לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-09-2010, 16:54
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
אם את/ה הייתם במקום נתניהו, מה היו הקווים האדומים שלכם בדיונים מול הערבים?

הערבים מהגדה, עזה. (השאלה היא שאלה תאורטית לגמרי.)

אני ארשום את דעתי, אם הייתי במקום נתניהו או ראש ממשלה אחר בעוד 30 שנה הבאות, היו לי כמה קווים אדומים.
א, הערבים מאיזור המשולש עוברים לרשות הפלסטינית או ירדן אוטומתית עם השטח של איזור המשולש.
ב, הערבים באיזורים דשלא ניתן להחליף, מועברים עם הבתי קברות שלהם לשטחים.
ג, ערביי מזרח ירושלים עוברים אוטומתית לרשות הפלסטינית/ירדן.
ד, ישראל מוכרזת מדינה יהודית בלי שישאר כאן ערבי אחד ובית קברות ערבי אחד ובלי לתת לערבים להכנס לכאן ללמוד, לעבוד או להגיע לבית חולים ישראלי.
ה, הר הבית נשאר של ישראל והשליטה בו עוברת לידיים של ישראל ומוקם בית מקדש חדש במקום ליהד את ירושלים בעוד כל מסגד בחלק, שנשאר אצל ישראל מושמד לגמרי.
ו, הפליטים מ 48 ו 67 לא חוזרים לישראל אלא לפלסטין האהובה שלהם שתהיה בגדה ובעזה, אם יבחרו לחזור לחיים תחת החמאס או של הפת"ח.
כמובן זה אומר, שאריאל והגושים הגדולים של היהודים בשטחים נשארים של ישראל.
ז, הערבים לא מקבלים את סעיפים א-ו? דבר פשוט מאוד התנתקות חד צדדית אזרחית בלבד, בעוד שהגושים הגדולים של היהודים בגדה נשמרים בתוך ישראל בעזרת חומת הפרדה וכאשר איזור המשולש מועבר לגדה וכנ"ל לגבי הערבים במזרח ירושלים וכמובן נלקחת מהם כל זכות לביטוח הלאומי שלנו או כל שירות אחר של מדינת ישראל והם חוזרים לחיות תחת משטר צבאי מלא עם חומה שמונעת מהם להגיע לישראל בעוד הפת"ח והחמאס מפורקים בכוח ומגורשים מהגדה ועזה. בכל הנוגע לערבים שנמצאים בחיפה, תל אביב (איזורים שלא ניתן לנתק מישראל) הם מאבדים את האזרחות שלהם אוטומתית ומקבלים רק זכות לחיות כאן,בתנאי שלא יעשו מהומות אלימות, אם כן כל מי שלקח חלק מאותן מהומות מגורש לגדה או עזה אוטומתית, אבל בלי החינוך(יסודי,תיכוני ולימודים לתאר ראשון ומעלה.), הרפואה או דמי אבטלה או הבטחת הכנסה בקיצור בלי שום שירות של המדינה או עזרה ממנה.
אם הם ירצו חינוך עד התיכון, הם יצרכו לשלם מהכיס שלהם הכל וללמוד חינוך רגיל, כפי שלומדים אצל היהודים בלי הקלות שפה, כפי שיש לערבים כיום בישראל הקלות בבחינות הבגרות בעברית.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 22-09-2010 בשעה 16:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-09-2010, 20:02
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "אתה לארג' מדי לפי דעתי ומה..."

אם יהיה הסכם שלום הערבים, שנמצאים בחיפה, בתל אביב-יפו או בכל שטח ישראלי אחר, שנשאר אצל ישראל, צריכים לעזוב בלי אזרחות או מעמד של תושב קבע לגדה, עזה או כל מדינה אחרת, אבל לא להיות בישראל ולא לחזור אליה בשום מקרה.
אחרת המדינה לא תהיה שלנו באמת ולא עשינו כלום בהסכם למעשה.
אם יש לערבים מדינה משלהם, שזה כולל את הפליטים מ 48 ו 67, הערבים בישראל, הערבים בגדה והערבים מעזה צריכים לחיות בה ולא בישראל, כי ישראל היא מדינת יהודית ואין לנו עוד אחת כזאת אחרי הכל.

תחת שילטון ערבי יהיה להם שלטים בערבית, חיים לפי האיסלם, שירותים מהמדינה של חינוך, בריאות, ביטוח לאומי ורק במדינה שלהם ושום דבר מישראל הכי חשוב. חיים כפי שהם ביקשו בכל ההפגנות האלה כולל הגיס החמישי, שחיי בישראל.
אתה יודע כמה כסף ועומס אתה מוריד מהמוסדות של מדינת ישראל בצעד כזה? (ביטוח לאומי, אונברסיטה, בתי חולים וכו...)
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 22-09-2010 בשעה 20:05.
ישן 22-09-2010, 17:09
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אם את/ה הייתם במקום נתניהו, מה היו הקווים האדומים שלכם בדיונים מול הערבים?"

1. הראשון במעלה - הכרה במדינת ישראל כמדינת הלאום היהודי, על פי עיקרון שתי מדינות לשני עמים וכתוצאה מכך, מציאת פתרון רלוונטי אחר לבעיית הפליטים שאיננה באמצעות זכות השיבה.

2. הר הבית אינו מועבר לשליטת המדינה הפלסטינית.

כל השאר ניתנים למשא ומתן. אני תומך ברעיון חילופי השטחים - כלומר שטחים שבהם יש אוכלוסייה ערבית גדולה יועברו לשליטת המדינה הפלסטינית בתמורה לשטחים בגדה המערבית שבהם קיימות התנחלויות.

להבדיל מלינוקס, אני לא חושב שצריך לבצע טרנספרים וכדומה - אני חושב שהכרה במדינה יהודית מספקת.

לגבי סעיף 2, אני מעדיף את הר הבית בריבונות ישראלית, אבל מוכן לשקול את האפשרות לאזור בפיקוח בינלאומי.

באופן כללי, אני לא חושב שהפלסטינים בשלים לנושא הזה כיום ואני מסכים עם לינוקס שצריך לבצע הפרדה חד צדדית, אבל לא חושב שצריך לבטל את הרשות הפלסטינית ולהשליט שלטון צבאי או ביטול אזרחות לערביי ישראל.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 24-09-2010, 04:44
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
הירדנים אינם רוצים אותם והם אינם רוצים את ירדן תחת שלטון המלך
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "מה רע במדינת ירדן כמדינה..."

מה רע במדינת ישראל כמדינתם של אזרחי מדינת ישראל הגרים בשטחים שנכבשו ב- 1967. הם ירגישו מיד בבית, שפת אם, ממשלה ימנית, יש הרבה שטח פנוי, ויאוחדו עם שאר בני עמם במדינה .

ככה לכולם יהיה יותר טוב, ישראל תהיה בעלת גבולות ברי הגנה,
בעיית הדמוגרפיה נפתרת, כל עם במדינה שלו.

למה צריך לדחוף בשטח הקטן הזה בין הים לירדן שתי מדינות,
כי זוהי מציאות שנוצרה בשטח - לא ניתן יהיה לשמר בשטח כולו רב יהודי/ישראלי וקיומה של מדינת ישראל שורשיה הם ההיסטוריה ותרבות של עם ישראל לדורותיו.

השגת הסדרים עם הפלסטינאים ושלום עם כל שכנותינו הצמודות הוא המפתח למזרח תיכון חדש.

ישן 27-09-2010, 11:27
  אינקה אינקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.09
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הירדנים אינם רוצים אותם והם אינם רוצים את ירדן תחת שלטון המלך"

איך תשמור על מדינה יהודית כשיותר מ20% באותה מדינה הם ערבים (והקצב עולה)?
איך תשיג שלום עם אלו שההגדרה שלהם לשלום היא "מהים התיכון ועד הירדן ארץ נקייה מיהודים"?
איך תשיג שלום עם אלו שעוד לפני ה"כיבוש הנורא" ב67 ניסו להשמיד את העם היהודי במדינתו הקטנה?
איך תשיג שלום עם אלו שאומרים בפירוש שהמטרה הראשית שלהם היא להשמיד את מדינת ישראל ולנקות אותה מיהודים. ושכל הדיפלומטיה היא בסה"כ אמצעי זמני ומקביל לטרור להשגת המטרה הזו?
למה מדינה ערבית נקייה מיהודים זה כשר לדעתך, אבל מדינה יהודית נקייה מערבים זה פסול בעיניך?
למה טרנספר למליון ערבים הוא בלתי מציאותי לשיטתך אבל אחד שכזה לחצי מליון יהודים הוא כן ריאלי?
למה מדינת ישראל צריכה לוותר לאספסוף הפלשתיני אבל הם לא צריכים לוותר על כלום?
למה אתה משתמש במושג שתי מדינות לשני עמים כשפועל זה יהיה מדינה אחת לעם אחד ועוד מדינה לשני עמים?

מספיק בינתיים.
ישן 27-09-2010, 11:50
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
איך ואיך ואיך
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי אינקה שמתחילה ב "|LOL| איך תשמור על מדינה..."

1.איך תשמור על מדינה יהודית כשיותר מ20% באותה מדינה הם ערבים (והקצב עולה)?
======= הנחה שהקצב עולה אינה מדויקת - דוקא הילודה של אזרחי מדינת ישראל הערביים יורדת. ככל שהם ירגישו כאזרחים שווים, הם יגיעו לרמתהילודה ממוצעת בארץ.
2. איך תשיג שלום עם אלו שההגדרה שלהם לשלום היא "מהים התיכון ועד הירדן ארץ נקייה מיהודים"?
====== אם כאלו לא אשיג שלום - כמו גם לא יושג שלום עם אלו שההגדרה שלהם דומה אלא שהארץ צריכה להיות נקיה מערבים. לדעתי בכל הסכם שלום איןלקבל תנאי של מדינה פלסטינאת נקיה מיהודים.
3. איך תשיג שלום עם אלו שעוד לפני ה"כיבוש הנורא" ב67 ניסו להשמיד את העם היהודי במדינתו הקטנה?
======= כפי שהושג שלום עם מצרים וירדן ובמאץ קטן נוסף גם עם סוריה ולבנון.
4. איך תשיג שלום עם אלו שאומרים בפירוש שהמטרה הראשית שלהם היא להשמיד את מדינת ישראל ולנקות אותה מיהודים. ושכל הדיפלומטיה היא בסה"כ אמצעי זמני ומקביל לטרור להשגת המטרה הזו?
======= אתם לא שיג שלום
5. למה מדינה ערבית נקייה מיהודים זה כשר לדעתך, אבל מדינה יהודית נקייה מערבים זה פסול בעיניך?
====== מהיכן הסקת את המסקנה בחלק הרשון של המשפט. העלתי את דעותי בהקשר זה, לא פעם אחת ואפילו "ננזפתי" בעבור הסכמתי להפקיר יהודים לחסדי מדינה פלסטינאית. באופן עקרוני אני נגד מגבלות בגין מוצא, דת, לאום, גזע וכו'.
6. למה טרנספר למליון ערבים הוא בלתי מציאותי לשיטתך אבל אחד שכזה לחצי מליון יהודים הוא כן ריאלי?
======= הבדל הוא בהגדרה - את הפלסטינאים מטרספרים ממקומות מושבם הלגיטימייים ואת היהודים/ישראלים, היושבים בשטחי הכיבוש בניגוד לחוק הבינלאומי וחלקם אפילו בניגוד לחוק הישראלי, אנחנו מחזירים למדינת ישראל.
7. למה מדינת ישראל צריכה לוותר לאספסוף הפלשתיני אבל הם לא צריכים לוותר על כלום?
====== אין כל ותור כלל ולבטח שלא לאספסוף. יש כוונה להגי להסדר עם העם הפלסטינאי ולאפשר לו הקים מדינה.
8. למה אתה משתמש במושג שתי מדינות לשני עמים כשפועל זה יהיה מדינה אחת לעם אחד ועוד מדינה לשני עמים?
======= אני משתמש במושגים שאפילו ראש ממשלת ישראל וממשלתו, הימנית ביותר שהיתה אי פעם, אמצו אותם - אמם במאוחר אבל אמצו.
ישן 25-09-2010, 20:00
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בימי הביניים, היו מחתנים בין חצרות המלכים כדי לעשות שלום.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אם את/ה הייתם במקום נתניהו, מה היו הקווים האדומים שלכם בדיונים מול הערבים?"

ההנחה הייתה שכל מלך רוצה להרחיב את תחום שלטונו, אבל יהסס לעשות את זה כשהממלכה המותקפת מורכבת מבני משפחתו. לפעמים ההנחה הזאת התבררה כנכונה , אבל לא תמיד (לפרטים, ישראלה, פורום היסטוריה).

אבל אני , הקווים האדומים שלי הם שאני לא מוכן להתחתן עם פלסטינית למען השלום. קודם כל , בתור יהודי - זו לא נראית לי סגולה לאריכות ימים ודבר שני - איכס, יש גבול למה שאני מוכן לעשות למען השלום.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:02

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר