לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-09-2010, 23:07
  ozgr ozgr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.09.10
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "צריך להיות קודם מש"ק שלישות,..."

אוקי.קרבי לא התאים לי נקודה.סיימתי בתיכון כתלמיד מצטיין וממושמע,לי יותר תתאים עבודה במשרד או משהו כזה.
יכול להיות שקרבי חרפן אותי.כי ראיתי שגם חברים שלי במצוקה והקב''ן עושה דווקא לכולם.אין לי בעיות בבית ולא בעיות רפואיות.יש לי בעיה שאני לא רואה בית,קשה לי בלי לראות בית,אני רואה אבל שלא רוצים לתת לי קל''ב.
אני הולך לעשות החלטה גורלית שבעצם תקבע את המשך דרכי בצבא.
נתנו לי 2 אפשרויות,אחד זה טבח ואחד זה מש''ק שלישות.בוא נגיד ככה שיהיה לי יותר גאווה לחזור עם ארון על הכתף מאשר להיות טבח,אבל טבח זה שיקול של לראות בית.
יש 2 דרכים להיות קצין שלישות:1.לפני שמתגייסים להיות בקצונה ייעודית.2.הדרך שלי,מש''ק שלישות ולצאת לקורס קצינים(יש לי קב''א 53).עכשיו רציתי לדעת איך בדיוק התפקיד?כי אני פשוט יורה לכאן ולכאן מתוך לחץ.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-09-2010, 23:15
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "[QUOTE=Zed3]אם אתה רוצה רק..."

כי בכל מקום בו החובה תתנגש עם הת"ש, הוא יבחר בת"ש. זה מסוג האנשים שמוציאים לקצינים שם רע.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 21-09-2010, 03:18
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "אז? זה אומר שהוא לא מתאים..."

לצערי אתה צודק, אבל אני מדבר על ביצוע התפקיד עצמו, לא היות האדם קצין סמרטוט.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 20-09-2010, 23:12
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ozgr שמתחילה ב "אוקי.קרבי לא התאים לי..."

אין סיכוי שתעמוד בלחצים הקשורים בלהיות קצין, אם לא עמדת בלחץ (הקליל) של לעבור טירונות לחימה.
אם מה שחשוב לך זה הכבוד והגאווה, עזוב אותנו, באימש'ך. לך להיות טבח.

ישן 22-09-2010, 08:27
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ozgr שמתחילה ב "אוקי.קרבי לא התאים לי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ozgr
אוקי.קרבי לא התאים לי נקודה.סיימתי בתיכון כתלמיד מצטיין וממושמע,לי יותר תתאים עבודה במשרד או משהו כזה.
יכול להיות שקרבי חרפן אותי.כי ראיתי שגם חברים שלי במצוקה והקב''ן עושה דווקא לכולם.אין לי בעיות בבית ולא בעיות רפואיות.יש לי בעיה שאני לא רואה בית,קשה לי בלי לראות בית,אני רואה אבל שלא רוצים לתת לי קל''ב.

"קרבי"- ההיית או חלמתי חלום?
ציטוט:
אני הולך לעשות החלטה גורלית שבעצם תקבע את המשך דרכי בצבא.
נתנו לי 2 אפשרויות,אחד זה טבח ואחד זה מש''ק שלישות.בוא נגיד ככה שיהיה לי יותר גאווה לחזור עם ארון על הכתף מאשר להיות טבח,אבל טבח זה שיקול של לראות בית.
יש 2 דרכים להיות קצין שלישות:1.לפני שמתגייסים להיות בקצונה ייעודית.2.הדרך שלי,מש''ק שלישות ולצאת לקורס קצינים(יש לי קב''א 53).עכשיו רציתי לדעת איך בדיוק התפקיד?כי אני פשוט יורה לכאן ולכאן מתוך לחץ.

אם "גאווה" זה הכוח שמניע אותך אתה תעשה לי ולכלל האנשים בשירות כרגע ובעתיד טובה גדולה מאוד אם תשאר במטבח.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 23-09-2010, 17:22
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי ozgr שמתחילה ב "תקראו לי אנוכי או איך שבא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ozgr
תקראו לי אנוכי או איך שבא לכם.

נראה יותר שאתה לא ממש סגור על עצמך. לאנשים בדרגת סמ"ר ומעלה יש חוש מיוחד לזיהוי אנשים שלא סגורים על עצמם, ודרכים מאוד יצירתיות להפוך את חייהם למעניינים במיוחד.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ozgr
חברים שלי גם דיברו איתי על זה.

השאלה היא כמובן מה נסיונם של אותם חברים. כי לחלק עצות לא עולה כסף.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ozgr
בתור טבח אני יכול לעשות פסיכומטרי,להשלים ל 5 יחידות במתטיקה ואנגלית ואפילו ללמוד באונבריסטה הפתוחה

יש רק בעיה אחת - רוב הקורסים מותאמים לאזרחים, ז"א שהם על בסיס שבועי ולא דו-שבועי. אני מניח שכשאמרו לך "טבח עושה שבוע-שבוע" פיספסת את החלק של שבוע בבסיס.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ozgr
שזה כולל לעבוד.

זה כבר יותר ריאלי. הנקודה היא שמקומות העבודה שמוכנים להעסיק מישהו שלא נמצא שבוע שלם והם לא שייכים לדוד/חבר של ההורים הם בדרך כלל לא הדבר הכי מדהים בעולם.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ozgr
אז נראה כבר.

בוא נגיד שממה שאני שמעתי על ביסלמ"ח 17, יהיה לך מאוד מעניין שם. חיים מעניינים במובן הסיני של המושג.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:01

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר