לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-09-2010, 23:42
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "ואילו מדובר היה ב"סוסים..."

לדעתי זה בהחלט אפשרי שגם מסמך שנגרס במגרסת פתיתים ניתן להרכיב בחזרה - צא מנקודת הנחה שלא כל הדף מכיל מלל (ניחוש שלי, מסמך ממוצע מכיל מלל בערך רק על %30 או 40% משטחו), ואם כל הפתיתים הם באותה הצורה - כל מה שאתה צריך זה אלגוריתם שמנפה החוצה את השטחים הריקים, יוצר תמונת פאזל מכל השטחים עם המלל ומריץ על זה פרמוטציות.
בד בבד, על כל פרמוטציה אתה מריץ אלגוריתם OCR ונועל צירופים של מילים או משפטים בעלי משמעות - כמובן שעל כל אחד כזה שאתה מוצא, יש לך פחות צירופים לחשב באיטרציה הבאה. בסופו של דבר מוצג פלט כלשהו, שאולי ממנו ניתן להבין מה היה תוכן המסמך עד אחוז דיוק מסויים.

אם אני מסוגל לחשוב על זה, אני בטוח שב-NSA משתמשים בזה כבר כמה שנים טובות...
לדעתי הפתרון הטוב ביותר והפשוט ביותר הוא לגרוס מסמך לפתיתים ואז ישר לשרוף.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-09-2010, 03:36
  מיקיטל מיקיטל אינו מחובר  
מערכות מודיעין חוזי (IMINT), מערכות חישה גילוי והתרעה - חלל, אויר, ים ויבשה. התנהלות ביטחונית, תעשייתית וחוזית בינלאומית

חבר מתאריך: 08.03.05
מגרסות נייר - הערה והארה...
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי marin שמתחילה ב "זה לא מדוייק לחלוטין, בזמנו..."

למגרסות נייר המשמשות לגריסת מסמכים מסווגים קיימים כבר שנים תקנים ברורים של ה- NSA בארה"ב ובמדינות אחרות קיימות תקנות משלהן גם כן. אין זה נכון להתייחס כאן למגרסות המוכרות לכל והמיועדות לשימוש משרדי או אף צבאי ברמות סיווג נמוכות כדוגמא לטיעון כנגד כל המגרסות. ההתייחסות לאי אילו "פתרונות" אלוגריטמיים.... אלה או אחרים, שמסוגלים כביכול לחבר מחדש אבקת נייר למסמך קריא גם היא מטעה ובלתי מדייקת.

מגרסה "ייעודית למסמכים מסווגים" מייצרת חומר הדומה לאבק נייר מכל מסמך שנגרס. הסבירות הטכנולוגית לחיבור מחדש של אפילו דף בודד מתוצר מגרסה שכזאת שואף לאפס!

מגרסות תקניות שכאלה הינן יקרות מאד בהשוואה למגרסות משרדיות ובארה"ב למשל הן חייבות לקבל תג אישור אחת לתקופה כמו גם אישור ועמידה בתקנים המוסמכים לכך.

מי שמתעניין בנושא יוכל לחפש בגוגל תוך שימוש בצרוף המונחים: paper shredder military spec
אחת התוצאות:
http://www.klsecurity.com/high_secu...02-shredder.htm
ישן 20-09-2010, 21:26
  YHS YHS אינו מחובר  
מהנדס אווירונאוטיקה, עוסק במגוון נושאי תעופה שנים רבות

חבר מתאריך: 17.07.05
אחרי כל הצחוקים באשכול, גם לי מגיע קצת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 01234 שמתחילה ב "איך אני נפטר מפנקס תוד"א על צבא סוריה?"

אז עשיתי ניתוח מעמיק של הבעייה והגעתי למספר פתרונות:

1. לחתוך את המסמך לפיסות קטנות, לשים בשרותים עם שלט שבו מתבקש כל מי שבשרותים שבכל פעם שהוא מוריד את המים, ידאג לא לשכוח להוריד גם פיסה אחת. אחרי 200 יום, בערך, המסמך יושמד.

2. אותו דבר כמו קודם, אבל במקום בשרותים לצאת לטייל ברחוב אבן גבירול בכיוון דרום ולזרוק כל פיסה בפח אשפה. לא לדלג גם על פחי האשפה של הפיצוציות. למה בכיוון דרום? אם יגמרו פחי האשפה, ממשיכים ביהודה הלוי, אח"כ לאלנבי ובהמשך בן יהודה. נראה לי שבגלידה מונטנה יעלם הפנקס.

3. סע ליוון ושלח אותו לשגרירות סוריה בסין. הם יהיו בטוחים שזה ל"פ וישמידו אותו עבורך.

4. תן לאחיך הקטן לצייר על זה עם צבעי מים ושיחפש לאן נעלם פרץ.

5. זרוק מעבר לגדר במחנה מטכ"ל. שאשכנזי ישבור את הראש.

נערך לאחרונה ע"י YHS בתאריך 20-09-2010 בשעה 21:35.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:23

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר