לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-09-2010, 16:05
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי fealls שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot]בכמה שפות..."

לך לקורס של ריענון נהיגה ותבין למה שי.שי צריכה להחזיר את הרישיון שלה והמצב שלה עוד טוב מאוד יחסית לאחרים, כי יש שם נהגים שלא יודעים מה ההבדל בין "עצור" לבין "תן זכות קדימה" ויש להם/ן רישיון ביד והם עוד שאלו איפה עוצרים ומה עושים אחרי כמה שנות נהיגה ולכן יש יותר הרוגים על הכביש מאשר ממלחמות או טרור בארץ.

נהג שאומר את זה:
ציטוט:
לא מבינה למה הכבישים שלכם לא יכולים להיות ישרים, והצמתים חייבים לכלול כבישים שאין לך מושג בכלל מאיפה הם מגיעים.

אסור לו או לה לנהוג.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-09-2010, 15:55
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "רגע, זה לא אתה שפתח מלא..."

אז לא קראת בכלל מה רשמתי ואתה סתם מספים... הרכב קיבל מכות בחניה בלבד, כאשר לא הייתי לידו בכלל. מכה אחת ברמב"ם (בחניון הישן והיחיד של רמב"ם) על ידי טנדר אדום לפי המכה ואחת בטכניון מגיפ בטכניון כנראה ליד הפקולטה בה הייתי והרכב בחניה של אותו בניין.
(דוד שלי איש בכיר בעולם הרכב בארץ ובדק את המכות של הרכב.) דבר אחד למדתי אחרי אותו אירוע בטכניון והוא לא להחנות את הרכב ליד הגיפים באותה חניה, כי לא ידעתי איזה גיפ זה היה ולכן העמדתי אותו במקום קצת רחוק מהבניין באותו מגרש חניה. החניה כמובן חוקית עם תג כניסה לטכניון ובמגרש חניה, שיש רשות לחנות בו עם התג הזה.

באף אחד מהמקרים הנהג/ת לא השאירו פרטים, אבל אני מקווה שיהרסו לאותם אנשים את הרכב ויברחו מהמקום, כפי שהם עשו לרכב שלי ולא יהיה להם ביטוח, כי זה יגרום לי לישון טוב מאוד בלילה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:31

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר