מעוז (שברוב המקרים מגיעים להיות קמ"נים בדרגי החטיבה-אוגדה-פיקוד) יכולים להגיע להיות קמ"נים גדודיים (על אף שהעדיפות היא בדר"כ מן הסתם למי שסיים השלמת קמ"נים גדודיים).

אגב, הקמ"ן הנדסה שלכם (שלפי התיאור שנתת כאן, אני גם מכיר אותו במקרה) עושה כרגע תפקיד שהוא לא כ"כ אופייני לקמ"נים גדודיים, אז אל תיקח את זה כסימן מעיד לתפקידי קמ"נים גדודיים.

אני כבר ציינתי שמי שעשה קמ"נים רגילים יכול לעשות גם קמ"ן גדודי,
את זה אמר לי אחד מהקצינים שרק לאחרונה סיים מעוז פלוס השלמת קמ"נים רגילים
ואמר לי בנוסף שרק לאחרונה החלו כל הקמ"נים הרגילים לעשות מעוז...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:16

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר