לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-09-2010, 21:09
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
חדשות ערוץ 2:מורה לאנגלית פגעה במכוון בציוני המגן של תלמידיה

http://www.mako.co.il/news-israel/e...htm&Partner=rss

"תתנחמו בכיף ובהנאה שחשתם כשתיווכחו לדעת עד כמה הציונים שקיבלתם פגעו, משמעותית, בציון הבגרות", כתבה המורה אמירה סגל. "עד כמה שהיה לי קשה לתת לכם ציונים נמוכים אלה, ביודעי שרובכם תקבלו ציון גבוה יותר בבגרות, עשיתי זאת במצפון נקי", לשון המכתב.

אני יכול להבין מורה שמגיע להתפוצצות רגשות מהתמודדות מול תלמידים ללא כלים וללא גבוי מערכתי. אבל אני אבין עוד יותר תלמיד טוב ששובץ בכתה קשה והפך למרות השקעתו קורבן לענישה קולקטיבית חסרת בסיס מוסרי או מקצועי. אני בודאי לא יכול להבין מעשה איוולת כמו מכתב ניגוח ילדותי שכזה אשר בפועל הופך למכתב הודאה במעשה לא תקין המעיד על המורה יותר מאשר על תלמידיה.

זה שמישהו הצליח בחצות הלילה לדחוף לרס"ר המחנה מתחת לדלת מכתב נאצה בלי שאיש יבחין בו - זה ללא ספק מעשה 'הרואי' בקנה מידה מקומי. אבל זה שהוא חתם בשמו על המכתב האנונימי בסמוך למילים 'לעולם לא תגלה אותי' - זה כבר מעורר סמני שאלה מסויימים.

סבורתני כי עשר תביעות נזיקין בגין אובדן שנת השתכרות עקב אי קבלה ללימודי תואר כלשהו + תביעות רטרו על הוצאות שעורים פרטיים בהסתמך על מכתב הנקמנות - יעשו את שלהם לכיסה של המורה וגם יגרמו להרהור שני בענין זכותה לפגוע בתלמיד טוב סתם כך כי היא כועסת על התלמיד הרע. אין לי ספק שכשהתביעות תתפוסנה תאוצה והתקשורת תנעץ צפורניה - יטוש משרד החינוך את המורה לאנחות ודי באשמתה למען האמת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-09-2010, 06:49
  לב1 לב1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.04
מה שאתה אומר הוא בעייתי מאוד
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "לא יכול להבין מעשה איוולת כמו מכתב"

לא ייתכן שמורים יחליטו איך "להתנקם" בתלמידים ולצערי זה קורה המון במערכות החינוך הממלכתיים.
לכן ההתייחסות של התלמידים כלפי המורים(ואיני מצדיק זאת) נובעת מזלזול המורים בהם כאשר מבקשים אוזן קשבת ולצערי המורים ברובם הגדול אכן, מזלזל לעיתים קרובות בתלמידים וכתוצאה מכך החלשים והבינוניים נופלים והחזקים ממילא יצליחו או מצליחים .

ואל נשכח שיש היום במערכת החינוך מורים שחוקים ומבוגרים שמזמן היו צריכים לפנות את דרכם לצעירים יותר המבינים יותר את הדור הצעיר ושלא ידברו איתנו על משכורות נמוכות.
כאשר עובדים כמעט כמחצית השנה עד השעות 12:00 או לכל היותר 14:00 שלא לדבר על חופשים גדולים.
זה הוא חלק מהעניין והמורה צריך לתת את הדעת עליו.

נערך לאחרונה ע"י לב1 בתאריך 23-09-2010 בשעה 07:04.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:02

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר