לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-09-2010, 14:19
  Scattered mind Scattered mind אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי itzikc20 שמתחילה ב "פקולטה למדעי המחשב, איפה ללמוד?"

אני לומד מדמ"ח באת"א. לא למדתי במקומות אחרים אז לא אוכל לערוך השוואה
מה שכן אני אספר על החויות שלי. קודם כל כשליש מהתואר הוא קורסים במתמטיקה, והפקולטה במתמטיקה אצלינו על הפנים. לרוב אין בדיקה מסודרת של שיעורי בית אבל בכל זאת יש חובת הגשה. המרצים לא יודעים להסביר והקשר בין החומר הנלמד לתוכן הבחינה מקרי בהחלט... לכן מבחינתי הקורסים במתמטיקה הם הכי קשים. חוץ מזה, בשנה השניה נחשפים הרבה יותר לקורסים במדעי המחשב. לדעתי הרמה בקורסים של מדעי המחשב דיי טובה. המרצים מובנים יותר, יש שיעורי בית עם חובת הגשה שמהווים חלק מהשיעור, והמבחנים לא מפתיעים יותר מדי בדרך כלל. בכללי הממוצעים בקורסים במדעי המחשב גבוהים יחסית לממוצעים בקורסים במתמטיקה. אנחנו מדברים על הבדל של כ-20 נקודות.
לגבי חיי החברה: אני עתודאי והתחברתי עם עתודאים אחרים. לא יודע מה לומר לגבי אנשים בגיל אחרי צבא שעושים תואר. מה שכן כולם נורא נחמדים אז אני לא חושב שתהיה למישהו בעיה להתחבר שם עם אנשים.
אם יש לך שאלות ספציפיות יותר אתה מוזמן לשאול.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-09-2010, 14:54
  itzikc20 itzikc20 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Scattered mind שמתחילה ב "אני לומד מדמ"ח באת"א. לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Scattered mind
אני לומד מדמ"ח באת"א. לא למדתי במקומות אחרים אז לא אוכל לערוך השוואה
מה שכן אני אספר על החויות שלי. קודם כל כשליש מהתואר הוא קורסים במתמטיקה, והפקולטה במתמטיקה אצלינו על הפנים. לרוב אין בדיקה מסודרת של שיעורי בית אבל בכל זאת יש חובת הגשה. המרצים לא יודעים להסביר והקשר בין החומר הנלמד לתוכן הבחינה מקרי בהחלט... לכן מבחינתי הקורסים במתמטיקה הם הכי קשים. חוץ מזה, בשנה השניה נחשפים הרבה יותר לקורסים במדעי המחשב. לדעתי הרמה בקורסים של מדעי המחשב דיי טובה. המרצים מובנים יותר, יש שיעורי בית עם חובת הגשה שמהווים חלק מהשיעור, והמבחנים לא מפתיעים יותר מדי בדרך כלל. בכללי הממוצעים בקורסים במדעי המחשב גבוהים יחסית לממוצעים בקורסים במתמטיקה. אנחנו מדברים על הבדל של כ-20 נקודות.
לגבי חיי החברה: אני עתודאי והתחברתי עם עתודאים אחרים. לא יודע מה לומר לגבי אנשים בגיל אחרי צבא שעושים תואר. מה שכן כולם נורא נחמדים אז אני לא חושב שתהיה למישהו בעיה להתחבר שם עם אנשים.
אם יש לך שאלות ספציפיות יותר אתה מוזמן לשאול.

תודה על התשובה המהירה והעניינית!
שמעתי שבתל אביב האמת כאילו אין יותר מידי חיי חברה כי כל אחד הולך הביתה אחרי הלימודים (כי למי יש כסף להשכיר דירה בת"א), זה נכון? שנה ראשונה נותנים מעונות בד"כ למי שגר באזור השרון? ההתלבטות שלי היא האמת בין ת"א והעברית כי הסכם בטכניון הוא קצת גבוה בשבילי...

ישן 17-09-2010, 15:20
  Scattered mind Scattered mind אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.08
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי itzikc20 שמתחילה ב "[QUOTE=Scattered mind]אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי itzikc20
תודה על התשובה המהירה והעניינית!
שמעתי שבתל אביב האמת כאילו אין יותר מידי חיי חברה כי כל אחד הולך הביתה אחרי הלימודים (כי למי יש כסף להשכיר דירה בת"א), זה נכון? שנה ראשונה נותנים מעונות בד"כ למי שגר באזור השרון? ההתלבטות שלי היא האמת בין ת"א והעברית כי הסכם בטכניון הוא קצת גבוה בשבילי...

מצד אחד באמת לא הרבה אנשים גרים במעונות, אלא בבית. מצד שני במהלך הסמסטר לרוב נשארים במעבדת המחשבים או בספריה ומכינים שיעורי בית ופרוייקטים ביחד. וכשיושבים עם אנשים כל כך הרבה זמן, נוטים להתחבר איתם P:
לגבי המעונות, אני לא מכיר אנשים שגרים במעונות אז לא אוכל לענות לך.
ישן 19-09-2010, 12:18
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "אני יודע שזה חצי בהומור, אבל..."

שמע, אני עדיין בטכניון, אני, בניגוד לאחרים, יכולה להשוות למוסד לימודים אחר (את התואר הראשון והשני לא עשיתי
בטכניון, כך שהתלונות שלי הן לא על הקושי הלימודי בכלל...) ואני באופן אישי רק מחכה לעוף מכאן.
לאחר שכל זאת נאמר - התגובה הקודמת שלי הייתה לגמרי בצחוק, ולתואר ראשון במדעי המחשב אני אמליץ קודם
כל על הטכניון, כי אני בדעה שצריך ללמוד במקום הטוב ביותר ללימוד אותו מקצוע - ובמקרה הזה הטכניון לוקח
בהליכה, למרות שבעברית נהניתי מהאוירה, הסביבה, האנשים והקמפוס עצמו (מנהלה, מזכירויות נושאי
בירוקרטיה וכו') שבעתיים...

אה, והעובדה שאני די סובלת כאן לא קשורה לפקולטה בה אני עושה את התואר, אלא ליחס הכללי והראש הכללי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:04

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר