לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-09-2010, 21:23
  משתמשת נקבה ellianora ellianora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.09.10
חדשה ומוכנה לתרום

שלום שלום, הגעגעתי לאווריה ולחברה שיש בפורומים. יצאתי מהרבה פורומים שונים כי הם לא היו הולמים מספיק והאכולוסיה לא אנטלגנטית מספיק. אני מקווה שהפורום הזה יספק לי את מה שאני מחפשת

ולמה החלטתי לכתוב דווקא בפורום בעלי חיים?
במשך כל חיי אני מתעסקת בבעלי חיים, בינהם בעיקר כלבים וחתולים. לפני בערך חצי שנה למאגר נוספו סוסים. ובקרוב תגיע אלי איגואנה. חוף מזה נפגשתי עם המוני חיות בארץ וחקרתי הרבה מינים של בעלי חיים מלבד אלה שכבר יש לי.
אני אשמח לתרום לפורום, דבר ראשון. והסיבה האמיתי שהתחברתי היא משום שראיתי כמה וכמה דפים שעוסקים בזיקיות. כן, החיות המגניבות האלה שמשנות צבעים, וזה חמוד וכולם רוצים אותה הביתה ולגדל בצנצנת- ואני חושבת שיהיה לי הרבה מה להגיד בנושאים כאלה ודומים להם (בדיוק היום מצאתי זיקית קטנה ואבודה שבקעה מהביצה גדלה קצת ורצה לחפש לה נחלה. המקום שבו היא חיפשה נחלה- איזור תעשיה, מחשיד קצת. ולכן לקחתי אותה והעברתי אותה לחורשה שקטה, לא רחוקה בהמון מאיזור התעשיה. לאן ששיחררתי עוד זיקיות שונות ששכנים מצאו בגינה או ילדים שיחקו בשכונה. ונתתי לה עץ שלם להקים אימפריה) וזה רק חלק מהדברים שאני עושה בחיי היומיום.
ונסיים את הפתחיה הארוכה הזאת.
אני מאחלת לי ולכם שיחה נעימה ודיון בפורום שהנושא שלו חשוב לי ולכם.
תוה וערב נעים.
אלינה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:34

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר