לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-09-2010, 19:16
  222222 222222 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי faint שמתחילה ב "זהו, שאני רוצה להיות בטוח ב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי faint
זהו, שאני רוצה להיות בטוח ב 100% כי הולך להיות לי משפט מ"פ שבוע הבא ואני מעוניין לכבול אותו.
אגב..
במקרה שאני כובל מ"פ והכבילה מאושרת אני אוטומטי יוצא מהיחידה נכון? לקצין מיון?
או שלא.. איך זה הולך כל העניין הזה?
יש לי מספר של קצין כבילות חיילים ואני יתקשר בראשון בבוקר, עד אז רציתי לדעת אם מישהו פה אולי יודע בוודאות.

תודה אחי.

1. אם כבר, אז תקבול את המ"פ, כי לכבול אותו יביא אותך בכלל למקומות שאתה לא רוצה להגיע אליהם.
2. יש איזושהי מין תפיסה מוטעית של חיילים שקבילת מפקדים היא איזשהו כלי שניתן להשתמש בו בכדי לאיים עליהם ולכופף אותם לרצונותיהם. המקרה הוא לא כזה, האפשרות לקבול נועדה בשביל להגן על החייל ולוודא שלא מופרות זכויותיו ע"פי פקודות מטכ"ל. אין לזה שום קשר להמשך תפקודך ושיבוצך בצבא אלא אם מדובר באיזשהו מקרה קיצוני.
3. רוב הקבילות שמתקבלות, רק שתכיר, כשמדובר בזוטות ודברים קטנים יחסית, נגמרות באיזו התראה מהמפקד או גג באיזו נזיפה פיקודית. לאחר מכן, במקרה הטוב, הכל ימשיך כרגיל ובמקרה הרע תסומן כ"חייל בעייתי" ויהיה לך מ"פ שבלשון המעטה, לא כ"כ בעדך.
4. תהיה קצת יותר ספציפי בנוגע ללמה הסתכלו לך בפלאפון אני יכול לחשוב על כמה וכמה תרחישים בהם פעולה כזאת נראית לי לגיטימית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-09-2010, 19:17
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי faint שמתחילה ב "רגע, אז אם אני לא יוצא..."

אני מנחש שהגבת לי (שים לב שאתה לוחץ על כפתור ה"תגובה" של אותה הודעה שאתה רוצה להגיב לה)
מטרת הקבילה היא לא לאפשר לחיילים להתנקם או לשנות את השיבוץ שלהם.

כבר כתבתי את זה עשרות פעמים בפורום, וכנראה שעוד הרבה פעמים, קבילה היא לא תמיד הדרך הכי טובה והכי נכונה. לרוב אם אפשר אז עדיף לסגור דברים בתוך היחידה, אם יש בעיה עם המ"פ אז לפנות אל המג"ד ורק אם אתה חושב שנגרם לך עוול ואף אחד מהיחידה לא מוכן לעזור אז צריך לשקול את עיניין הקבילה.

קח בחשבון שדברים שלך נראים לא הוגנים לא בטוח שנציב קבילות חיילים רואה את זה באותה עין, וכן צריך לקחת בחשבון שקבילה עלולה גם לפגוע בך (ואז צריך לעשות את החשבון אם זה כדאי או לא).

ישן 17-09-2010, 19:27
  faint faint אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.06
אז אני אסביר ואפרט.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי faint שמתחילה ב "שאלה : האם לרס"פ או מ"פ מותר לחטט לי בפלאפון? נחשב לחדירה לפרטיות?"

אני ועוד כמה חיילים בפלוגה שלנו סגרנו שבת.

בדיוק באותה השבת מישהי התקלחה במקלחות הנשים בבסיס ומישהו הציץ לה.
היו עוד הרבה פלוגות שסגרו שבת בבסיס

לי ולאלה שסגרו מהפלוגה שלנו החליטו לקחת את הפלא.
כנראה לבדוק אם יש לנו תמונות שלה או סרטונים שלה

אף אחד מאיתנו לא היה זה שהציץ לה.. בדוק כי אנחנו היינו ביחד כל השבת.
בגלל שהמקלחות האלה קרובות לפלוגה שלנו החליטו שזה אנחנו ובגלל זה לקחו לנו את הפלא ופשוט חיטטו שם בהכל.
בזמן שהרס"פ והמ"פ חיטטו לי בפלא הם ראו תמונה שלי מחזיק 2 נשקים באויר (כאילו יש פה מישהו שלא הצטלם עם נשק..)
והחליטו שזה משחק בנשק והכל.
עכשו מבחינתי הם פשוט חדרו לי לפרטיות ; אם היה לי תמונות שאני לא מעוניין לשתף? שלי ושל חברה שלי, או של המשפחה? או בכלל..? הם עברו על החוק.
דבר שני
אם הם כבר מחפשים משהו אחד, ולא מוצאים אותו שיסתמו תפה וזהו
אבל לחפש א' ולמצוא ב' ולהעניש על משהו שבמקרה נימצא? בקיצור
החדירה לפרטיות זה מה שבעיקר מעצבן אותי.
סליחה על החפירה.. אבל מה קורה אחרי הקבילה? תודה רבה לכל מי שעוזר
ישן 17-09-2010, 20:00
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי faint שמתחילה ב "אז אני אסביר ואפרט."

כשהמשטרה חיפשה מי רצח עו"ד אחת, היא לקחה דגימות DNA מהשכנים. התברר שהדגימה של אחד השכנים מתאימה לדגימה משני מקרי אונס. הבחור ניסה לערער על זה, כי לטענתו חיפשו א' ומצאו ב'. לא קיבלו את הטענה שלו. וטוב שכך.

אם מישהי צולמה במקלחות, נשמע מאוד הגיוני לחפש לחיילים, ועוד כאלו שנמצאים קרוב למקלחות, בסלולרי. אתה מתעצבן שמצאו תמונה שלך משחק בנשק? עם כל הכבוד, זה שאתה מצלם את זה זה מעשה מטומטם, אין לך להלין אלא על עצמך. בפעם הבאה- אל תתעד שטויות שאתה עושה. לא יצאת חכם פה.

מכיוון שכך, הייתי ממליץ לך לא להגיש קבילה. עם סיפור כזה, אני בטוח שיצחקו עליך. תנסה לצמצם הפסדים ותתנצל. אולי יוותרו לך.

ישן 20-09-2010, 19:52
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי opula שמתחילה ב "לקיחת DNA מהשכנים אינה כרוכה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי opula
לקיחת DNA מהשכנים אינה כרוכה בחדירה לפרטיות

רק לי המשפט הזה נשמע מוזר? לא לוקחים DNA בצורה אלחוטית, אתה יודע.

אם אתה כבר רוצה להיכנס לדקויות משפטיות, בדוק את היחס של בתי המשפט ל"פירות העץ המורעל". לא עובדת כאן הגישה האמריקאית המוחלטת של פרי מורעל, אלא הגישה הבריטית של לפי חשיבות המקרה.

אגב, השכן האנס ההוא צדק- למשטרה לא היתה סמכות להשוות את ה-DNA שלו לזה של מקרי האונס. אגב, מה שקרה הוא שאחת הכימאיות הראשיות של המעבדה המשטרתית היא בעלת זיכרון מעולה, ודפוס ה-DNA של השכן הזכיר לה מאוד DNA ממקור אחר. רק בגלל שהיא החליטה לבדוק על דעת עצמה, נתפס האנס. בית המשפט גיבה את המשטרה מכיוון שהמקרה היה חמור. סתם להשכלה.

ישן 13-07-2011, 17:30
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי jefferson82 שמתחילה ב "ונניח שהוא *מרגיש* שמחרטטים אותו"

1) ברור שאפשר לרמות ואנשים מרמים, אני דיברתי על ה"רמאות" המאוד לא מתוחכמת שלו.
איבדת את הפלאפון? טוב, אני אבוא לחפש אתך.

2) מי אמר שאני רוצה בטובתו? אם הוא מסתיר משהו מהמפקדים שלו, כנראה שזה חמור ואם כך- אני רוצה שהוא ייתפס, במיוחד אם זה משהו מטומטם אקסטרה כמו משחק בנשק (שידידנו המלומד פה דיבר עליו) שעלול לסכן אנשים שלא אשמים בכך שהוא מטומטם.

3) מי אתה שתאמר לי להתבגר? לפעמים האינטרנט מטעה בכך שאתה לא באמת יודע מי נמצא בצד השני.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:54

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר