לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-09-2010, 01:40
  op9090 op9090 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Roy35 שמתחילה ב "[QUOTE=op9090]זה לא היה ספר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Roy35
איך הגעתם למצב שאתם בכלל לומדים תנ"ך כשאין לכם אפילו מזוזה אחת בקיבוץ?
זה מקצוע חובה לבגרות

אני אישית חושב שתנ"ך זה מקצוע חשוב, גם אם אתה לא אדם מאמין בסופו של דבר זו
ההסטוריה של העם היהודי והמורשת שלנו (אחרת אין לנו מה לעשות כאן כי בלי התנ"ך אנחנו לא עם)
אני לא ראיתי שום הבדל בין שיעור ספרות או היסטוריה לשיעור תנך.
ולמה בלי תנך אנחנו לא עם ?, זה כולה ספר, והספר הזה נכתב הרבה אחרי שהעם התאחד.
אתה יודע מה קרה לאותו עם ישראלי ולמה אנחנו נקראים יהודים כיום נכון ? ( את זה למדתי בשיעורי היסטוריה )
, ספר מאוד חשוב ואיך הגעת למצב שאתה זורק ספר על הריצפה?
מה זה משנה מה כתוב בו זה לא המיינקאמפף ואין שום סיבה לזרוק אותו על הרצפה.
ונגיד שהגיע סוף שנת הלימודים, את הספר אני לא צריך להחזיר לספריה, אף אחד לא רוצה את הספר חזרה כי יש בו גם את הברית החדשה
היתה מרגיש יותר טוב אם היתי זורק אותו לפח ?, מה זה שמשנה לך אם הוא במיץ של הזבל או בעפר על האדמה ?

זה כולה חפץ, לא קדוש ולא אלוהי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-09-2010, 23:27
  ספייקר ספייקר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.10
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי Shai שמתחילה ב "למה?"

אני אגיד לך למה, כי לא יכול להיות שישב האימאם בראיון בסי.אנ.אנ ויגיד:
1. לא תאפשרו לנו לבנות את המסגד זה יפגע בביטחון הלאומי של ארה"ב.
2. אם הייתי יודע מראש איזב סבל תגרום בניית המסגד במקום הזה הייתי מחפש מקום אחר.

ראשית איומים על הביטחון הלאומי של ארה"ב הם דבר בלתי מתקבל על הדעת לחלוטין, נקודה.
שנית, האימאם עוד לא התחיל לבנות את המסגד אין לו אפילו את הכסף לזה, דונאלד טרמפ הציע לו 20% יותר מהמחיר שהוא שילם בשביל לקנות ממנו את המגרש, הוא סרב.

המוסלמים בארה"ב ובשאר העולם יכולים לנהל מדיניות של דווקא, בניית מסגד, שרפת דגלים ובובות של ראשי מדינות. בארה"ב הם משתמשים לכך בזכותם החוקית ומשתמשים בחוק כמגן לעשות דווקא. כשמתנהגים כמוהם הם מאיימים במהומת אלוהים ובהתפרצות ספונטנית של טרור מאורגן, הגיע הזמן שמישהו יסביר להם:
1. שיש שני צדדים למטבע הדווקא, והוא מסתתר מאחורי אותה חוקה בדיוק.
2. שאת האיומים שלהם ידחפו עמוק.
הם לא רוצים ? שיתחילו להתנהג כמו בני אדם, ולא כמו חיות.

לדעתי שריפת הקוראן היום, תמנע את המלחמה הגדולה של מחר. זה יעביר להם מסר חד משמעי של תשמעו, אנחנו יכולים להיות יותר משוגעים מכם, אל תתעסקו איתנו.

נערך לאחרונה ע"י ספייקר בתאריך 10-09-2010 בשעה 23:30.
ישן 12-09-2010, 08:29
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
לפי דעתי, כתגובה על הפצצת בנייני התאומים
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי ספייקר שמתחילה ב "אני אגיד לך למה, כי לא יכול..."

ארה"ב הייתה צריכה לפנות את כל המסגדים בעולם מיושביהם ולהשמיד את הבניינים הריקים. כולל את מכה.

הפיגוע היה בגודל של פצצה אטומית. וכשיש מלחמה אטומית, סובלים גם "חפים מפשע". אלו הם חוקי המשחק.

ואם ארה"ב לא תשחק לפי חוקי המשחק, לא יהיה לה מענה אם המחבלים ישתמשו בפצצה אטומית.

בהפצצה על בנייני התאומים השתתפו לא "עשב שוטה" אחד ולא שניים, אלא לכל הפחות כ20 איש. ובטח עוד הרבה יודעי סוד.

שריפת ספר קוראן אחד לא יתקן את העוול, ולא ירתיע את המוסלמים.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 12-09-2010 בשעה 08:34.
ישן 11-09-2010, 01:47
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "מתי זה יפסיק להיות בסדר?..."

בטענה הנוכחית שלך אתה צודק, אבל איפה ההתרסה נגד ביזוי של כל סממן מערבי ובתוכו ישראלי שברוב מדינות האסלאם עשו (שריפת דגלים, בובות של מנהיגים, פוסטרים של צלב קרס עם מגן דוד) , אם היו עושים דבר הכי קטנטן מהצד שני ישר בוכים על גזענות נגד האסלאם במקרה הטוב ובמקרה הגרוע התפרעויות ענק והשתוללות בכל מקום בו יש מוסלמים. הייתי ממש מסכים איתך אם נגיד ה"מוסלמים המתונים והמשכילים" היו יוצאים נגד התופעות הללו, האם פעם יצא לך לראות גינוי אמיתי או הפגנות נגד הקיצוניות המוסלמית מתוך הקהילה המוסלמית? מעניין למה.. ?, פה בתוך המדינה שלנו אתה רואה איך יהודים משמאל מימין מפגינים אחד נגד השני אם הם חושבים שהמעשה לא בסדר(אפשר להתווכח עד כמה זה יכול להגיע במקרים כמו של שלום עכשיו והקרן החדשה.) , מה שאני מנסה להגיד שהאימאם הזה מייצג בתנהלות הזאתי את הצביעות , את הלעשות דווקא, את הלצפצף והייתי שמח לראות דרך אחרת משריפת הספר להראות שיש גבול לכמה שאפשר למתוח את הגבול.

ישן 11-09-2010, 10:55
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "לא אמרתי שלא היו מחבלים..."

גולדשטיין לא הרג את עצמו? הוא נתן את חייו כדי להרוג ערבים, מה ההבדל בינו ובין מחבל מתאבד? בשני המקרים אדם בוחר למות כדי להרוג מי שהוא רואה כאויביו על מנת להביא רווח פוליטי. איפ ההבדל?

תגיד לי משהו, היפנים שכללו את טקטיקת המחבל המתאבד לכדי אמנות עם הקמיקאזי שלהם. זה בגלל שהם מוסלמים? מה לגבי הברזרקרים הנורדים? ועוד פעם, מה עם מצדה?

אז לא רק המוסלמים עושים את זה. רד מהעץ.

באיסלאם זה נפוץ יותר? כרגע. אם תלך אחורה ותסתכל בראיית זמן יותר רחבה, הדת הרצחנית בהיסטוריה היא הנצרות. מסעות הצלב לא היו בדיוק טובים ליהודים. פוגרומים, אנטישמיות, עבדות, הקלאן....

שנאה, גזענות וצלבנות רצחנית אינם נחלתה הבלעדית של האיסלאם. הם אפילו לא הומצאו על ידיה.

התחלת בלדרוש שנקרא כמה סורות. אז תיקנתי אותך. אז עכשו את אומר שזה לא הקוראן אלא האיסלאם. ניחא, נאמר שצדקת, איפה ההצדקה לשרוף את הספר.

שרוף את דגל איראן. שרוף את תמונת אוסאמה או אפילו את תמונת האימאם שרוצה לבנות מסגד על חורבות ה-WTC. תשאיר את הקוראן מחוץ לזה.

ישן 11-09-2010, 11:22
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "גולדשטיין לא הרג את עצמו? הוא..."

אני בספק עד כמה זה נכון, שהנצרות היא הדת הרצחנית ביותר בהיסטוריה - גם לאיסלאם "לא חסר" כאשר בשם האיסלאם עמים יצאו לכיבושים אדירים (שנמשכים גם כיום, רק בהיקפים קטנים יותר), במהלכם נעשו מעשי זוועה ונרצחו המונים, וזאת מבלי להזכיר את הדין האיסלאמי (שגם הוא עדיין עומד על כנו בהמון מדינות, בהן הוא גם נחשב לדין הרשמי במדינה) המתיר את דם האנשים בקלות - לך תדע כמה נשים מתו באיראן או סעודיה על רקע חילול כבוד המשפחה או רק בגלל שהן נאנסו...
אני לא חושב שבתקופה כלשהיא של הנצרות, נשים היו נרצחות ע"י משפחתן כי הן נאנסו.

המצב כיום הוא פשוט ביותר, לא משנה כמה תנסה להציג אותו כמסובך - לא כל המוסלמים הם מחבלים, אבל כל המחבלים מוסלמים. מלבד אחוזים זניחים ביותר, הדבר נכון לחלוטין ועובדה שאין עליה עוררין.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 11-09-2010, 18:03
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "בהווה האיסלם הוא בעיה רצינית מאוד לשלום העולם"

האיסלאם הוא הדת היחידה שיש לה משקל דומיננטי בניהול מדינות? באיזה עולם אתה חי? ההשפעה היהודית לא ניכרת בכל דבר שנעשה פה בארץ? מדוע, למשל, ירושליים היא בירת הנצח שלנו?

אתה יודע בלמעלה מ300 שנות היסטוריה היה רק נשיא אחד בארה"ב שלא היה נוצרי פרוטסטנטי (ג'ון קנדי, קתולי)...

האמת... אנחנו מקבלים מיליארדים כל שנה בתרומות מנוצרים אוונגליסטים, בלי לדעת שסיבת התרומה שלהם ותמיכתם הבלתי מסוייגת בישראל היא כי ע"פ "ההתגלות" (חזון יוחנן) עם ישראל צריך לחזור למולדתו ולהקים את בית המקדש השלישי לפני שיוכל סוף העולם להגיע (ובו אגב כולנו נישאר עלי אדמות ונסבול את דריסת רגלו של האנטיכריסטוס בזמן שאותם "נוצרים אוהבי ישראל" יעלו השמימה)....

אבל העניין הוא שתמיד יש מי שמאיים על שלום העולם... יש בעיה חמורה עם קיצונים מוסלמים היום ויש מלחמת תרבויות רצחנית... עד לפני עשרים שנה זה היה קומוניסטים... לפני משהו כמו 70 שנה זה היה פאשיסטים... יש לנו סינים וצפון קוריאנים עם תרבות שונה וחוסר כבוד מוחלט לחיי אדם שמתקדמים במהירות בזמן שהעולם ה"נאור" (קרי אירופה, ארה"ב וישראל) מדשדש במקום...

חכה עשרים שנה נוספות ועוד תתגעגע לאיסלאם הקיצוני

ישן 12-09-2010, 17:28
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
גם ללא הרשאתך, אני בהחלט מזלזל בדבריך
בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "הבוקר הפסידה ישראל, בהערכה של..."

מה שאותי מעניין באשכול הזה הוא העובדה שאסור להטמין את הראש בחול בשם ה-PC וצריך להכיר בעובדה שהאיסלם בהווה הוא האיום המרכזי לשלום העולם, בוודאי העולם המערבי. אתה עצמך מסכים עם זה, אז מה אתה רוצה? להתווכח עד כמה ישראל וארה"ב מדינות דתיות? אז ככה, לא יודע מה אתה יודע על ארה"ב. בהתחשב בכך שייחסת לה יותר מ-300 שנות קיום כמדינה, יש לי ספיקות בעניין. אני נולדתי בארה"ב וחייתי בישראל עד גיל 30. יש לי משפחה עניפה וותיקה מאוד בארה"ב ואני חי כאן בחמש השנים האחרונות, רובן באיזור שבו מספר הישראלים מועט מאוד. אני מודיע לך חגיגית שהעובדה שבארה"ב יש רוב נוצרי לא מורגשת בכלל מהבחינה החוקית או אפילו הציבורית (מלבד הקישוטים לקריסטמס.. ואם אתה ממש רוצה, אתה יכול להוסיף את האלווין). לא תמצא כאן העמדה לדין על רקע עבירות דתיות או עלבון לנצרות. אותו דבר גם בישראל, אגב, ביחס ליהדות. עכשיו השווה את זה למצב במדינות המוסלמיות, אפילו המתונות שבהן. תשווה גם את עניין האלימות הקטלנית בשם הדת בקרב יהודים ונוצרים (רמז-זה נדיר למדי) בהשוואה למוסלמים. אחר כך תחשוב קצת ותבין למה גם אנשי שמאל (כמוני, אגב) צריכים להיות ערים למציאות המסוכנת.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:44

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר