לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-09-2010, 14:15
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
המלצות לרכב יד שניה

התחלתי לראות רכבים יד שניה, יש לי כמה אופציות שמתאימות לי.
האוטו ישמש אותי בעיקר לנסיעה בין עירונית (כ-60 קילומטר ביום).
מה שקובע זה בעיקר המנוע (צריכה מנוע חזק, לפחות 100 כ"ס), צריכת דלק טובה, והמחיר (שגם הוא עלה כבר מעל מה שתכננתי, אבל זה שווה את זה )

השבוע ראיתי שני רכבים שאהבתי, באותו מחיר.
הראשון- סקודה פביה (ידנית), שנת 2005, מנוע 1.4 100 כ"ס, 16V
120 אלף קילומטר. הרכב במצב מעולה, שמור וכולי וכולי.
במקרה, ובלי כוונה, יצא לי לראות גם פולסווגן גולף (אוטו'), שנת 2001, מנוע 2.0 (115 כ"ס אם אני זוכרת נכון). קילומטר נמוך (היו שניים. אחד 120 אלף, השני 170). גם הוא שמור יחסית לרכב מהשנה הזאת.

שאר האופציות היו סיאט איביזה (משום מה ממש זולה בשנתונים ישנים, ויותר מדי יקרה בשנתונים נורמלים, שזה מוזר) ופולסווגן פולו (שזה סוג של ללכת על בטוח, אבל לא מצאתי אחד ספציפי למכירה שמתאים לי, עדיין, ואני לא יודעת אם להמשיך לחפש או ללכת על משו אחר).

הפאביה- טובה, אני יודעת שהיא מספיק טובה לצרכים שלי וחסכונית בדלק. היא תחזיק עוד הרבה כי היא שנתון יחסית חדש.
הגולף הוא כבר רכב רציני, מנוע תענוג, וזה "גולף" אז אין הרבה מה להוסיף. למרות זאת, שנתון 2001 נשמע לי קצת "מיושן" ואני מפחדת ליפול עם זה. אני יודעת שהאוטו יחזיק עוד כמה שנים טובות, אבל בכל זאת מפחיד אותי ללכת על משו כל כך ישן. חוץ מזה, צריכת הדלק שלו תהיה יותר גדולה, ואני לא ממש יודעת להעריך בכמה ולכן לא יודעת אם זה משמעותי.

בינתיים ההמלצות מסביב דיי מפרגנות לפביה, אבל עוד עצות מאוד יעזרו לי

נערך לאחרונה ע"י shai.shai בתאריך 10-09-2010 בשעה 14:25.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-09-2010, 01:37
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "המלצות לרכב יד שניה"

הפביה נותנת יותר תמורה לכסף ביחס לגולף ויותר זולה לתחזוקה. השאלה היא למה דווקא שני הרכבים האלה, ולא רכב אחר?

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 12-09-2010, 10:43
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "לא ספציפית שני אלה, פשוט..."

אם את מדברת על פאביה 2005, תוכלי לרכוש קורולות, מזדה 3 (שהמוסכניק שלי התלונן שמזדה 3 לא נותנת לו עבודה), סוזוקי בלנו - למעשה כל אחת מהיפניות תהיה ריאלית. אם את מוכנה לקחת אוטו קצת יותר קטן, יש מגוון אדיר של מכוניות קטנות מעולות.
בסופו של דבר, אני משער שאת לא חיה על משכורת עתק, ועיקר ההוצאה שלך תהיה על תחזוקה ודלק. משמע, עדיף לרכוש רכב חסכוני בדלק ושעלות החלפים שלו היא נמוכה, ופולקסוואגן ממש לא בנישה הזו. פאביה - כן, כמעט כל היפניות גם כן (הקורולה יותר יקרה בחלפים אבל כמעט לא מתקלקלת).

אישית - במקומך, הייתי לוקח את התקציב שיש לי, מוריד מזה את עלות המיסים והביטוח לשנה הראשונה, ועוד כמה אלפים לטיפולים אפשריים. עדיף לקחת רכב משנתון קצת ישן יותר, אבל להשקיע בתחזוקה שלו מאשר לקנות רכב יותר חדש ולהיות על הקשקש מבחינת הוצאות נוספות.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 11-09-2010, 15:48
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "ג'טה זה אחלה אוטו בכל שנתון..."

תרשי לי לתקן אותך בנקודה אחת, שהרבה טועים בה. נכון כמה שהרכב יותר חדש יש יותר חלפים זמינים, אבל המחשב יותר מתקדם או המחשבים יותר מתקדמים ותקלות מחשב עולות הרבה מאוד כסף ואני עוד לא מדבר על להחליף מחשב ברכב אחד או יותר. (תלוי בסוג הרכב)
יותר מזה לא כל מוסך יכול לטפל בתקלות של מחשב, בגלל שהמחשב שמטפל במחשבים של הרכבים, עולה הרבה מאוד כסף ובדרך כלל זמין אצל מוסך, שנותן שירות דרך היבואן לארץ.
יש מוסכים, שעוקפים חלקים אלקטרונים, בגלל שאין לבעלי הרכב כסף לתקן את הבעיה של המחשב ואת כבר מבינה איזה שינוי נגרם לרכב עקב זה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 12-09-2010, 23:11
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "את טועה, כי ביצועים של אוטו..."

כמובן. אבל פאביה קלה מאוד יחסית למנוע שיש עליה

ופולו באותו שנתון עולה כפול....

עברתי בדרך היום במוסך שלי (מוסך מורשה של פולסווגן, בצמוד למוסך מורשה של סקודה ועם אותם הבעלים בערך). כל המשפחה מטפלים באוטו אצלו כבר שניייייים.
שאלתי אותו על זה, והוא ענה בשיא האדישות שפולו ופאביה זה בדיוק (אבל בדיוק בדיוק. כולל הכל) אותו רכב, ושההפרשים במחירון הם אך ורק בגלל השם.
"בגלל השם" אני לא אשים עוד 15 אלף שקל (מה גם שלא מצאתי פולו עם אותו מנוע למכירה בשנתונים שאני מחפשת... וזה רק אומר שהוא כנראה מספיק טוב כדי שלא ימכרו אותו)

נערך לאחרונה ע"י shai.shai בתאריך 12-09-2010 בשעה 23:22.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:14

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר